Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_vyr A1
1 1 Robertas Blagušauskas
Rostislav Vyrostko
Jurgis Čėsna
Darius Laurusevičius
2024-05-26 2024-06-06 5:7 6:2 7:10
2 2 Anton Hegelmann
Gvidas Sabeckis
Robertas Blagušauskas
Rostislav Vyrostko
2024-06-23 2024-06-19 7:5 6:2
mixai A1
3 1 Simona Ambraziejūtė
Skirmantas Ambraziejus
Birutė Adomavičienė
Vilius Helmas
2024-06-16 2024-06-11 1:6 1:6
4 2 Birutė Adomavičienė
Vilius Helmas
Birutė Pranevičienė
Giedrius Leonavičius
2024-07-14 2024-06-12 6:3 6:2
5 3 Birutė Adomavičienė
Vilius Helmas
Dovilė Kavolienė
Arnas Griškus
2024-06-30 2024-06-19 6:3 6:1
6 4 Austėja Kamandulytė
Lukas Dunčikas
Dovilė Kavolienė
Arnas Griškus
2024-06-23 2024-06-18 1:6 4:6
7 5 Dovilė Kavolienė
Arnas Griškus
Greta Jovarauskienė
Valdas Lukšas
2024-06-09 2024-06-12 6:2 6:1
8 6 Jurgita Bižokaitė
Kęstutis Liepa
Birutė Adomavičienė
Vilius Helmas
2024-07-07 2024-06-21 3:6 6:1 7:10
9 7 Birutė Pranevičienė
Giedrius Leonavičius
Austėja Kamandulytė
Lukas Dunčikas
2024-06-30 2024-06-25 6:3 6:0
mixai B1
10 1 Andrius Lukošius
Vaida Grockytė
Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Rolandas Musneckis
2024-06-16 2024-05-31 6:2 6:3
11 2 Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Rolandas Musneckis
Karolina Jablonskytė
Valdas Bukšnys
2024-07-14 2024-06-03 7:6 6:4
12 3 Aistė Krasauskaitė
Artūras Teišerskis
Rūta Samajauskienė
Ignas Samajauskas
2024-05-26 2024-06-02 6:2 6:1
13 4 Eglė Garšvienė
Mindaugas Lazdauskas
Aistė Krasauskaitė
Artūras Teišerskis
2024-06-23 2024-06-04 6:3 6:0
14 5 Aistė Krasauskaitė
Artūras Teišerskis
Dovilė Bagdonienė
Marius Bagdonas
2024-07-07 2024-06-09 6:0 6:4
15 6 Tomas Brikmanis
Evelina Auželytė
Andrius Lukošius
Vaida Grockytė
2024-07-07 2024-05-28 6:2 6:3
16 7 Tomas Brikmanis
Evelina Auželytė
Dovilė Bagdonienė
Marius Bagdonas
2024-07-21 2024-06-06 6:1 6:2
17 8 Karolina Jablonskytė
Valdas Bukšnys
Tomas Brikmanis
Evelina Auželytė
2024-06-16 2024-06-13 1:6 2:6
18 9 Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
Tomas Brikmanis
Evelina Auželytė
2024-05-26 2024-06-15 2:6 2:6
19 10 Andrius Lukošius
Vaida Grockytė
Karolina Jablonskytė
Valdas Bukšnys
2024-06-02 2024-06-17 6:4 6:0
20 11 Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
Andrius Lukošius
Vaida Grockytė
2024-06-09 2024-06-09 3:6 4:6
21 12 Eglė Garšvienė
Mindaugas Lazdauskas
Tomas Brikmanis
Evelina Auželytė
2024-07-28 2024-06-18 6:3 6:1
22 13 Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Rolandas Musneckis
Eglė Garšvienė
Mindaugas Lazdauskas
2024-06-09 2024-06-19 4:6 2:6
23 14 Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
Rūta Samajauskienė
Ignas Samajauskas
2024-07-28 2024-06-25 6:3 6:2
mixai B2
24 1 Arnoldas Atkočaitis
Patricija Liubševičiūtė
Tadas Mičkauskas
Dovilė Naujokaitė
2024-08-11 2024-06-04 6:2 6:1
25 2 Urtė Raicevičiūtė
Julius Žvinys
Guoda Andrulytė
Židrūnas Garšva
2024-06-09 2024-05-30 7:5 1:6 6:10
26 3 Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
Irena Dunčikienė
Lukas Dunčikas
2024-05-26 2024-06-09 6:3 6:2
27 4 Urtė Raicevičiūtė
Julius Žvinys
Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
2024-06-30 2024-06-09 0:6 1:6
28 5 Guoda Andrulytė
Židrūnas Garšva
Stede Ingram
Dalia Jarušaitienė
2024-07-28 2024-06-06 6:3 7:5
29 6 Stede Ingram
Dalia Jarušaitienė
Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
2024-07-07 2024-06-13 1:6 2:6
30 7 Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
Urtė Raicevičiūtė
Julius Žvinys
2024-07-28 2024-06-17 6:4 6:4
31 8 Tadas Mičkauskas
Dovilė Naujokaitė
Urtė Raicevičiūtė
Julius Žvinys
2024-06-23 2024-06-18 5:7 5:7
32 9 Anton Hegelmann
Marta Hegelmann
Arnoldas Atkočaitis
Patricija Liubševičiūtė
2024-05-26 2024-06-18 4:6 6:3 10:12
33 10 Urtė Raicevičiūtė
Julius Žvinys
Audrius Motiejūnas
Vaiva Žažeckienė
2024-06-02 2024-06-06 2:6 3:6
34 11 Tadas Mičkauskas
Dovilė Naujokaitė
Audrius Motiejūnas
Vaiva Žažeckienė
2024-07-21 2024-06-12 1:6 1:6
35 12 Marius Janušauskas
Audronė Nekrošienė
Audrius Motiejūnas
Vaiva Žažeckienė
2024-07-28 2024-06-19 3:6 2:6
36 13 Guoda Andrulytė
Židrūnas Garšva
Irena Dunčikienė
Lukas Dunčikas
2024-07-21 2024-06-20 1:6 6:4 10:2
37 14 Anton Hegelmann
Marta Hegelmann
Irena Dunčikienė
Lukas Dunčikas
2024-07-28 2024-06-21 6:1 6:7 10:8
moterys A1
38 1 Jurgita Bižokaitė
Eglė Garšvienė
Simona Balkevičienė
Aurelija Makarevičienė
2024-07-21 2024-06-13 6:1 6:2
39 2 Violeta Matulaitienė
Greta Jovarauskienė
Simona Balkevičienė
Aurelija Makarevičienė
2024-06-30 2024-06-14 6:1 6:3
40 3 Dovilė Kavolienė
Renata Kolganovienė
Sonata Jurkševičienė
Vaiva Žažeckienė
2024-06-23 2024-06-17 6:0 6:1
41 4 Ole Skiba
Gabrielė Aksenavičiūtė
Dovilė Kavolienė
Renata Kolganovienė
2024-07-28 2024-05-28 2:6 2:6
moterys B1
42 1 Daina Sinkevičienė
Lina Beigienė
Ingrida Ščiuckienė
Ina Dudėniene
2024-06-30 2024-06-05 7:5 6:4
43 2 Evelina Pangonienė
Kristina Veštortienė
Daina Sinkevičienė
Lina Beigienė
2024-07-14 2024-06-05 6:4 2:6 2:10
44 3 Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
Daina Sinkevičienė
Lina Beigienė
2024-06-02 2024-06-05 3:6 2:6
45 4 Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Aurelija Šavelskienė
Ingrida Ščiuckienė
Ina Dudėniene
2024-06-09 2024-06-12 6:1 6:4
46 5 Daina Sinkevičienė
Lina Beigienė
Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Aurelija Šavelskienė
2024-06-16 2024-06-12 2:6 2:6
47 6 Irina Račiūnienė
Dalia Jarušaitienė
Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
2024-06-30 2024-06-12 6:2 6:1
48 7 Ingrida Ščiuckienė
Ina Dudėniene
Irina Račiūnienė
Dalia Jarušaitienė
2024-07-07 2024-06-13 0:6 2:6
49 8 Daina Sinkevičienė
Lina Beigienė
Sandrija Čapkauskienė
Laima Veželienė
2024-07-07 2024-06-19 6:7 4:6
50 9 Evelina Pangonienė
Kristina Veštortienė
Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Aurelija Šavelskienė
2024-06-02 2024-06-19 0:6 2:6
moterys B2
51 1 Vaida Vitė
Vaida Grockytė
Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Sigita Širkienė
2024-07-07 2024-06-10 6:3 6:2
52 2 Dovilė Bagdonienė
Viktorija Kabašinskienė
Vaida Vitė
Vaida Grockytė
2024-07-14 2024-06-11 2:6 0:6
53 3 Jurgita Markevičienė
Sandra Vosylienė
Ema Pupinė
Jovita Vilkienė
2024-05-26 2024-06-04 6:1 6:4
54 4 Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Sigita Širkienė
Jurgita Markevičienė
Sandra Vosylienė
2024-07-14 2024-06-05 1:6 0:6
55 5 Skaidra Valiukevičienė
Dalia Rukanskienė
Jurgita Markevičienė
Sandra Vosylienė
2024-06-09 2024-06-19 0:6 3:6
56 6 Gitana Kazakevičienė
Gerda Karosienė
Vaida Vitė
Vaida Grockytė
2024-06-30 2024-06-19 3:6 4:6
57 7 Laimutė Meilūnaitė Musneckė
Sigita Širkienė
Skaidra Valiukevičienė
Dalia Rukanskienė
2024-05-26 2024-06-20 6:2 6:2
moterys1 A1
58 1 Olivija Dobilienė Jurgita Markevičienė 2024-06-02 2024-05-28 2:6 1:6
59 2 Ingrida Ščiuckienė Erika Inokaitienė 2024-06-02 2024-06-20 6:2 6:3
moterys1 A2
60 1 Sigita Širkienė Aušra Kepenė 2024-06-23 2024-05-31 4:6 0:6
61 2 Germantė Bartkutė Sigita Širkienė 2024-06-16 2024-06-16 2:6 0:6
62 3 Evelina Šutienė Germantė Bartkutė 2024-05-26 2024-06-25 6:2 6:0
63 4 Evelina Šutienė Karolina Jablonskytė 2024-06-09 2024-06-25 6:1 6:0
64 5 Sigita Širkienė Evelina Šutienė 2024-06-30 2024-06-25 6:7 3:6
vyrai A1
65 1 Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
Rimantas Šernius
Donatas Kuktoras
2024-06-02 2024-05-23 6:0 6:0
66 2 Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
Martynas Pečkaitis
Mantas Bartaševičius
2024-06-23 2024-05-29 7:6 4:6 6:10
vyrai A2
67 1 Balys Žaliūnas
Giedrius Leonavičius
Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
2024-07-21 2024-05-22 6:1 6:1
68 2 Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2024-06-16 2024-06-04 2:6 5:7
69 3 Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2024-06-09 2024-06-05 6:3 7:6
70 4 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2024-07-28 2024-06-05 6:3 7:6
71 5 Tomas Noreika
Valdas Lukšas
Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
2024-05-26 2024-06-13 0:6 2:6
72 6 Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2024-07-07 2024-06-13 6:2 4:6 10:8
73 7 Balys Žaliūnas
Giedrius Leonavičius
Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
2024-06-30 2024-06-18 6:7 4:6
vyrai B1
74 1 Tomas Brikmanis
Kazys Raicevičius
Aidas Valiukevičius
Mindaugas Kiudelis
2024-06-02 2024-06-05 6:3 6:1
75 2 Donatas Kuktoras
Marius Pupeikis
Audrius Mikalauskas
Linas Sribikė
2024-07-14 2024-06-06 6:4 6:3
76 3 Audrius Mikalauskas
Linas Sribikė
Anton Hegelmann
Ruslan Pukhalski
2024-07-28 2024-06-07 1:6 0:6
77 4 Audrius Mikalauskas
Linas Sribikė
Darius Grigaitis
Vitalis Mackevičius
2024-06-16 2024-06-10 7:5 3:6 8:10
78 5 Tomas Brikmanis
Kazys Raicevičius
Linas Karalius
Giedrius Ratautas
2024-07-28 2024-06-11 6:2 6:4
79 6 Linas Karalius
Giedrius Ratautas
Audrius Mikalauskas
Linas Sribikė
2024-08-11 2024-05-27 3:6 3:6
80 7 Tomas Brikmanis
Kazys Raicevičius
Audrius Mikalauskas
Linas Sribikė
2024-06-30 2024-06-12 6:1 6:4
81 8 Žydrūnas Girdzijauskas
Rimantas Nastajus
Tomas Brikmanis
Kazys Raicevičius
2024-07-14 2024-05-28 0:6 3:6
82 9 Tomas Noreika
Kajus Noreika
Darius Grigaitis
Vitalis Mackevičius
2024-07-21 2024-06-18 0:6 6:3 7:10
83 10 Tomas Noreika
Kajus Noreika
Donatas Kuktoras
Marius Pupeikis
2024-08-04 2024-06-10 3:6 3:6
84 11 Donatas Kuktoras
Marius Pupeikis
Žydrūnas Girdzijauskas
Rimantas Nastajus
2024-07-28 2024-06-17 6:7 2:6
85 12 Raimundas Šlepikas
Dainius Švenčionis
Tomas Brikmanis
Kazys Raicevičius
2024-07-21 2024-06-19 1:6 6:7
86 13 Tomas Noreika
Kajus Noreika
Aidas Valiukevičius
Mindaugas Kiudelis
2024-05-26 2024-06-19 7:6 4:6 10:2
87 14 Donatas Kuktoras
Marius Pupeikis
Darius Grigaitis
Vitalis Mackevičius
2024-06-30 2024-06-25 3:6 3:6
vyrai B2
88 1 Robertas Kozulis
Daivaras Danielius
Andrius Lukošius
Audrius Michelkevičius
2024-07-14 2024-06-10 7:5 4:6 4:10
89 2 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Arnoldas Atkočaitis
Simone Rotoli
2024-07-21 2024-06-10 6:7 4:6
90 3 Rostislav Vyrostko
Denas Marčiulaitis
Darius Bubnys
Algirdas Tėvelis
2024-06-02 2024-05-29 2:6 2:6
91 4 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Darius Bubnys
Algirdas Tėvelis
2024-07-07 2024-06-13 3:6 2:6
92 5 Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
Arnoldas Atkočaitis
Simone Rotoli
2024-07-28 2024-06-05 6:3 6:2
93 6 Rinaldas Viliušis
Vilius Vismantas
Gediminas Morėnas
Nerijus Rajackas
2024-06-02 2024-06-01 7:6 6:2
94 7 Rinaldas Viliušis
Vilius Vismantas
Rostislav Vyrostko
Denas Marčiulaitis
2024-06-09 2024-06-02 5:7 2:6
95 8 Rinaldas Viliušis
Vilius Vismantas
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2024-06-16 2024-06-03 6:2 6:1
96 9 Darius Bubnys
Algirdas Tėvelis
Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
2024-08-04 2024-06-20 2:6 3:6
97 10 Andrius Lukošius
Audrius Michelkevičius
Tomas Kavolius
Audrius Jokubauskas
2024-06-16 2024-06-25 4:6 4:6
98 11 Gediminas Morėnas
Nerijus Rajackas
Arnoldas Atkočaitis
Simone Rotoli
2024-05-26 2024-06-25 6:0 5:0
vyrai C1
99 1 Andrius Verbyla
Robertas Paulaitis
Mindaugas Lazdauskas
Simone Rotoli
2024-07-07 2024-06-09 3:6 6:2 10:8
100 2 Mindaugas Lazdauskas
Simone Rotoli
Imantas Vaitiekūnas
Marius Janušauskas
2024-06-09 2024-06-01 6:1 6:1
101 3 Mindaugas Lazdauskas
Simone Rotoli
Česlovas Frišmantas
Tadas Frišmantas
2024-06-30 2024-06-03 6:2 6:1
102 4 Imantas Vaitiekūnas
Marius Janušauskas
Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
2024-06-16 2024-06-10 2:6 1:6
103 5 Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
Marius Bagdonas
Giedrius Pacevičius
2024-06-30 2024-06-09 7:6 6:3
104 6 Česlovas Frišmantas
Tadas Frišmantas
Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
2024-07-21 2024-06-11 1:6 1:6
105 7 Imantas Vaitiekūnas
Marius Janušauskas
Marius Bagdonas
Giedrius Pacevičius
2024-07-21 2024-05-28 7:6 3:6 0:10
106 8 Rolandas Musneckis
Tadas Kaminskas
Mindaugas Lazdauskas
Simone Rotoli
2024-06-16 2024-06-11 4:6 6:3 10:6
107 9 Andrius Verbyla
Robertas Paulaitis
Giedrius Nagys
Žydrūnas Matusevičius
2024-06-16 2024-06-17 6:2 6:4
108 10 Valdas Bukšnys
Ruslan Pukhalski
Rolandas Musneckis
Tadas Kaminskas
2024-06-23 2024-06-20 4:6 3:6
109 11 Giedrius Nagys
Žydrūnas Matusevičius
Česlovas Frišmantas
Tadas Frišmantas
2024-06-23 2024-06-25 6:1 6:2
vyrai C2
110 1 Linas Eidimtas
Aurelijus Šadauskas
Rostislav Vyrostko
Lukas Dunčikas
2024-06-16 2024-06-03 2:6 6:7
111 2 Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
Linas Eidimtas
Aurelijus Šadauskas
2024-07-28 2024-06-04 5:7 4:6
112 3 Linas Eidimtas
Aurelijus Šadauskas
Giedrius Ališauskas
Renatas Švelnys
2024-05-26 2024-06-04 6:3 6:2
113 4 Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
2024-06-09 2024-06-04 6:2 6:4
114 5 Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
Rostislav Vyrostko
Lukas Dunčikas
2024-05-26 2024-06-05 2:6 7:6 6:10
115 6 Aurimas Perskaudas
Aidas Ladyga
Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
2024-06-16 2024-05-28 3:6 3:6
116 7 Linas Eidimtas
Aurelijus Šadauskas
Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
2024-06-30 2024-06-07 4:6 6:4 17:15
117 8 Rostislav Vyrostko
Lukas Dunčikas
Aurimas Perskaudas
Aidas Ladyga
2024-07-28 2024-06-10 6:2 6:0
118 9 Giedrius Ališauskas
Renatas Švelnys
Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
2024-06-16 2024-06-11 0:6 6:0 12:10
119 10 Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
Linas Eidimtas
Aurelijus Šadauskas
2024-06-23 2024-06-12 4:6 6:1 7:10
120 11 Rostislav Vyrostko
Lukas Dunčikas
Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
2024-06-23 2024-06-12 3:6 1:6
121 12 Aurimas Perskaudas
Aidas Ladyga
Giedrius Ališauskas
Renatas Švelnys
2024-06-30 2024-06-13 4:6 4:6
122 13 Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
Aurimas Perskaudas
Aidas Ladyga
2024-05-26 2024-06-17 6:2 6:1
123 14 Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
2024-07-14 2024-06-17 6:7 5:7
124 15 Marius Stasiškis
Vytautas Juozapaitis
Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
2024-06-02 2024-06-19 6:2 3:6 6:10
125 16 Tadas Mičkauskas
Nerijus Virkšas
Julius Žvinys
Tadas Ustinavičius
2024-07-28 2024-06-25 6:3 3:6 10:4
vyrai1 A1
126 1 Andrius Lukošius Marius Stasiškis 2024-07-07 2024-06-01 6:4 7:5
127 2 Daivaras Danielius Marius Stasiškis 2024-06-02 2024-06-04 6:1 6:2
128 3 Valdas Bukšnys Dainius Bukaitis 2024-06-30 2024-06-05 6:2 6:2
129 4 Julius Žvinys Marius Stasiškis 2024-06-30 2024-06-15 1:6 1:6
130 5 Marius Stasiškis Valdas Bukšnys 2024-06-23 2024-06-19 2:6 6:2 10:4
131 6 Dainius Bukaitis Daivaras Danielius 2024-05-26 2024-06-22 2:6 1:6
vyrai1 A2
132 1 Karolis Galdikas Denas Marčiulaitis 2024-07-21 2024-05-23 2:6 5:7
133 2 Audrius Adomaitis Karolis Galdikas 2024-08-11 2024-05-17 0:6 1:6
134 3 Imantas Vaitiekūnas Karolis Galdikas 2024-06-23 2024-05-19 0:6 0:6
135 4 Imantas Vaitiekūnas Rinaldas Viliušis 2024-06-16 2024-05-26 1:6 0:6
136 5 Audrius Adomaitis Rinaldas Viliušis 2024-05-26 2024-05-25 1:6 0:6
137 6 Karolis Galdikas Ignas Samajauskas 2024-08-04 2024-05-30 0:6 3:6
138 7 Karolis Galdikas Donatas Kuktoras 2024-06-30 2024-06-03 7:6 6:1
139 8 Rinaldas Viliušis Karolis Galdikas 2024-06-02 2024-06-04 4:6 6:4 7:10
140 9 Ruslan Pukhalski Rinaldas Viliušis 2024-07-21 2024-06-05 6:2 7:6
141 10 Tadas Ustinavičius Karolis Galdikas 2024-07-14 2024-06-07 2:6 1:6
142 11 Mindaugas Norkus Karolis Galdikas 2024-07-28 2024-06-13 0:6 0:6
143 12 Donatas Kuktoras Audrius Adomaitis 2024-06-02 2024-06-14 6:1 6:3
144 13 Audrius Adomaitis Tadas Ustinavičius 2024-06-16 2024-06-15 6:3 5:7 10:8
145 14 Tadas Ustinavičius Ignas Samajauskas 2024-06-02 2024-06-17 0:6 0:6
146 15 Rinaldas Viliušis Mindaugas Norkus 2024-08-11 2024-06-18 6:2 6:2
147 16 Rinaldas Viliušis Denas Marčiulaitis 2024-08-04 2024-06-17 2:6 5:7
148 17 Imantas Vaitiekūnas Tadas Ustinavičius 2024-07-21 2024-06-18 6:4 4:6 7:10
149 18 Tadas Ustinavičius Mindaugas Norkus 2024-05-26 2024-06-19 6:1 6:7 9:11
150 19 Karolis Galdikas Ruslan Pukhalski 2024-05-26 2024-06-19 0:6 1:6

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort
Yurtdışı Yatırım