Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_vyr A1
1 1 Tomas Andziulis
Aurimas Karpavičius
Valdas Kupčinskas
Nojus Jurevičius
2022-11-20 2022-11-23 6:4 6:4
2 2 Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
Vytenis Trumpickas
Simonas Žukauskas
2022-12-04 2022-11-24 7:5 6:3
3 3 Augustinas Karaliūnas
Marius Mėgelaitis
Augustinas Karkauskas
Jurgis Čėsna
2022-11-13 2022-11-25 6:3 6:4
4 4 Nojus Poška
Ričardas Poška
Tomas Andziulis
Aurimas Karpavičius
2022-11-13 2022-11-20 6:3 7:5
5 5 Augustinas Karkauskas
Jurgis Čėsna
Artūras Treikauskas
Norbertas Lipinskas
2023-01-08 2022-11-25 6:2 6:3
6 6 Augustinas Karkauskas
Jurgis Čėsna
Ridas Bitauskas
Julius Adomavičius
2022-11-20 2022-11-26 6:4 6:7 5:10
7 7 Nojus Poška
Ričardas Poška
Vytenis Trumpickas
Simonas Žukauskas
2022-12-11 2022-11-30 6:1 6:3
8 8 Valdas Kupčinskas
Nojus Jurevičius
Ridas Bitauskas
Julius Adomavičius
2023-01-01 2022-12-02 0:6 3:6
9 9 Augustinas Karaliūnas
Marius Mėgelaitis
Valdas Kupčinskas
Nojus Jurevičius
2022-12-04 2022-12-04 7:6 6:1
10 10 Andrius Augunas
Tadas Babelis
Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
2022-11-20 2022-12-04 7:6 6:3
11 11 Vytenis Trumpickas
Simonas Žukauskas
Andrius Augunas
Tadas Babelis
2023-01-01 2022-12-07 4:6 4:6
12 12 Ridas Bitauskas
Julius Adomavičius
Augustinas Karaliūnas
Marius Mėgelaitis
2023-01-22 2022-12-08 3:6 6:4 6:10
mixai A1
13 1 Lukas Teišerskis
Vaidilutė Teišerskienė
Daiva Zubrutė
Nikolajus Vansevičius
2022-11-13 2022-11-24 4:6 6:4 4:10
14 2 Džemilė Sapiežinskienė
Tomas Brikmanis
Eitvydė Helmienė
Audrius Motiejūnas
2022-11-27 2022-11-25 4:6 6:3 10:6
15 3 Jūratė Apanskaitė
Valdas Lukšas
Raimonda Genienė
Vitas Ališauskas
2022-11-20 2022-11-25 4:6 4:6
16 4 Violeta Matulaitienė
Tomas Šviažas
Dovilė Kavolienė
Tomas Išganaitis
2022-11-27 2022-11-28 3:6 3:6
17 5 Violeta Matulaitienė
Tomas Šviažas
Virginijus Pileckis
Greta Jovarauskienė
2022-11-20 2022-11-30 0:6 1:6
18 6 Džemilė Sapiežinskienė
Tomas Brikmanis
Lukas Teišerskis
Vaidilutė Teišerskienė
2022-11-20 2022-12-02 6:4 6:4
19 7 Džemilė Sapiežinskienė
Tomas Brikmanis
Daiva Zubrutė
Nikolajus Vansevičius
2022-12-11 2022-12-02 4:6 7:5 8:10
20 8 Inga Koncevičienė
Marius Koncevičius
Jūratė Apanskaitė
Valdas Lukšas
2022-11-27 2022-12-02 4:6 7:6 7:10
21 9 Inga Koncevičienė
Marius Koncevičius
Eitvydė Helmienė
Audrius Motiejūnas
2022-11-20 2022-12-04 7:5 6:4
22 10 Dalia Sadeckienė
Gediminas Valiukėnas
Virginijus Pileckis
Greta Jovarauskienė
2022-12-11 2022-12-04 4:6 4:6
mixai B1
23 1 Artūras Špilkovas
Nida Kazokienė
Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
2022-11-13 2022-11-24 6:3 6:3
24 2 Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
2022-11-13 2022-11-25 2:6 0:6
25 3 Asta Vaičiulienė
Benas Vaičiulis
Artūras Špilkovas
Nida Kazokienė
2022-11-20 2022-11-29 6:2 4:6 9:11
26 4 Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
Gytis Kviedaraitis
Lorita Šalugienė
2022-11-20 2022-12-03 6:0 6:2
27 5 Juozas Kvederis
Kristina Kvederienė
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2022-11-20 2022-12-04 0:0 0:0
28 6 Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
Juozas Kvederis
Kristina Kvederienė
2023-01-08 2022-12-05 6:7 2:6
29 7 Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
Juozas Kvederis
Kristina Kvederienė
2022-12-04 2022-12-06 5:7 2:6
30 8 Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
2022-11-27 2022-12-08 6:3 1:6 8:10
31 9 Asta Vaičiulienė
Benas Vaičiulis
Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
2022-12-11 2022-12-08 6:3 6:3
mixai B2
32 1 Ilona Blekaitytė
Diemantas Gudaitis
Sandra Vosylienė
Paulius Bitinaitis
2022-12-04 2022-11-25 6:3 2:6 10:7
33 2 Giedrius Ratautas
Laima Kalasauskienė
Laima Veželienė
Darius Veželis
2022-11-20 2022-11-27 4:6 4:6
34 3 Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
Jurgita Markevičienė
Vytautas Pašiušis
2022-12-04 2022-11-27 6:4 7:5
35 4 Sandra Vosylienė
Paulius Bitinaitis
Jurgita Markevičienė
Vytautas Pašiušis
2022-11-20 2022-12-01 2:6 6:4 7:10
36 5 Darius Šuliokas
Asta Teišerskienė
Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
2022-11-20 2022-12-02 6:3 5:7 10:8
37 6 Giedrius Ratautas
Laima Kalasauskienė
Jurgita Markevičienė
Vytautas Pašiušis
2022-12-11 2022-12-04 2:6 3:6
38 7 Darius Šuliokas
Asta Teišerskienė
Giedrius Ratautas
Laima Kalasauskienė
2023-01-08 2022-12-08 6:0 6:3
mixai C1
39 1 Lauksvė Gulbinaitė
Dainius Gulbinas
Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
2022-12-11 2022-11-24 7:6 6:3
40 2 Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
2022-11-27 2022-11-25 7:5 2:6 6:10
41 3 Kamile Norkevičienė
Donatas Norkevičius
Migle Fernandes
Julius Gineika
2022-11-27 2022-11-26 3:6 7:6 9:11
42 4 Lauksvė Gulbinaitė
Dainius Gulbinas
Algirdas Tėvelis
Ramunė Tėvelienė
2022-11-20 2022-12-03 7:6 7:6
43 5 Rūta Dambrauskienė
Kęstutis Kuodis
Audronė Žemeckė-Milašauskė
Ričardas Milašauskas
2022-11-27 2022-12-04 6:7 5:7
44 6 Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
Audronė Žemeckė-Milašauskė
Ričardas Milašauskas
2022-11-20 2022-12-04 0:0 0:0
45 7 Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
Migle Fernandes
Julius Gineika
2022-12-04 2022-12-08 6:3 5:7 10:4
mixai C2
46 1 Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
Deimantė Guzevičienė
Donatas Kuktoras
2022-11-20 2022-11-25 7:5 5:7 8:10
47 2 Olivija Dobilienė
Valdas Dobilas
Asta Garmienė
Valdas Garmus
2022-11-27 2022-11-27 6:7 2:6
48 3 Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
2022-11-27 2022-12-04 6:7 0:6
49 4 Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
Egidijus Gustaitis
Marija Urbelienė
2022-11-20 2022-12-04 6:3 6:3
50 5 Vaida Grockytė
Andrius Lukošius
Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
2023-01-15 2022-12-04 7:5 3:6 10:12
51 6 Asta Garmienė
Valdas Garmus
Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
2022-12-04 2022-12-05 6:2 5:7 6:10
52 7 Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
Egidijus Gustaitis
Marija Urbelienė
2022-11-27 2022-12-05 6:1 6:3
mixai D1
53 1 Egidijus Gustaitis
Milda Červinskienė
Aurelija Girininkė
Tadas Litinskas
2022-11-13 2022-11-24 6:1 3:6 10:7
54 2 Justina Vaškytė
Mindaugas Mykolas Bučas
Rolandas Musneckis
Laimutė Meilūnaitė Musneckė
2022-11-13 2022-11-24 0:6 2:6
55 3 Sigita Širkienė
Tadas Kaminskas
Justina Vaškytė
Mindaugas Mykolas Bučas
2022-11-20 2022-11-25 6:0 6:0
56 4 Džilda Veličkienė
Dainius Razukečius
Sigita Širkienė
Tadas Kaminskas
2022-12-04 2022-11-26 3:6 1:6
57 5 Sigita Širkienė
Tadas Kaminskas
Laurynas Bložė
Liuda Bložienė
2022-11-13 2022-11-27 6:4 6:1
58 6 Aurelija Girininkė
Tadas Litinskas
Džilda Veličkienė
Dainius Razukečius
2022-11-20 2022-11-27 0:6 0:2
59 7 Egidijus Gustaitis
Milda Červinskienė
Laurynas Bložė
Liuda Bložienė
2022-11-20 2022-12-01 7:6 0:6 11:9
60 8 Milda Vebrienė
Audrius Mikalauskas
Milda Valaitytė
Karolis Jarašūnas
2022-11-20 2022-12-02 6:0 6:0
61 9 Milda Vebrienė
Audrius Mikalauskas
Sigita Širkienė
Tadas Kaminskas
2022-12-11 2022-12-03 7:5 1:6 1:10
62 10 Rolandas Musneckis
Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Aurelija Girininkė
Tadas Litinskas
2022-12-04 2022-12-03 6:1 6:1
moterys A1
63 1 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Olivija Dobilienė
Birutė Adomavičienė
2022-11-27 2022-11-29 5:7 6:3 10:7
64 2 Aušra Kepenė
Benedikta Palesik
Raimonda Genienė
Džemilė Sapiežinskienė
2023-01-22 2022-11-29 2:6 4:6
65 3 Sonata Jurkševičienė
Dalė Daunorienė
Rita Paužienė
Vaiva Žažeckienė
2022-11-27 2022-11-22 6:4 7:5
66 4 Raimonda Genienė
Džemilė Sapiežinskienė
Indrė Januševičiūtė
Evelina Šutienė
2022-11-27 2022-12-04 6:1 6:1
67 5 Indrė Januševičiūtė
Evelina Šutienė
Inga Baliūnaitė
Ilona Blekaitytė
2022-11-20 2022-12-04 1:6 6:7
68 6 Aušra Kepenė
Benedikta Palesik
Inga Baliūnaitė
Ilona Blekaitytė
2022-11-27 2022-12-04 6:2 3:6 5:10
69 7 Violeta Zabulionienė
Ramunė Jašinskienė
Olivija Dobilienė
Birutė Adomavičienė
2022-11-20 2022-12-04 5:7 3:6
70 8 Dalia Sadeckienė
Aušra Kavaliauskienė
Violeta Zabulionienė
Ramunė Jašinskienė
2022-11-27 2022-12-04 6:4 6:3
71 9 Olivija Dobilienė
Birutė Adomavičienė
Sonata Jurkševičienė
Dalė Daunorienė
2022-12-04 2022-12-04 3:6 5:7
72 10 Aušra Kepenė
Benedikta Palesik
Olivija Dobilienė
Birutė Adomavičienė
2023-02-05 2022-12-06 2:6 2:6
moterys B1
73 1 Evelina Auželytė
Rasa Kruglinskaitė
Gabrielė Aksenavičiūtė
Vaiva Žažeckienė
2022-12-04 2022-11-24 6:3 6:1
74 2 Lorita Šalugienė
Edita Augūnienė
Gabrielė Aksenavičiūtė
Vaiva Žažeckienė
2022-11-20 2022-11-27 6:3 6:4
75 3 Aurelija Makarevičienė
Simona Balkevičienė
Dalia Jarušaitienė
Nida Kazokienė
2022-11-20 2022-11-27 3:6 3:6
76 4 Kristina Frankaitė
Asta Garmienė
Gabrielė Aksenavičiūtė
Vaiva Žažeckienė
2022-12-11 2022-11-29 6:2 5:7 10:3
77 5 Aurelija Makarevičienė
Simona Balkevičienė
Audronė Žemeckė-Milašauskė
Asta Teišerskienė
2022-12-04 2022-11-30 4:6 7:6 10:7
78 6 Lorita Šalugienė
Edita Augūnienė
Kristina Frankaitė
Asta Garmienė
2022-12-04 2022-12-02 3:6 3:6
79 7 Dalia Jarušaitienė
Nida Kazokienė
Lorita Šalugienė
Edita Augūnienė
2022-11-27 2022-12-06 6:4 6:1
80 8 Rasa Uvarovienė
Inga Gecevičienė
Evelina Auželytė
Rasa Kruglinskaitė
2022-11-27 2022-12-08 2:6 3:6
moterys B2
81 1 Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Aurelija Šavelskienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Raimonda Šaginienė
2022-11-27 2022-11-26 4:6 6:2 10:4
82 2 Olivija Dobilienė
Giedrė Bakšytė
Jurgita Gudavičienė
Sigita Smetonaitė
2022-11-20 2022-12-02 6:4 3:6 10:7
83 3 Sandra Vosylienė
Kristina Baronienė
Olivija Dobilienė
Giedrė Bakšytė
2022-12-11 2022-12-03 5:7 7:5 14:12
84 4 Olivija Dobilienė
Giedrė Bakšytė
Vaidilutė Teišerskienė
Loreta Satkauskienė
2022-11-27 2022-12-03 6:0 6:0
85 5 Vaidilutė Teišerskienė
Loreta Satkauskienė
Eglė Leonavičienė
Gerda Karosienė
2022-11-20 2022-12-04 0:0 0:0
moterys C1
86 1 Laima Veželienė
Rūta Barysienė
Kristina Frankaitė
Irina Račiūnienė
2022-12-04 2022-11-24 4:6 1:6
87 2 Jurgita Gudavičienė
Lina Paleckienė
Marta Hegelmann
Kristina Kvederienė
2022-12-11 2022-11-25 6:1 6:0
88 3 Marija Urbelienė
Kristina Vaitkuvienė
Kristina Frankaitė
Irina Račiūnienė
2022-11-20 2022-11-27 1:6 0:6
89 4 Marta Hegelmann
Kristina Kvederienė
Greta Grigaitienė
Greta Novikova
2022-11-20 2022-11-27 0:6 2:6
90 5 Alina Matulionienė
Migle Fernandes
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2022-12-11 2022-12-01 6:7 2:6
91 6 Kristina Frankaitė
Irina Račiūnienė
Lymantė Morozovienė
Loreta Satkauskienė
2023-01-01 2022-12-03 7:6 6:2
92 7 Vaida Vitė
Vaida Grockytė
Lymantė Morozovienė
Loreta Satkauskienė
2022-12-04 2022-12-02 4:6 2:6
93 8 Lymantė Morozovienė
Loreta Satkauskienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2022-11-27 2022-12-06 6:1 6:3
94 9 Kristina Frankaitė
Irina Račiūnienė
Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
2022-11-27 2022-12-06 6:2 6:2
moterys C2
95 1 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Lina Beigienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
2022-11-13 2022-11-25 7:6 3:6 10:5
96 2 Asta Juknienė
Rasa Uvarovienė
Inga Matulevičienė
Edita Matulevičiūtė
2022-11-13 2022-11-25 4:6 4:6
97 3 Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
Ernesta Kurkienė
Emilija Sakavičiūtė
2023-01-01 2022-11-27 1:6 2:6
98 4 Asta Juknienė
Rasa Uvarovienė
Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
2022-11-20 2022-11-27 6:3 6:3
99 5 Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
Lina Beigienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
2022-11-20 2022-11-29 5:7 3:6
100 6 Gitana Kazakevičienė
Gerda Karosienė
Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
2023-01-15 2022-12-03 3:6 4:6
101 7 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Arūnė Bitinaitienė
Rita Paužienė
2022-12-04 2022-12-03 6:7 2:6
102 8 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Ernesta Kurkienė
Emilija Sakavičiūtė
2022-11-20 2022-12-04 4:6 0:6
103 9 Asta Juknienė
Rasa Uvarovienė
Lina Janušauskė
Inga Gecevičienė
2022-11-27 2022-12-07 4:6 1:6
104 10 Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
Lina Beigienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
2022-11-27 2022-12-07 3:6 2:6
moterys D1
105 1 Daina Šarakauskienė
Ingrida Aksinavičienė
Vaida Staliorienė
Migle Fernandes
2022-12-11 2022-11-25 1:6 0:6
106 2 Skaidra Valiukevičienė
Kristina Karpavičienė
Daina Šarakauskienė
Ingrida Aksinavičienė
2022-11-13 2022-11-27 6:1 6:1
107 3 Daina Šarakauskienė
Ingrida Aksinavičienė
Lymantė Morozovienė
Audronė Nekrošienė
2022-12-04 2022-11-28 0:6 0:6
108 4 Ieva Ziutelytė
Sigita Cėsnaitė
Skaidra Valiukevičienė
Kristina Karpavičienė
2022-11-20 2022-11-30 6:4 6:4
109 5 Daina Šarakauskienė
Ingrida Aksinavičienė
Nomeda Jonaitienė
Ingrida Pankienė
2022-11-20 2022-12-03 1:6 0:6
110 6 Martyna Kaupaitė
Daiva Švelnienė
Daina Šarakauskienė
Ingrida Aksinavičienė
2022-11-27 2022-12-04 6:4 6:1
111 7 Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Vaida Marija Garuolienė
Vaida Staliorienė
Migle Fernandes
2022-11-20 2022-12-04 0:6 0:6
112 8 Jovita Vilkienė
Ema Pupinė
Ieva Ziutelytė
Sigita Cėsnaitė
2022-12-04 2022-12-04 2:6 2:6
113 9 Ieva Ziutelytė
Sigita Cėsnaitė
Milda Valaitytė
Živilė Stanevičienė
2022-11-27 2022-12-07 6:2 6:1
114 10 Skaidra Valiukevičienė
Kristina Karpavičienė
Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Vaida Marija Garuolienė
2022-12-04 2022-12-09 6:3 5:7 10:7
vyrai A1
115 1 Jonas Kažemėkaitis
Žilvinas Padegimas
Vitalis Uvarovas
Edvinas Pranciulis
2022-12-04 2022-11-25 4:6 6:3 7:10
116 2 Stepas Buganauskas
Audrius Šeškus
Julius Būda
Antanas Gilaitis
2022-11-20 2022-12-02 6:3 6:2
117 3 Jonas Kažemėkaitis
Žilvinas Padegimas
Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
2023-01-22 2022-12-03 6:2 6:2
118 4 Stepas Buganauskas
Audrius Šeškus
Vitalis Uvarovas
Edvinas Pranciulis
2023-01-29 2022-12-06 6:3 6:3
119 5 Julius Būda
Antanas Gilaitis
Virginijus Pileckis
Aurimas Šutas
2022-12-11 2022-12-06 4:6 3:6
vyrai A2
120 1 Ridas Bitauskas
Edmundas Ragauskas
Vytis Papečkys
Vytautas Čeplauskas
2022-11-27 2022-11-24 6:3 6:1
121 2 Ridas Bitauskas
Edmundas Ragauskas
Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2022-12-04 2022-11-24 6:2 6:2
122 3 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Vytis Papečkys
Vytautas Čeplauskas
2022-11-13 2022-11-27 6:1 6:0
123 4 Augustinas Karkauskas
Andrius Augunas
Mindaugas Žilionis
Ramūnas Būda
2022-11-27 2022-11-29 6:4 6:4
124 5 Tomas Steponkus
Saulius Pauža
Mindaugas Žilionis
Ramūnas Būda
2022-12-11 2022-12-03 1:6 4:6
125 6 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Dovydas Blinkus
Tomas Laurinėnas
2022-11-20 2022-12-04 6:2 6:3
126 7 Vytis Papečkys
Vytautas Čeplauskas
Augustinas Karkauskas
Andrius Augunas
2022-12-04 2022-12-06 1:6 0:6
127 8 Mindaugas Žilionis
Ramūnas Būda
Ridas Bitauskas
Edmundas Ragauskas
2023-01-01 2022-12-06 4:6 6:3 14:12
128 9 Augustinas Karkauskas
Andrius Augunas
Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
2023-01-08 2022-12-07 6:2 6:1
vyrai B1
129 1 Darius Balčius
Alvydas Riauba
Vaidas Mugauskas
Tomas Plioplys
2022-11-20 2022-11-24 6:4 7:5
130 2 Tomas Noreika
Valdas Lukšas
Rokas Eidukaitis
Vytautas Ražinskas
2022-11-20 2022-11-24 3:6 6:7
131 3 Rokas Eidukaitis
Vytautas Ražinskas
Giedrius Kovzonas
Gytis Makarevičius
2022-11-27 2022-11-28 1:6 6:7
132 4 Darius Lukševičius
Vladimiras Fiodorovas
Kęstutis Stankus
Rinaldas Viliušis
2022-11-20 2022-11-30 7:5 6:3
133 5 Darius Balčius
Alvydas Riauba
Darius Lukševičius
Vladimiras Fiodorovas
2022-11-27 2022-12-02 0:6 6:2 10:6
134 6 Darius Grigaitis
Linas Eidimtas
Tomas Noreika
Valdas Lukšas
2022-11-27 2022-12-04 4:6 4:6
135 7 Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
Darius Grigaitis
Linas Eidimtas
2022-11-20 2022-12-04 0:0 0:0
136 8 Giedrius Kovzonas
Gytis Makarevičius
Kęstutis Stankus
Rinaldas Viliušis
2022-12-04 2022-12-06 6:0 6:0
137 9 Vaidas Mugauskas
Tomas Plioplys
Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
2022-11-27 2022-12-08 6:0 6:0
138 10 Darius Balčius
Alvydas Riauba
Rokas Eidukaitis
Vytautas Ražinskas
2022-12-04 2022-12-06 6:7 6:3 10:6
139 11 Darius Grigaitis
Linas Eidimtas
Darius Balčius
Alvydas Riauba
2022-12-11 2022-12-08 0:0 0:0
vyrai B2
140 1 Paulius Bitinaitis
Andrius Zabulionis
Anton Hegelmann
Ruslan Pukhalski
2022-12-11 2022-11-25 7:5 6:4
141 2 Laimis Bagdonas
Artūras Špilkovas
Paulius Bitinaitis
Andrius Zabulionis
2022-11-13 2022-11-27 0:6 0:6
142 3 Paulius Bitinaitis
Andrius Zabulionis
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2022-11-20 2022-11-27 6:2 6:4
143 4 Raimundas Šlepikas
Artūras Pauža
Laimis Bagdonas
Artūras Špilkovas
2022-11-20 2022-11-28 6:0 6:0
144 5 Anton Hegelmann
Ruslan Pukhalski
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2022-11-27 2022-11-29 7:6 6:1
145 6 Raimundas Šlepikas
Artūras Pauža
Paulius Bitinaitis
Andrius Zabulionis
2022-11-27 2022-12-02 6:1 6:3
146 7 Gytis Kalvinskas
Valdas Dobilas
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2022-11-20 2022-11-28 6:0 6:0
147 8 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Gytis Kalvinskas
Valdas Dobilas
2023-01-15 2022-12-01 3:6 4:6
148 9 Gytis Kalvinskas
Valdas Dobilas
Raimundas Šlepikas
Artūras Pauža
2022-12-11 2022-12-08 1:6 3:6
149 10 Gytis Kalvinskas
Valdas Dobilas
Laimis Bagdonas
Artūras Špilkovas
2022-11-27 2022-12-08 6:0 6:0
vyrai B3
150 1 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Tomas Brikmanis
Audrius Motiejūnas
2022-11-13 2022-11-25 4:6 4:6
151 2 Rimantas Nastajus
Žydrūnas Girdzijauskas
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2022-11-13 2022-11-27 0:0 0:0
152 3 Vitalis Uvarovas
Simas Uvarovas
Rostislav Vyrostko
Denas Marčiulaitis
2022-11-20 2022-12-01 6:4 6:2
153 4 Tomas Brikmanis
Audrius Motiejūnas
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2022-11-20 2022-12-01 4:6 5:7
154 5 Rimantas Nastajus
Žydrūnas Girdzijauskas
Dangis Jurgelevičius
Egidijus Žvirblis
2022-11-20 2022-12-02 2:6 4:6
155 6 Vladimiras Vinokurovas
Gintautas Lukas
Robertas Kozulis
Modestas Staškevičius
2022-11-20 2022-12-03 3:6 6:3 7:10
156 7 Vladimiras Vinokurovas
Gintautas Lukas
Vitalis Uvarovas
Simas Uvarovas
2022-11-27 2022-12-05 2:6 1:6
157 8 Rostislav Vyrostko
Denas Marčiulaitis
Rimantas Nastajus
Žydrūnas Girdzijauskas
2022-12-04 2022-12-06 6:7 6:4 8:10
158 9 Tomas Brikmanis
Audrius Motiejūnas
Dangis Jurgelevičius
Egidijus Žvirblis
2022-11-27 2022-12-06 2:6 5:7
vyrai C1
159 1 Artūras Balkevičius
Valdas Garmus
Martynas Aleksonis
Eimantas Aleksa
2022-11-13 2022-11-25 6:4 2:6 7:10
160 2 Julius Gineika
Donatas Kuktoras
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2022-11-13 2022-11-27 3:6 4:6
161 3 Artūras Balkevičius
Valdas Garmus
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2022-11-20 2022-11-28 6:2 3:6 10:6
162 4 Martynas Aleksonis
Eimantas Aleksa
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2022-12-04 2022-11-29 7:6 6:2
163 5 Artūras Balkevičius
Valdas Garmus
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2022-12-04 2022-11-30 6:1 6:4
164 6 Julius Gineika
Donatas Kuktoras
Artūras Balkevičius
Valdas Garmus
2022-11-27 2022-12-01 5:7 1:6
165 7 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Gintaras Teišerskis
Raimundas Grigaitis
2022-11-27 2022-12-01 6:4 6:4
166 8 Redas Mieldažys
Laimis Černiauskas
Gintaras Teišerskis
Raimundas Grigaitis
2022-11-20 2022-12-01 7:6 6:4
167 9 Arnoldas Atkočaitis
Anton Zabazlajev
Martynas Aleksonis
Eimantas Aleksa
2022-11-20 2022-12-04 2:6 4:6
168 10 Julius Gineika
Donatas Kuktoras
Martynas Aleksonis
Eimantas Aleksa
2023-01-22 2022-12-06 1:6 2:6
vyrai C2
169 1 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Anton Hegelmann
Lukas Dunčikas
2022-11-13 2022-11-24 2:6 2:6
170 2 Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
Anton Hegelmann
Lukas Dunčikas
2022-11-27 2022-11-28 2:6 6:4 10:8
171 3 Valentinas Ruzgys
Kęstutis Lukauskis
Tadas Mičkauskas
Paulius Giedraitis
2022-11-27 2022-11-29 6:2 6:2
172 4 Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2022-11-20 2022-12-01 6:2 6:1
173 5 Anton Hegelmann
Lukas Dunčikas
Gytis Turčinskas
Artūras Janušauskas
2023-01-01 2022-12-05 6:3 6:4
174 6 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Valentinas Ruzgys
Kęstutis Lukauskis
2023-01-08 2022-12-08 1:6 1:6
vyrai C3
175 1 Jonas Grinskis
Ritas Jaliniauskas
Rostislav Vyrostko
Vladas Petkevičius
2022-11-27 2022-11-29 1:6 0:6
vyrai D1
176 1 Rolandas Musneckis
Henrikas Levinas
Rymantas Zimkus
Dalius Šarakauskas
2022-11-27 2022-11-25 6:0 6:0
177 2 Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
Tomas Pangonis
Bernardas Smagarys
2022-11-20 2022-11-27 6:1 6:0
178 3 Česlovas Frišmantas
Tadas Frišmantas
Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
2022-12-04 2022-11-30 1:6 2:6
179 4 Gediminas Stelmokas
Linas Leonavičius
Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
2022-11-20 2022-12-01 3:6 0:6
180 5 Egidijus Daukša
Linas Karalius
Gediminas Stelmokas
Linas Leonavičius
2023-01-08 2022-12-01 7:5 6:0
181 6 Egidijus Daukša
Linas Karalius
Rolandas Musneckis
Henrikas Levinas
2023-01-01 2022-12-04 6:7 6:4 7:10
182 7 Tomas Pangonis
Bernardas Smagarys
Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
2022-11-27 2022-12-07 1:6 0:6
183 8 Marius Klivečka
Žydrūnas Klivečka
Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
2023-01-08 2022-12-07 1:6 1:6
vyrai D2
184 1 Gytis Stanikunas
Nerijus Čereška
Tadas Mičkauskas
Lukas Parednis
2022-11-20 2022-12-02 1:6 3:6
185 2 Tomas Valaitis
Paulius Atkočiūnas
Giedrius Nagys
Žydrūnas Matusevičius
2022-11-20 2022-12-04 3:6 1:6
186 3 Lukas Raicevičius
Kazys Raicevičius
Marius Giedraitis
Tomas Skučas
2022-11-20 2022-12-04 6:0 6:0
187 4 Arūnas Sinkevičius
Marius Janušauskas
Tautvydas Černevičius
Arnas Pilvelis
2022-11-20 2022-12-04 0:0 0:0
188 5 Tadas Mičkauskas
Lukas Parednis
Lukas Raicevičius
Kazys Raicevičius
2022-12-04 2022-12-06 6:4 6:2
vyrai1 A1
189 1 Martynas Stirbys Mindaugas Červinskis 2022-11-13 2022-11-27 0:0 0:0
190 2 Julius Gineika Antanas Gilaitis 2022-11-13 2022-11-27 0:0 0:0
191 3 Gintautas Mėlynauskas Žygimantas Beiga 2022-11-20 2022-11-28 0:6 1:6
192 4 Dovydas Rupšaitis Mindaugas Červinskis 2022-11-20 2022-11-29 6:1 6:2
193 5 Martynas Stirbys Antanas Gilaitis 2022-11-20 2022-12-01 0:6 0:6
194 6 Žygimantas Beiga Martynas Stirbys 2022-12-11 2022-12-04 6:1 6:0
195 7 Gintautas Mėlynauskas Julius Gineika 2022-11-27 2022-12-04 6:0 6:1
196 8 Žygimantas Beiga Dovydas Rupšaitis 2022-11-27 2022-12-05 6:0 6:4
vyrai1 A2
197 1 Tomas Šviažas Algirdas Tėvelis 2022-12-04 2022-11-24 7:6 4:6 10:5
198 2 Tomas Andziulis Tomas Šviažas 2022-11-20 2022-11-29 4:6 3:6
199 3 Tomas Andziulis Dainius Razukečius 2022-11-27 2022-12-04 6:2 6:2
200 4 Ruslan Pukhalski Aivaras Mieliauskas 2022-11-27 2022-12-07 6:2 6:0

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort
Yurtdışı Yatırım