top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex seks top sex
Turnyrai - KaunoTenisas.lt Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 373 dalyviai, kurie sudarys 254 komandas.
Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Tomas Steponkus Alfonsas Genys flexi
2 Daina Sinkevičienė Dovydas Šabūnas flexi
3 Arūnas Rozga Vilius Helmas flexi
4 Eligijus Mačinskas Viktorija Banaitytė flexi
5 Raimundas Šlepikas Dovydas Šabūnas flexi
6 Aušra Kavaliauskienė Gvidas Sabeckis flexi
7 Matas Lukštaraupis Erikas Sinkevičius flexi
8 Aurimas Girdzijauskas Ignas Kaduševičius flexi
9 Justė Kančaitė Aurimas Girdzijauskas flexi
10 Vytenis Zalaga Paulius Matulevičius flexi
11 Aurimas Vainauskas Vytis Gudavičius flexi
12 Edita Matulevičiūtė Paulius Matulevičius flexi
13 Mykolas Žilinskas Emilija Platukytė flexi
14 Ridas Bitauskas Aurimas Karpavičius flexi
15 Evelina Šutienė Laurynas Adomavičius flexi
16 Inga Zinkuvienė Aurimas Karpavičius flexi
17 Gediminas Stankius Augustinas Karaliūnas flexi
18 Gvidas Sabeckis Žydrūnas Janušauskas flexi
19 Mažvydas Beiga Simonas Žukauskas flexi
20 Erika Buntienė Augustinas Karkauskas flexi
21 Mindaugas Simanaitis Robertas Blagušauskas flexi
22 Edmundas Ragauskas Darius Adomonis flexi
23 Agnė Bieliūnaitė Robertas Blagušauskas flexi
24 Andrius Žilinskas Ilmaras Melnikas flexi
25 Mantas Aleksėjūnas Tadas Misevičius flexi
26 Birutė Miliauskienė Gytis Kviedaraitis mixai
27 Jurga Vižinienė Alfonsas Genys mixai
28 Jūratė Apanskaitė Tomas Varanauskas mixai
29 Daina Sinkevičienė Artūras Pauža mixai
30 Vaiva Žažeckienė Dainius Bukaitis mixai
31 Giedrė Armonienė Vytis Armonas mixai
32 Sandrija Čapkauskienė Saulius Šatkauskas mixai
33 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevičius mixai
34 Šarūnas Mačinskas Ligita Mačinskienė mixai
35 Gintaras Mažonis Jolita Rudgalvienė mixai
36 Laima Padegimienė Žilvinas Padegimas mixai
37 Eglė Garšvienė Aurimas Šutas mixai
38 Tomas Pilačiauskas Edita Papečkienė mixai
39 Erika Peldžienė Erikas Basakirskas mixai
40 Lorita Šalugienė Audrius Pribuišis mixai
41 Mindaugas Sakalauskas Jūratė Sakalauskienė mixai
42 Darius Kunčius Eglė Kunčiuvienė mixai
43 Daiva Užkurienė Stepas Buganauskas mixai
44 Justė Kančaitė Arvydas Tverijonas mixai
45 Raimonda Šaginienė Artūras Šaginas mixai
46 Vaida Teišerskienė Lukas Teišerskis mixai
47 Nida Kazokienė Diemantas Gudaitis mixai
48 Inga Koncevičienė Marius Koncevičius mixai
49 Birutė Adomavičienė Edvardas Zujus mixai
50 Sandrija Čapkauskienė Žilvinas Dambrauskas mixai
51 Rokas Masaitis Laura Masaitė mixai
52 Asta Vaičiulienė Naglis Vaičiulis mixai
53 Brigita Tunaitytė Nerijus Juškaitis mixai
54 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
55 Robertas Kozulis Rūta Kuprytė mixai
56 Aistė Juškevičienė Arvydas Vaišnoras mixai
57 Tauras Macijauskas Jurga Kavaliauskienė mixai
58 Ramunė Bakanovienė Darius Veželis mixai
59 Egidijus Sukockis Inga Baliūnaitė mixai
60 Sonata Jurkševičienė Tomas Steponkus mixai
61 Patricija Liubševičiūtė Tomas Noreika mixai
62 Darius Augūnas Jelena Volkova-Augūniene mixai
63 Dalia Sadeckienė Gediminas Valiukėnas mixai
64 Andrius Zabulionis Violeta Zabulionienė mixai
65 Šarūnas Vilius Dovilė Gustė mixai
66 Lina Vasiliauskienė Nerijus Vasiliauskas mixai
67 Mindaugas Gedminas Džemilė Sapiežinskienė mixai
68 Audronė Žemeckė Ričardas Milašauskas mixai
69 Audra Ginelevičienė Arimantas Tamašauskas mixai
70 Daiva Zubrutė Egidijus Remeikis mixai
71 Audra Ginelevičienė Valdas Lukšas mixai
72 Olivija Gustienė Gytis Kalvinskas mixai
73 Simona Balkevičienė Artūras Balkevičius mixai
74 Darius Lukševičius Eglė Sajūtė-Lukševičienė mixai
75 Daiva Zubrutė Vidas Šilkaitis mixai
76 Laimutė Malakauskienė Rimantas Nastajus mixai
77 Edita Šėlienė Arūnas Sinkevičius mixai
78 Vida Grigaitienė Raimundas Grigaitis mixai
79 Rita Paužienė Saulius Pauža mixai
80 Laimis Inokaitis Erika Inokaitienė mixai
81 Petras Paulauskas Inga Paulauskienė mixai
82 Eitvydė Helmienė Kęstutis Sabeckis mixai
83 Eglė Garšvienė Židrūnas Garšva mixai
84 Daina Sinkevičienė Diana Girdzijauskienė moterys
85 Jūratė Apanskaitė Anželika Partikienė moterys
86 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
87 Vaiva Žažeckienė Inga Gecevičienė moterys
88 Giedrė Armonienė Asta Juknienė moterys
89 Sonata Jurkševičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
90 Vita Lukštaraupienė Eglė Chmieliauskaitė moterys
91 Vida Grigaitienė Anželika Partikienė moterys
92 Skaidra Valiukevičienė Gintarė Žilinskienė moterys
93 Rasa Tratulienė Ieva Ragauskienė moterys
94 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
95 Laima Kalasauskienė Violeta Zabulionienė moterys
96 Aldona Vaidotienė Rūta Kuprytė moterys
97 Ligita Mačinskienė Jolita Rudgalvienė moterys
98 Laima Padegimienė Birutė Miliauskienė moterys
99 Inga Baliūnaitė Rūta Šiumbrienė moterys
100 Edita Matulevičiūtė Inga Matulevičienė moterys
101 Aušra Kavaliauskienė Raimonda Genienė moterys
102 Erika Peldžienė Inga Koncevičienė moterys
103 Lorita Šalugienė Lina Vasiliauskienė moterys
104 Ilona Šinskienė Eglė Kunčiuvienė moterys
105 Jolanta Gedminienė Deimantė Jankauskienė moterys
106 Evelina Šutienė Eglė Garšvienė moterys
107 Eglė Melnikienė Raimonda Šaginienė moterys
108 Laima Veželienė Rūta Barysienė moterys
109 Jurgita Šlepikienė Aurelija Šavelskienė moterys
110 Ramunė Jašinskienė Asta Vaičiulienė moterys
111 Vaida Teišerskienė Simona Balkevičienė moterys
112 Nida Kazokienė Jūratė Kugienė moterys
113 Erika Inokaitienė Sigita Smetonaitė moterys
114 Sandrija Čapkauskienė Ilona Blekaitytė-Lisauskienė moterys
115 Jurgita Miller Dovilė Gustė moterys
116 Vaida Raicevičienė Rūta Vaičiūnienė moterys
117 Aušra Kepenė Rasa Uvarovienė moterys
118 Aušra Kepenė Kristina Frankaitė moterys
119 Gražina Danilavičienė Živilė Nortkienė moterys
120 Dalė Daunorienė Vilma Drungienė moterys
121 Jurga Kavaliauskienė Ramunė Bakanovienė moterys
122 Aneta Keserauskienė Jurgita Markevičienė moterys
123 Dalia Sadeckienė Laimutė Malakauskienė moterys
124 Violeta Zabulionienė Elma Paulauskaitė moterys
125 Irina Melinauskienė Jurgita Steponavičienė moterys
126 Rita Paužienė Eglė Leonavičienė moterys
127 Loreta Ruzgienė Jurgita Gudavičienė moterys
128 Deimantė Guzevičienė Birutė Pranevičienė moterys
129 Audronė Žemeckė Asta Teišerskienė moterys
130 Rimantė Platukienė Inga Paulauskienė moterys
131 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Edita Šėlienė moterys
132 Daiva Daugėlaitė Loreta Satkauskienė moterys
133 Greta Gintautaitė Olivija Gustienė moterys
134 Jurgita Šlepikienė Daiva Zubrutė moterys
135 Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė Lina Kietienė moterys
136 Jurgita Beinorienė Edita Papečkienė moterys
137 Vilius Helmas Tomas Išganaitis vyrai
138 Giedrius Ališauskas Darius Balčius vyrai
139 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas vyrai
140 Mindaugas Žilionis Vitalis Uvarovas vyrai
141 Mindaugas Žilionis Luidži Pakula vyrai
142 Rimantas Steponavičius Mindaugas Platūkis vyrai
143 Algirdas Tėvelis Vladimiras Vinokurovas vyrai
144 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
145 Aurimas Šutas Mindaugas Simanaitis vyrai
146 Šarūnas Mačinskas Kęstutis Vaičiūnas vyrai
147 Audrius Malakauskas Mantas Bartaševičius vyrai
148 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
149 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
150 Virginijus Pileckis Giedrius Leonavičius vyrai
151 Raimundas Šlepikas Gytis Makarevičius vyrai
152 Raimundas Šlepikas Minvydas Vala vyrai
153 Linas Eidimtas Rytis Šūmakaris vyrai
154 Vitalis Mackevičius Dainius Gulbinas vyrai
155 Vitas Ališauskas Šarūnas Vilius vyrai
156 Valdas Tratulis Arvydas Tverijonas vyrai
157 Gytis Kalvinskas Arūnas Kančas vyrai
158 Mindaugas Gedminas Kęstutis Rudgalvis vyrai
159 Robertas Leparskis Renatas Švelnys vyrai
160 Tomas Baršauskas Visvaldas Šavelskis vyrai
161 Artūras Pauža Giedrius Leonavičius vyrai
162 Kęstutis Stankus Tomas Brikmanis vyrai
163 Vaidas Stiga Dainius Gulbinas vyrai
164 Irmantas Lukštaraupis Robertas Jocius vyrai
165 Ignas Kalinauskas Edmundas Alijauskas vyrai
166 Ričardas Lakavičius Tautvydas Mikušauskas vyrai
167 Henrikas Levinas Dainius Bukaitis vyrai
168 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
169 Augustinas Karkauskas Ramūnas Būda vyrai
170 Kęstutis Žiaukas Virginijus Šmitas vyrai
171 Juras Balčiūnas Dainius Balčiūnas vyrai
172 Stepas Buganauskas Kęstutis Liepa vyrai
173 Dainius Stundys Tomas Labanauskas vyrai
174 Raimundas Satkauskas Žanas Morozovas vyrai
175 Audrius Šeškus Kęstutis Sabeckis vyrai
176 Gytis Makarevičius Giedrius Kovzonas vyrai
177 Irmantas Beržinskas Vitalis Mackevičius vyrai
178 Irmantas Beržinskas Edgaras Orda vyrai
179 Saulius Urbelis Žydrūnas Janušauskas vyrai
180 Saulius Urbelis Vytautas Gecevičius vyrai
181 Vytenis Zalaga Laimis Bagdonas vyrai
182 Mindaugas Žemaitėlis Tomas Jašinskas vyrai
183 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
184 Giedrius Elzbergas Andrius Knezys vyrai
185 Virgilijus Žukas Gediminas Retkevičius vyrai
186 Regimantas Vaičiulis Andrius Verbyla vyrai
187 Edmundas Ragauskas Mažvydas Beiga vyrai
188 Vytautas Tumas Edmundas Ragauskas vyrai
189 Mantas Šidlauskas Paulius Kuzma vyrai
190 Saulius Šatkauskass Darius Vilimas vyrai
191 Marius Koncevičius Mindaugas Sakalauskas vyrai
192 Aivaras Kavaliauskas Diemantas Gudaitis vyrai
193 Gintaras Marazas Remigijus Žaliūnas vyrai
194 Edgaras Ginkus Mindaugas Šilkūnas vyrai
195 Algis Verseckas Albertas Sereika vyrai
196 Vilmantas Šimoniūtis Nerijus Katilius vyrai
197 Žydrūnas Levinskas Paulius Minajevas vyrai
198 Žilvinas Padegimas Aidas Bakšys vyrai
199 Rimantas Nastajus Alvydas Riauba vyrai
200 Rimvydas Beinaris Aurelijus Šadauskas vyrai
201 Mindaugas Neverauskas Arūnas Rozga vyrai
202 Dainius Švenčionis Lukas Teišerskis vyrai
203 Mindaugas Būrė Evaldas Sirvydis vyrai
204 Donatas Baronas Vytautas Aikevičius vyrai
205 Marius Pupeikis Vytis Gurevičius vyrai
206 Darius Kavaliauskas Žydrūnas Velička vyrai
207 Laimis Černiauskas Alius Jakušovas vyrai
208 Žydrūnas Girdzijauskas Tadas Darulis vyrai
209 Artūras Pauža Nerijus Garnys vyrai
210 Darius Veželis Egidijus Remeikis vyrai
211 Stasys Kisielius Česlovas Frišmantas vyrai
212 Arvydas Urbelis Valdemaras Juška vyrai
213 Vidas Šilkaitis Audrius Razmas vyrai
214 Vitalis Uvarovas Edvinas Pranciulis vyrai
215 Giedrius Nagys Darius Misevičius vyrai
216 Robertas Kozulis Nerijus Jaškūnas vyrai
217 Laimis Inokaitis Egidijus Buika vyrai
218 Giedrius Marazas Andrius Gilys vyrai
219 Vidimantas Švabas Robertas Švabas vyrai
220 Stasys Sipavičius Kęstutis Kuodis vyrai
221 Erikas Basakirskas Linas Lisauskas vyrai
222 Egidijus Sukockis Mantas Naujalis vyrai
223 Mykolas Radvilavičius Žilvinas Gasiūnas vyrai
224 Rimantas Šernius Paulius Bitinaitis vyrai
225 Andrius Zabulionis Vytis Armonas vyrai
226 Jonas Kažemėkaitis Gintautas Mėlynauskas vyrai
227 Nerijus Vasiliauskas Giedrius Keršys vyrai
228 Lukas Beinoris Arūnas Sinkevičius vyrai
229 Martynas Pečkaitis Mindaugas Šimkus vyrai
230 Giedrius Barysas Audrius Pribuišis vyrai
231 Darius Miškinis Alfonsas Miškinis vyrai
232 Artūras Špilkovas Vladimiras Fiodorovas vyrai
233 Darius Matulevičius Egidijus Žvirblis vyrai
234 Gintautas Mėlynauskas Vitalijus Tiškovas vyrai
235 Valentinas Ruzgys Valdas Dobilas vyrai
236 Tomas Pangonis Andrius Grajauskas vyrai
237 Dangis Jurgelevičius Aivaras Kamblevičius vyrai
238 Antanas Krutulis Žydrūnas Velička vyrai
239 Edmundas Dvarionas Artūras Šaginas vyrai
240 Tomas Pilačiauskas Michail Litvinenko vyrai
241 Nerius Vaitkus Gintaras Teišerskis vyrai
242 Dainius Aksinavičius Valdas Bukšnys vyrai
243 Romanas Bakanovas Petras Paulauskas vyrai
244 Sigitas Dabulskis Rimantas Justinavičius vyrai
245 Jevgenij Tekutjev Nerijus Juškaitis vyrai
246 Valdas Vėbra Donatas Šulskis vyrai
247 Darius Raginskis Laimis Bagdonas vyrai
248 Egidijus Gutkovas Dainius Beinoris vyrai
249 Saulius Pauža Darius Vosylius vyrai
250 Giedrius Ratautas Julius Makunas vyrai
251 Aidas Valiukevičius Vytautas Švedas vyrai
252 Julius Makunas Vytenis Zalaga vyrai
253 Michail Litvinenko Tomas Pilačiauskas vyrai
254 Deimantė Jankauskienė Jolanta Gedminienė vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 373 dalyviai, kurie sudarys 254 komandas.

Cadillac MIX tennis cup - 2015m.

       

Nuostatai  Turnyrinės lentelės  Tvarkaraštis  Paskutiniai rezultatai                                                         taure                                                                                                                                                                                                                               

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort,Ankara Escort Bayan,