Download Full Movie

Turnyrinės lentelės - FINALINĖS

Flexi-vyrai A1

flexi_vyr, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Vilius Helmas
Artūras Treikauskas
5:7 6:1
14:12
1
3:6 7:5
11:13
0
2:6 3:6
0
6:7 2:6
0
5:7 3:6
0
3:6 3:6
0
6:1 6:0
1
2 {}
2Aidas Valiukevičius
Arūnas Rozga
7:5 1:6
12:14
0
6:2 6:2
1
2:6 3:6
0
3:6 2:6
0
2:6 3:6
0
2:6 1:6
0
6:3 6:3
1
6:0 6:0
1
3 {}
3Aivaras Mezginas
Rokas Aukštakalnis
6:3 5:7
13:11
1
2:6 2:6
0
6:7 2:6
0
3:6 4:6
0
4:6 4:6
0
2:6 2:6
0
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
2 {}
4Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
6:2 6:3
1
6:2 6:3
1
7:6 6:2
1
6:3 1:6
10:8
1
6:3 4:6
5:10
0
4:6 3:6
0
7:6 3:6
10:3
1
6:3 6:3
1
6 {}
5Skirmantas Mačinskas
Aidas Tratulis
7:6 6:2
1
6:3 6:2
1
6:4 6:4
1
6:3 6:4
1
3:6 6:1
8:10
0

3:6 6:4
10:5
1
4:6 7:5
7:10
0
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
7 {}
6Vitalis Uvarovas
Gvidas Sabeckis
7:5 6:3
1
6:2 6:3
1
6:2 6:2
1
6:4 6:3
1
6:4 5:7
10:7
1
6:2 6:3
1
6:0 6:0
1
6:3 6:3
1
8 {}
7Valdas Vėbra
Darius Adomonis
6:3 6:3
1
3:6 3:6
0
6:2 6:1
1
6:1 6:1
1
6:7 6:3
3:10
0
4:6 2:6
0
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
6:0 6:1
1
4 {}
8Augustinas Karaliūnas
Linas Karaliūnas
1:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
3:6 3:6
0
0:6 0:6
0
3:6 3:6
0
0:6 1:6
0
0 {}

Flexi-Mixai A1

flexi_mix, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Daina Sinkevičienė
Dovydas Šabūnas
5:7 6:7
0
3:6 4:6
0
1:6 2:6
0
7:6 6:3
1
2:6 1:6
0
2:6 3:6
0
7:5 2:6
5:10
0
6:3 6:1
1
2:6 7:5
10:8
1
3 {}
2Evelina Šutienė
Laurynas Adomavičius
7:5 7:6
1
6:4 1:6
8:10
0
2:6 4:6
0
6:4 6:2
1
2:6 2:6
0
6:3 4:6
8:10
0

2:6 1:6
0
3:6 7:6
10:7
1
6:2 6:3
1
3:6 6:2
6:10
0
4 {}
3Justė Kančaitė
Augustinas Karkauskas
6:3 6:4
1
4:6 6:1
10:8
1
6:4 6:4
1
6:3 6:2
1
3:6 1:6
0
3:6 1:6
0
6:4 6:4
1
7:5 7:5
1
6:3 6:0
1
6:3 6:4
1
8 {}
4Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
6:1 6:2
1
6:2 6:4
1
4:6 4:6
0
6:2 6:2
1
6:4 7:6
1
7:5 6:3
1

6:4 6:7
6:10
0
6:2 6:1
1
6:0 6:2
1
6:0 6:0
1
8 {}
5Paulius Matulevičius
Edita Matulevičiūtė
6:7 3:6
0
4:6 2:6
0
3:6 2:6
0
2:6 2:6
0
1:6 4:6
0
4:6 1:6
0
0:6 7:6
5:10
0
2:6 6:3
10:7
1
3:6 4:6
0
1 {}
6Eligijus Mačinskas
Viktorija Banaitytė
6:2 6:1
1
6:2 6:2
1
6:3 6:1
1
6:3 6:1
1
4:6 6:7
0
6:1 6:4
1
5:7 5:7
0
6:3 3:6
12:10
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1

6:2 6:1
1
9 {}
7Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
6:2 6:3
1
3:6 6:4
10:8
1

6:2 6:1
1
4:6 4:6
0
4:6 7:6
10:6
1
5:7 3:6
0
6:4 6:1
1
7:5 7:5
1
6:0 6:2
1
6:0 6:0
1
6:1 6:2
1
9 {}
8Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Tadas Misevičius
5:7 6:2
10:5
1
6:3 6:7
7:10
0
5:7 5:7
0
2:6 1:6
0
6:0 6:7
10:5
1
3:6 6:3
10:12
0
0:6 2:6
0
0
6:4 3:6
9:11
0
2 {}
9Gediminas Stankius
Ana Tretjakova
3:6 1:6
0
2:6 3:6
0
3:6 0:6
0
0:6 2:6
0
6:2 3:6
7:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0
3:6 2:6
0
0 {}
10Jurgita Šlepikienė
Arūnas Rozga
6:2 5:7
8:10
0
6:3 2:6
10:6
1
3:6 4:6
0
0:6 0:6
0
6:3 6:4
1
2:6 3:6
0

2:6 1:6
0
1:6 2:6
0
4:6 6:3
11:9
1
6:3 6:2
1
4 {}

Moterys A1

moterys, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Jurga Vižinienė
Nijolė Makarevičienė
6:1 6:3
1
6:1 4:6
8:10
0
6:3 6:3
1
6:1 6:0
1
5:7 0:6
0
7:5 6:1
1
3:6 6:1
10:6
1
6:4 7:6
1
6 {}
2Ligita Mačinskienė
Jolita Rudgalvienė
1:6 3:6
0
1:6 2:6
0
2:6 4:6
0
5:7 4:6
0
0:6 1:6
0
6:7 6:4
5:10
0
0:6 4:6
0
0 {}
3Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
1:6 6:4
10:8
1
6:1 6:2
1
7:6 2:6
10:6
1

0:6 0:6
0
3:6 6:2
10:3
1
3:6 3:6
0
6:7 1:6
0
2:6 2:6
0
4 {}
4Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
3:6 3:6
0
6:2 6:4
1
6:7 6:2
6:10
0

6:0 6:0
1
7:6 6:2
1
4:6 4:6
0
1:6 4:6
0
6:1 7:6
1
1:6 3:6
0
4 {}
5Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
1:6 0:6
0
7:5 6:4
1
6:3 2:6
3:10
0
6:7 2:6
0
0:6 3:6
0
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
3:6 3:6
0
2 {}
6Birutė Adomavičienė
Agnė Bieliūnaitė
7:5 6:0
1
6:0 6:1
1
6:3 6:3
1
6:1 6:4
1
6:4 6:4
1
6:0 6:3
1
6:1 6:4
1
7:5 6:1
1
8 {}
7Inga Melianytė
Saulė Aleknaitė
5:7 1:6
0
7:6 4:6
10:5
1
7:6 6:1
1
1:6 6:7
0
0:6 0:6
0
1:6 4:6
0
2:6 4:6
0
2 {}
8Eglė Chmieliauskaitė
Vita Lukštaraupienė
4:6 6:7
0

6:3 1:6
6:10
0
6:0 6:4
1
6:2 6:2
1
6:1 6:3
1
6:3 6:3
1
6:4 6:4
1
5:7 1:6
0
6:2 6:4
1
6 {}

Moterys B1

moterys, B1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Sandrija Čapkauskienė
Jurgita Steponavičienė
6:4 3:6
10:5
1
6:0 6:2
1
1:6 4:6
0
4:6 2:6
0
6:4 6:4
1
4:6 7:5
9:11
0
6:3 0:6
5:10
0
6:1 4:6
10:7
1
7:5 6:2
1
5 {}
2Audra Ginelevičienė
Edita Augūnienė
4:6 6:3
5:10
0
6:1 6:4
1
4:6 6:2
9:11
0
3:6 2:6
0
6:3 1:6
10:5
1
1:6 6:4
6:10
0
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
3 {}
3Raimonda Šaginienė
Aistė Juškevičienė
0:6 2:6
0
1:6 4:6
0
6:7 3:6
0
2:6 1:6
0
7:6 5:7
2:10
0
3:6 7:6
11:9
1
1:6 3:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:4
1
2 {}
4Simona Balkevičienė
Silvija Melnikė
6:1 6:4
1
6:4 2:6
11:9
1
7:6 6:3
1
6:7 0:6
0
6:3 6:1
1
0:6 1:6
0
3:6 2:6
0
6:3 2:6
10:5
1
6:4 6:2
1
6 {}
5Erika Peldžienė
Lorita Šalugienė
6:4 6:2
1
6:3 6:2
1
6:2 6:1
1
7:6 6:0
1
4:6 6:4
10:8
1
6:1 4:6
6:10
0
3:6 3:6
0
6:1 6:0
1
6:2 6:3
1
7 {}
6Lina Kirvaitienė
Asta Vaičiulienė
4:6 4:6
0
3:6 6:1
5:10
0
6:7 7:5
10:2
1
3:6 1:6
0
6:4 4:6
8:10
0
2:6 3:6
0
4:6 3:6
0
1:6 4:6
0
0
1 {}
7Dalia Jarušaitienė
Inga Koncevičienė
6:4 5:7
11:9
1
6:1 4:6
10:6
1
6:3 6:7
9:11
0
6:0 6:1
1
1:6 6:4
10:6
1
6:2 6:3
1
3:6 2:6
0
6:4 6:1
1
6:3 6:1
1
7 {}
8Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
3:6 6:0
10:5
1
6:1 6:1
1
6:1 6:3
1
6:3 6:2
1
6:3 6:3
1
6:4 6:3
1
6:3 6:2
1
6:3 0:6
11:9
1
6:1 7:6
1
9 {}
9Daiva Zubrutė
Dalia Sadeckienė
1:6 6:4
7:10
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
3:6 6:2
5:10
0
1:6 0:6
0
6:1 6:4
1
4:6 1:6
0
3:6 6:0
9:11
0
6:3 7:6
1
3 {}
10Dovilė Rusonytė
Violeta Zabulionienė
5:7 2:6
0
6:4 6:4
1
0:6 4:6
0
4:6 2:6
0
2:6 3:6
0
0
3:6 1:6
0
1:6 6:7
0
3:6 6:7
0
1 {}

Moterys B2

moterys, B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Rasa Kisielienė
Patricija Liubševičiūtė
0:6 0:6
0
1:6 6:2
10:5
1
6:0 6:0
1
6:4 3:6
3:10
0
1:6 4:6
0
2:6 6:2
10:8
1
1:6 3:6
0
4:6 6:7
0
6:4 2:6
7:10
0
3 {}
2Evelina Šutienė
Jurgita Šlepikienė
6:0 6:0
1
3:6 4:6
0
1:6 7:6
10:4
1
1:6 4:6
0
3:6 1:6
0
1:6 4:6
0
7:5 2:6
4:10
0
2:6 6:7
0
6:1 6:3
1
3 {}
3Nida Kazokienė
Irina Melinauskienė
6:1 2:6
5:10
0
6:3 6:4
1
6:2 6:3
1
6:4 6:1
1
1:6 5:7
0
6:3 6:4
1
3:6 6:3
10:3
1
4:6 7:5
10:4
1
6:3 6:0
1
7 {}
4Nomeda Jonaitienė
Lina Vasiliauskienė
0:6 0:6
0
6:1 6:7
4:10
0
2:6 3:6
0
0:6 0:6
0
3:6 3:6
0
0:6 0:6
0
4:6 6:1
7:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0 {}
5Vilma Drungienė
Dalė Daunorienė
4:6 6:3
10:3
1
6:1 6:4
1
4:6 1:6
0
6:0 6:0
1
1:6 1:6
0
0:6 0:6
0
6:2 4:6
7:10
0
4:6 7:5
9:11
0
0
3 {}
6Džemilė Sapiežinskienė
Eglė Garšvienė
6:1 6:4
1
6:3 6:1
1
6:1 7:5
1
6:3 6:3
1
6:1 6:1
1
6:3 6:3
1
4:6 4:6
0
6:2 6:3
1
6:3 6:3
1
8 {}
7Laura Martinkutė
Olivija Gustienė
6:2 2:6
8:10
0
6:1 6:4
1
3:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
3:6 3:6
0
6:7 2:6
0
6:3 6:4
1
6:2 6:4
1
5 {}
8Jurga Kavaliauskienė
Ramunė Bakanovienė
6:1 6:3
1
5:7 6:2
10:4
1
6:3 3:6
3:10
0
6:4 1:6
10:7
1
2:6 6:4
10:7
1
6:4 6:4
1
7:6 6:2
1
6:3 6:4
1
6:1 7:5
1
8 {}
9Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Gintarė Žilinskienė
6:4 7:6
1
6:2 7:6
1
6:4 5:7
4:10
0
6:0 6:0
1
6:4 5:7
11:9
1
2:6 3:6
0
3:6 4:6
0
3:6 4:6
0
7:5 3:6
10:4
1
5 {}
10Aušra Kepenė
Kristina Frankaitė
4:6 6:2
10:7
1
1:6 3:6
0
3:6 0:6
0
6:0 6:0
1
0
3:6 3:6
0
2:6 4:6
0
1:6 5:7
0
5:7 6:3
4:10
0
2 {}

Moterys C1

moterys, C1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 TaškaiVieta
1Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
6:3 6:3
1
7:5 6:2
1
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
6:1 6:3
1
6:1 1:6
10:6
1
7:5 3:6
8:10
0
6:0 4:6
10:5
1
6:2 6:0
1
6:0 6:0
1
9 {}
2Aldona Vaidotienė
Rūta Kuprytė
3:6 3:6
0
4:6 5:7
0
6:2 4:6
10:5
1
3:6 4:6
0
6:3 6:2
1
7:6 5:7
9:11
0
4:6 2:6
0
5:7 1:6
0
6:1 6:3
1
6:2 6:2
1
4 {}
3Jurgita Šlepikienė
Aurelija Šavelskienė
5:7 2:6
0
6:4 7:5
1
5:7 6:1
10:6
1
3:6 6:7
0
6:4 6:4
1
2:6 6:3
10:5
1
4:6 5:7
0
6:2 6:3
1
6:3 6:3
1
6:4 6:0
1
7 {}
4Brigita Tunaitytė
Jurgita Miller
0:6 0:6
0
2:6 6:4
5:10
0
7:5 1:6
6:10
0
1:6 1:6
0
6:2 7:6
1
1:6 1:6
0
0:6 4:6
0
1:6 1:6
0
6:4 6:3
1
0:6 0:6
0
2 {}
5Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
0:6 3:6
0
6:3 6:4
1
6:3 7:6
1
6:1 6:1
1
6:1 6:3
1
7:6 6:4
1
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
6:1 6:0
1
6:2 6:0
1
9 {}
6Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
1:6 3:6
0
3:6 2:6
0
4:6 4:6
0
2:6 6:7
0
1:6 3:6
0
1:6 1:6
0
4:6 7:5
1
6:4 6:1
1
7:6 4:6
3:10
0
1:6 6:3
5:10
0
2 {}
7Laima Veželienė
Rūta Barysienė
1:6 6:1
6:10
0
6:7 7:5
11:9
1
6:2 3:6
5:10
0
6:1 6:1
1
6:7 4:6
0
6:1 6:1
1
6:2 6:7
4:10
0
6:2 6:1
1
6:1 6:1
1
6:2 6:1
1
6 {}
8Jolanta Usarienė
Irina Melinauskienė
5:7 6:3
10:8
1
6:4 6:2
1
6:4 7:5
1
6:0 6:4
1
0:6 0:6
0
6:4 5:7
0
2:6 7:6
10:4
1
6:3 6:4
1
6:1 6:0
1
6:3 6:1
1
8 {}
9Jūratė Kugienė
Loreta Ruzgienė
0:6 6:4
5:10
0
7:5 6:1
1
2:6 3:6
0
6:1 6:1
1
0:6 3:6
0
4:6 1:6
0
2:6 1:6
0
3:6 4:6
0
0:6 0:6
0
5:7 3:6
0
2 {}
10Vaida Raicevičienė
Dovilė Gustė
2:6 0:6
0
1:6 3:6
0
3:6 3:6
0
4:6 3:6
0
1:6 0:6
0
6:7 6:4
10:3
1
1:6 1:6
0
1:6 0:6
0
6:0 6:0
1
4:6 2:6
0
2 {}
11Inga Gecevičienė
Jelena Volkova-Augūniene
0:6 0:6
0
2:6 2:6
0
4:6 0:6
0
6:0 6:0
1
2:6 0:6
0
6:1 3:6
10:5
1
2:6 1:6
0
3:6 1:6
0
7:5 6:3
1
6:4 6:2
1
4 {}

Moterys C2

moterys, C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Rasa Tratulienė
Inga Paulauskienė
3:6 1:6
0
6:4 4:6
4:10
0
6:1 5:7
16:18
0
4:6 2:6
0
6:3 2:6
7:10
0
6:1 6:1
1
6:3 6:4
1
6:2 6:2
1
2:6 3:6
0
6:1 6:1
1
1:6 4:6
0
4 {}
2Laima Kalasauskienė
Violeta Zabulionienė
6:3 6:1
1
6:3 2:6
10:4
1
1:6 6:7
0
6:2 6:1
1
6:3 4:6
10:6
1
6:1 6:0
1
6:2 6:1
1
6:1 6:0
1
6:3 1:6
8:10
0
6:0 6:1
1
6:2 6:4
1
9 {}
3Jolanta Gedminienė
Eglė Melnikienė
4:6 6:4
10:4
1
3:6 6:2
4:10
0
7:6 6:3
1
5:7 3:6
0
4:6 6:2
10:3
1
6:0 6:0
1
6:2 6:1
1
6:0 6:1
1
3:6 4:6
0
6:1 6:0
1
6:4 6:4
1
8 {}
4Vaida Teišerskienė
Vida Grigaitienė
1:6 7:5
18:16
1
6:1 7:6
1
6:7 3:6
0
6:0 6:2
1
6:2 7:5
1
6:0 6:0
1
6:1 6:2
1
6:0 6:1
1
5:7 1:6
0
6:0 6:0
1
6:1 6:0
1
9 {}
5Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
6:4 6:2
1
2:6 1:6
0
7:5 6:3
1
0:6 2:6
0
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
6:3 7:5
1
6:1 6:2
1
4:6 2:6
0
6:1 6:4
1
7:5 6:3
1
8 {}
6Inga Baliūnaitė
Edita Papečkienė
3:6 6:2
10:7
1
3:6 6:4
6:10
0
6:4 2:6
3:10
0
2:6 5:7
0
4:6 2:6
0
6:1 6:3
1
6:1 6:3
1
6:2 6:0
1
2:6 2:6
0
6:2 6:1
1
6:0 6:0
1
6 {}
7Jurgita Markevičienė
Erika Inokaitienė
1:6 1:6
0
1:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1:6 3:6
0
6:3 6:3
1
0:6 6:2
10:2
1
1:6 3:6
0
6:3 6:3
1
1:6 6:4
8:10
0
3 {}
8Agnė Vizbaraitė
Erika Skirgailaitė
3:6 4:6
0
2:6 1:6
0
2:6 1:6
0
1:6 2:6
0
3:6 5:7
0
1:6 3:6
0
3:6 3:6
0
6:0 6:0
1
1:6 4:6
0
0
6:3 6:3
1
2 {}
9Gražina Danilavičienė
Živilė Nortkienė
2:6 2:6
0
1:6 0:6
0
0:6 1:6
0
0:6 1:6
0
1:6 2:6
0
2:6 0:6
0
6:0 2:6
2:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:4 6:3
1
4:6 4:6
0
1 {}
10Audronė Žemeckė
Asta Teišerskienė
6:2 6:3
1
3:6 6:1
10:8
1
6:3 6:4
1
7:5 6:1
1
6:4 6:2
1
6:2 6:2
1
6:1 6:3
1
6:1 6:4
1
6:0 6:0
1
6:1 6:2
1
6:3 6:1
1
11 {}
11Ilona Šinskienė
Eglė Kunčiuvienė
1:6 1:6
0
0:6 1:6
0
1:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1:6 4:6
0
2:6 1:6
0
3:6 3:6
0
0
4:6 3:6
0
1:6 2:6
0
0
0 {}
12Ilona Zakšauskienė
Deimantė Jankauskienė
6:1 6:4
1
2:6 4:6
0
4:6 4:6
0
1:6 0:6
0
5:7 3:6
0
0:6 0:6
0
6:1 4:6
10:8
1
3:6 3:6
0
6:4 6:4
1
3:6 1:6
0
0
3 {}

Mixai A1

mixai, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 TaškaiVieta
1Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
3:6 0:6
0
6:3 0:6
8:10
0
0:6 1:6
0
3:6 4:6
0
6:2 6:3
1
1:6 4:6
0
4:6 4:6
0
6:0 6:0
1
7:6 6:3
1
1:6 2:6
0
4:6 6:2
8:10
0
4:6 2:6
0
3:6 3:6
0
3 {}
2Justė Kančaitė
Arūnas Kančas
6:3 6:0
1
6:0 6:3
1
6:0 6:0
1

6:3 7:5
1
6:1 6:2
1
6:1 6:2
1
6:1 3:6
10:7
1
6:1 6:1
1
0
6:3 6:1
1
6:2 6:2
1
7:5 7:6
1
6:2 6:1
1
12 {}
3Alfonsas Genys
Agnė Bieliūnaitė
3:6 6:0
10:8
1
0:6 3:6
0
4:6 1:6
0
1:6 6:3
8:10
0
7:5 6:2
1
2:6 4:6
0
7:5 6:2
1
6:2 6:7
9:11
0
6:2 7:5
1
6:4 4:6
10:5
1

6:4 6:3
1
4:6 2:6
0
6:7 6:4
10:12
0
6 {}
4Erika Buntienė
Aivaras Mezginas
6:0 6:1
1
0:6 0:6
0

3:6 5:7
0
6:4 6:1
1
6:1 6:2
1
6:2 6:1
1
3:6 3:6
0
6:2 6:4
1
7:5 6:4
1
6:2 7:5
1
6:0 6:2
1
6:3 6:1
1

7:6 6:1
1
5:7 6:2
6:10
0
10 {}
5Violeta Matulaitienė
Darius Kavaliauskas
6:3 6:4
1
1:6 2:6
0
6:1 3:6
10:8
1
1:6 2:6
0
7:5 6:3
1
6:7 6:0
10:7
1
6:2 6:4
1
2:6 6:1
10:8
1
6:1 7:5
1
6:3 6:1
1
6:3 2:6
10:5
1
6:4 6:4
1

2:6 3:6
0
10 {}
6Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
2:6 3:6
0
1:6 2:6
0
5:7 2:6
0
2:6 1:6
0
5:7 3:6
0
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
0:6 0:6
0
1:6 2:6
0
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
1:6 4:6
0
0 {}
7Jurga Vižinienė
Norbertas Lipinskas
6:1 6:4
1
1:6 6:3
7:10
0
6:2 6:4
1
6:3 6:3
1
7:6 0:6
7:10
0
6:0 6:0
1
6:1 6:3
1
6:0 6:0
1
6:4 7:5
1
6:2 5:7
3:10
0
6:2 6:4
1
6:4 6:1
1

6:4 6:7
4:10
0
9 {}
8Tomas Kirchovas
Gabija Ginelevičiūtė
0:6 0:6
0
6:4 6:4
1
1:6 1:6
0
5:7 2:6
0
2:6 4:6
0
2:6 4:6
0
6:2 6:3
1
1:6 3:6
0
7:6 6:2
1
3:6 4:6
0
7:6 4:6
4:10
0
4:6 4:6
0
2:6 1:6
0
2:6 7:5
6:10
0
3 {}
9Sonata Jurkševičienė
Dainius Stundys
6:7 3:6
0
0
2:6 7:6
11:9
1
5:7 4:6
0
6:2 1:6
8:10
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
6:7 2:6
0
6:4 2:6
5:10
0
0

0:6 0:6
0
1:6 2:6
0
5:7 5:7
0
2 {}
10Darius Kirvaitis
Laimutė Malakauskienė
6:1 6:2
1
3:6 1:6
0
2:6 5:7
0
2:6 5:7
0
1:6 5:7
0
6:1 6:2
1
4:6 5:7
0
6:3 6:4
1

6:7 6:4
10:4
1
4:6 6:2
10:5
1
7:6 6:3
1
6:2 2:6
5:10
0
7:5 6:2
1
7 {}
11Andrius Žilinskas
Gintarė Žilinskienė
6:4 2:6
10:8
1
2:6 2:6
0
4:6 6:4
5:10
0

4:6 3:6
0
0:6 2:6
0
3:6 1:6
0
6:0 6:0
1
2:6 7:5
10:3
1
6:4 6:4
1
0

6:0 6:0
1
6:7 3:6
0
2:6 3:6
0
6:4 2:6
4:10
0
5 {}
12Aidas Jarušaitis
Rasa Butrimaitė
6:4 6:2
1
5:7 6:7
0
6:4 6:2
1
3:6 1:6
0

6:7 1:6
0
3:6 6:2
5:10
0
6:2 6:0
1
2:6 4:6
0
6:2 6:1
1
6:1 6:2
1
2:6 6:2
10:5
1
6:2 6:3
1
3:6 6:3
10:6
1
8 {}
13Raimonda Genienė
Kęstutis Sabeckis
6:3 6:3
1
2:6 1:6
0
7:6 4:6
12:10
1
7:5 2:6
10:6
1
4:6 4:6
0

6:2 6:3
1
6:1 6:4
1
4:6 1:6
0
4:6 7:6
10:4
1
6:2 5:7
10:6
1
7:5 7:5
1
5:7 2:6
0
4:6 6:2
10:4
1
6:3 3:6
6:10
0
9 {}

Mixai B1

mixai, B1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 TaškaiVieta
1Daiva Zubrutė
Virginijus Pileckis
2:6 6:3
10:1
1
6:4 6:2
1
6:2 7:5
1
5:7 6:3
11:9
1
6:1 6:2
1
6:3 4:6
10:8
1
6:3 6:2
1
7:6 6:4
1
6:1 6:4
1
6:2 5:7
9:11
0
9 {}
2Sandrija Čapkauskienė
Saulius Šatkauskas
6:2 3:6
1:10
0
1:6 6:3
6:10
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
3:6 4:6
0
6:4 6:4
1
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
3:6 2:6
0
3 {}
3Edmundas Ragauskas
Ieva Ragauskienė
4:6 2:6
0
6:1 3:6
10:6
1
6:2 6:4
1
3:6 6:3
5:10
0
7:6 5:7
7:10
0
2:6 6:7
0
3:6 3:6
0
2:6 3:6
0
6:3 6:4
1
3:6 7:5
11:9
1
4 {}
4Birutė Miliauskienė
Tomas Noreika
2:6 5:7
0
0:6 0:6
0
2:6 4:6
0
2:6 6:7
0
6:4 4:6
4:10
0
6:3 4:6
10:4
1
6:4 3:6
4:10
0
2:6 4:6
0
3:6 2:6
0
5:7 1:6
0
1 {}
5Vaida Teišerskienė
Lukas Teišerskis
7:5 3:6
9:11
0
6:0 6:0
1
6:3 3:6
10:5
1
6:2 7:6
1
4:6 6:7
0
7:6 6:0
1
6:7 6:4
8:10
0
5:7 7:5
8:10
0
5:7 6:4
10:6
1
6:7 6:1
10:6
1
6 {}
6Aistė Juškevičienė
Arvydas Vaišnoras
1:6 2:6
0
6:2 6:3
1
6:7 7:5
10:7
1
4:6 6:4
10:4
1
6:4 7:6
1
1:6 6:3
10:8
1
3:6 6:7
0
7:5 7:6
1
6:3 6:3
1
3:6 4:6
0
7 {}
7Audra Ginelevičienė
Vaidas Stravinskas
3:6 6:4
8:10
0
6:3 6:4
1
6:2 7:6
1
3:6 6:4
4:10
0
6:7 0:6
0
6:1 3:6
8:10
0
4:6 6:2
4:10
0
4:6 4:6
0
6:2 6:0
1
1:6 2:6
0
3 {}
8Lina Vasiliauskienė
Nerijus Vasiliauskas
3:6 2:6
0
4:6 4:6
0
6:3 6:3
1
4:6 6:3
10:4
1
7:6 4:6
10:8
1
6:3 7:6
1
6:4 2:6
10:4
1
3:6 3:6
0
6:0 6:0
1
6:1 7:6
1
7 {}
9Jurgita Steponavičienė
Rimantas Steponavičius
6:7 4:6
0
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
6:2 6:4
1
7:5 5:7
10:8
1
5:7 6:7
0
6:4 6:4
1
6:3 6:3
1
6:2 5:7
11:13
0
0:6 3:6
0
6 {}
10Sigutė Mickevičiūtė
Gytis Kviedaraitis
1:6 4:6
0
0:6 0:6
0
3:6 4:6
0
6:3 6:2
1
7:5 4:6
6:10
0
3:6 3:6
0
2:6 0:6
0
0:6 0:6
0
2:6 7:5
13:11
1
4:6 6:3
9:11
0
2 {}
11Rimantas Nastajus
Džemilė Sapiežinskienė
2:6 7:5
11:9
1
6:3 6:2
1
6:3 5:7
9:11
0
7:5 6:1
1
7:6 1:6
6:10
0
6:3 6:4
1
6:1 6:2
1
1:6 6:7
0
6:0 6:3
1
6:4 3:6
11:9
1
7 {}

Mixai B2

mixai, B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 TaškaiVieta
1Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
3:6 6:3
6:10
0
6:7 6:2
5:10
0
1:6 2:6
0
7:5 2:6
5:10
0
7:6 4:6
7:10
0
3:6 7:5
11:9
1
6:0 6:0
1
2:6 3:6
0
0
6:4 2:6
5:10
0
2 {}
2Erika Peldžienė
Erikas Basakirskas
6:3 3:6
10:6
1
6:2 3:6
10:3
1
5:7 6:3
16:14
1
3:6 7:5
10:8
1
6:7 6:2
5:10
0
4:6 7:5
8:10
0
4:6 5:7
0
6:7 1:6
0
6:0 6:0
1
6:4 6:3
1
6 {}
3Violeta Zabulionienė
Robertas Kozulis
7:6 2:6
10:5
1
2:6 6:3
3:10
0
5:7 2:6
0
1:6 4:6
0
4:6 3:6
0
1:6 1:6
0
1:6 2:6
0
2:6 2:6
0
6:4 7:5
1
2:6 6:7
0
2 {}
4Artūras Špilkovas
Eglė Garšvienė
6:1 6:2
1
7:5 3:6
14:16
0
7:5 6:2
1
4:6 3:6
0
2:6 3:6
0
2:6 6:4
10:5
1
6:0 6:0
1
6:1 6:7
6:10
0
7:6 6:3
1
6:2 6:4
1
6 {}
5Diemantas Gudaitis
Nida Kazokienė
5:7 6:2
10:5
1
6:3 5:7
8:10
0
6:1 6:4
1
6:4 6:3
1
2:6 7:6
8:10
0
6:4 3:6
10:4
1
6:2 6:0
1
6:4 6:7
10:7
1
2:6 6:2
10:7
1
6:4 7:5
1
8 {}
6Ramunė Bakanovienė
Darius Veželis
6:7 6:4
10:7
1
7:6 2:6
10:5
1
6:4 6:3
1
6:2 6:3
1
6:2 6:7
10:8
1
7:6 4:6
10:5
1
1:6 6:2
10:4
1
1:6 6:3
4:10
0
6:4 6:4
1
6:1 3:6
5:10
0
8 {}
7Jurga Kavaliauskienė
Artūras Pauža
6:3 5:7
9:11
0
6:4 5:7
10:8
1
6:1 6:1
1
6:2 4:6
5:10
0
4:6 6:3
4:10
0
6:7 6:4
5:10
0
6:4 6:1
1
7:6 6:2
1
6:3 6:3
1
6:1 6:1
1
6 {}
8Patricija Liubševičiūtė
Giedrius Kovzonas
0:6 0:6
0
6:4 7:5
1
6:1 6:2
1
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
6:1 2:6
4:10
0
4:6 1:6
0
1:6 3:6
0
0:6 1:6
0
4:6 6:2
10:7
1
3 {}
9Lorita Šalugienė
Audrius Pribuišis
6:2 6:3
1
7:6 6:1
1
6:2 6:2
1
1:6 7:6
10:6
1
4:6 7:6
7:10
0
6:1 3:6
10:4
1
6:7 2:6
0
6:1 6:3
1
6:2 6:3
1
6:7 6:1
5:10
0
7 {}
10Dalia Jarušaitienė
Linas Karaliūnas
0
0:6 0:6
0
4:6 5:7
0
6:7 3:6
0
6:2 2:6
7:10
0
4:6 4:6
0
3:6 3:6
0
6:0 6:1
1
2:6 3:6
0
6:2 6:1
1
2 {}
11Anželika Partikienė
Vitalijus Tiškovas
4:6 6:2
10:5
1
4:6 3:6
0
6:2 7:6
1
2:6 4:6
0
4:6 5:7
0
1:6 6:3
10:5
1
1:6 1:6
0
6:4 2:6
7:10
0
7:6 1:6
10:5
1
2:6 1:6
0
4 {}

Mixai C1

mixai, C1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 TaškaiVieta
1Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
6:3 6:0
1
6:2 6:0
1
6:3 7:6
1
6:1 6:2
1
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
7:5 6:3
1
7:6 6:1
1
6:0 6:3
1
6:3 2:6
10:8
1
6:3 3:6
9:11
0
6:7 6:3
10:4
1
4:6 6:3
8:10
0
11 {}
2Laima Kalasauskienė
Šarūnas Vilius
3:6 0:6
0
2:6 5:7
0
2:6 3:6
0
6:0 6:0
1
6:3 6:2
1
3:6 0:6
0
4:6 2:6
0
6:3 2:6
10:8
1
6:3 6:1
1
4:6 6:3
8:10
0
3:6 6:3
8:10
0
4:6 2:6
0
1:6 4:6
0
4 {}
3Aidas Valiukevičius
Skaidra Valiukevičienė
2:6 0:6
0
6:2 7:5
1
6:4 2:6
10:8
1
6:4 7:5
1
6:1 6:1
1
3:6 3:6
0
7:5 6:7
10:12
0
6:7 3:6
0
6:3 5:7
12:10
1
6:4 7:5
1
7:6 5:7
7:10
0
6:7 6:7
0
6:7 6:4
10:8
1
7 {}
4Daiva Zubrutė
Saulius Urbelis
3:6 6:7
0
6:2 6:3
1
4:6 6:2
8:10
0
6:2 6:0
1
6:0 6:1
1
6:3 6:1
1
4:6 6:4
11:9
1
6:1 6:1
1
6:2 6:0
1
3:6 6:3
10:1
1
7:5 4:6
12:10
1
6:4 6:4
1
6:2 6:2
1
11 {}
5Eglė Kunčiuvienė
Darius Kunčius
1:6 2:6
0
0:6 0:6
0
4:6 5:7
0
2:6 0:6
0
6:7 7:6
10:5
1
2:6 2:6
0
2:6 1:6
0
0:6 0:6
0
0:6 6:4
9:11
0
0
3:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
6Raimundas Žebrauskas
Dovilė Gustė
0:6 0:6
0
3:6 2:6
0
1:6 1:6
0
0:6 1:6
0
7:6 6:7
5:10
0
1:6 0:6
0
2:6 3:6
0
1:6 2:6
0
3:6 1:6
0
6:0 6:0
1
2:6 0:6
0
2:6 5:7
0
2:6 2:6
0
1 {}
7Julius Makunas
Sandrija Čapkauskienė
0:6 3:6
0
6:3 6:0
1
6:3 6:3
1
3:6 1:6
0
6:2 6:2
1
6:1 6:0
1
6:4 7:5
1
7:5 6:1
1
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
7:6 6:0
1
6:2 6:2
1
6:2 6:1
1
11 {}
8Alfredas Rimidis
Olivija Gustienė
5:7 3:6
0
6:4 6:2
1
5:7 7:6
12:10
1
6:4 4:6
9:11
0
6:2 6:1
1
6:2 6:3
1
4:6 5:7
0
6:3 6:1
1
6:4 6:4
1
6:2 6:4
1
4:6 7:5
4:10
0
6:4 1:6
6:10
0
4:6 6:2
6:10
0
7 {}
9Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
6:7 1:6
0
3:6 6:2
8:10
0
7:6 6:3
1
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
6:1 6:2
1
5:7 1:6
0
3:6 1:6
0
6:2 6:1
1
5:7 3:6
0
6:1 5:7
6:10
0
6:3 3:6
10:7
1
1:6 6:2
8:10
0
5 {}
10Laimis Inokaitis
Erika Inokaitienė
0:6 3:6
0
3:6 1:6
0
3:6 7:5
10:12
0
2:6 0:6
0
6:0 4:6
11:9
1
6:3 6:1
1
4:6 2:6
0
4:6 4:6
0
2:6 1:6
0
6:1 6:4
1
0:6 0:6
0
1:6 2:6
0
4:6 4:6
0
3 {}
11Irina Melinauskienė
Kęstutis Surkevičius
3:6 6:2
8:10
0
6:4 3:6
10:8
1
4:6 5:7
0
6:3 3:6
1:10
0
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
2:6 4:6
0
7:5 6:3
1
1:6 4:6
0
6:2 4:6
10:7
1
5:7 6:4
10:6
1
1:6 5:7
0
4 {}
12Aušra Kepenė
Mindaugas Žilionis
3:6 6:3
11:9
1
6:3 3:6
10:8
1
6:7 7:5
10:7
1
5:7 6:4
10:12
0
6:3 6:0
1
6:2 6:0
1
6:7 0:6
0
6:4 5:7
10:4
1
1:6 7:5
10:6
1
6:0 6:0
1
2:6 6:4
7:10
0
3:6 7:5
4:10
0
1:6 3:6
0
8 {}
13Aistė Juškevičienė
Raimundas Šlepikas
7:6 3:6
4:10
0
6:4 6:2
1
7:6 7:6
1
4:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:2 7:5
1
2:6 2:6
0
4:6 6:1
10:6
1
3:6 6:3
7:10
0
6:1 6:2
1
7:5 4:6
6:10
0
6:3 5:7
10:4
1
6:4 6:4
1
8 {}
14Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
6:4 3:6
10:8
1
6:1 6:4
1
7:6 4:6
8:10
0
2:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:2 6:2
1
2:6 1:6
0
6:4 2:6
10:6
1
6:1 2:6
10:8
1
6:4 6:4
1
6:1 7:5
1
6:1 6:3
1
4:6 4:6
0
9 {}

Mixai C2

mixai, C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
6:7 6:4
5:10
0
6:3 6:3
1
7:5 6:7
10:7
1
6:1 6:0
1
4:6 3:6
0
7:5 6:0
1
6:2 6:2
1
7:5 7:6
1
5:7 6:1
10:3
1
6:2 6:3
1
6:0 6:1
1
9 {}
2Jūratė Apanskaitė
Tomas Varanauskas
7:6 4:6
10:5
1
6:0 6:1
1
6:7 6:1
10:8
1
4:6 6:2
10:6
1
4:6 7:5
10:5
1
4:6 6:1
10:3
1
6:1 6:4
1
7:5 4:6
1:10
0
6:3 4:6
11:9
1
6:4 6:7
7:10
0
6:0 6:1
1
9 {}
3Laura Masaitė
Rokas Masaitis
3:6 3:6
0
0:6 1:6
0
1:6 1:6
0
1:6 0:6
0
6:0 6:0
1
0:6 1:6
0
6:7 2:6
0
1:6 2:6
0
3:6 2:6
0
2:6 2:6
0
3:6 2:6
0
1 {}
4Raimonda Šaginienė
Artūras Šaginas
5:7 7:6
7:10
0
7:6 1:6
8:10
0
6:1 6:1
1
5:7 6:4
11:9
1
3:6 4:6
0
1:6 6:7
0
6:2 6:2
1
6:4 6:0
1
7:5 6:4
1
6:3 6:2
1
6:1 6:1
1
7 {}
5Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
1:6 0:6
0
6:4 2:6
6:10
0
6:1 6:0
1
7:5 4:6
9:11
0
1:6 4:6
0
7:6 4:6
8:10
0
0:6 0:6
0
6:4 6:1
1
7:5 3:6
10:12
0
6:3 6:3
1
6:2 6:2
1
4 {}
6Kristina Frankaitė
Vitas Ališauskas
6:4 6:3
1
6:4 5:7
5:10
0
0:6 0:6
0
6:3 6:4
1
6:1 6:4
1
6:0 6:0
1
6:4 6:1
1
4:6 0:6
0
6:3 6:1
1
4:6 7:6
10:3
1
6:1 6:0
1
8 {}
7Gintaras Teišerskis
Vaida Teišerskienė
5:7 0:6
0
6:4 1:6
3:10
0
6:0 6:1
1
6:1 7:6
1
6:7 6:4
10:8
1
0:6 0:6
0
6:3 6:2
1
2:6 4:6
0
6:3 6:2
1
6:4 3:6
3:10
0
6:0 6:1
1
6 {}
8Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2:6 2:6
0
1:6 4:6
0
7:6 6:2
1
2:6 2:6
0
6:0 6:0
1
4:6 1:6
0
3:6 2:6
0
0:6 0:6
0
5:7 0:6
0
4:6 4:6
0
5:7 6:3
10:7
1
3 {}
9Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
5:7 6:7
0
5:7 6:4
10:1
1
6:1 6:2
1
4:6 0:6
0
4:6 1:6
0
6:4 6:0
1
6:2 6:4
1
6:0 6:0
1
6:1 4:6
10:6
1
3:6 6:3
8:10
0
6:1 6:1
1
7 {}
10Petras Paulauskas
Inga Paulauskienė
7:5 1:6
3:10
0
3:6 6:4
9:11
0
6:3 6:2
1
5:7 4:6
0
5:7 6:3
12:10
1
3:6 1:6
0
3:6 2:6
0
7:5 6:0
1
1:6 6:4
6:10
0
6:1 6:2
1
6:1 6:3
1
5 {}
11Deimantė Guzevičienė
Stasys Kasiulis
2:6 3:6
0
4:6 7:6
10:7
1
6:2 6:2
1
3:6 2:6
0
3:6 3:6
0
6:4 6:7
3:10
0
4:6 6:3
10:3
1
6:4 6:4
1
6:3 3:6
10:8
1
1:6 2:6
0
6:2 5:7
10:4
1
6 {}
12Laima Dobilienė
Laimis Černiauskas
0:6 1:6
0
0:6 1:6
0
6:3 6:2
1
1:6 1:6
0
2:6 2:6
0
1:6 0:6
0
0:6 1:6
0
7:5 3:6
7:10
0
1:6 1:6
0
1:6 3:6
0
2:6 7:5
4:10
0
1 {}

Vyrai A1

vyrai, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1
Darius Maskoliūnas
0:6 0:6
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
7:6 6:4
1
2:6 1:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
3:6 6:4
7:10
0
6:0 6:0
1
2:6 1:6
0
3:6 2:6
0
4 {}
2Andrius Žilinskas
Mindaugas Kiudelis
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
6:4 7:5
1
6:0 6:0
1
2:6 4:6
0
4:6 4:6
0
4:6 5:7
0
1:6 6:3
8:10
0
6:2 2:6
7:10
0
2:6 5:7
0
0:6 2:6
0
3 {}
3Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
4:6 4:6
0
6:4 6:4
1
6:4 6:3
1
6:1 5:7
10:4
1
7:5 5:7
6:10
0
7:6 7:5
1
6:3 6:3
1
6:4 6:2
1
6:3 6:2
1
6:4 7:6
1
5:7 6:4
10:8
1
9 {}
4Vidas Paliūnas
Kęstutis Rudgalvis
6:0 6:0
1
4:6 5:7
0
4:6 3:6
0
2:6 4:6
0
4:6 2:6
0
7:5 6:7
4:10
0
6:0 6:0
1
1:6 2:6
0
4:6 4:6
0
2:6 4:6
0
3:6 3:6
0
2 {}
5Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
6:7 4:6
0
0:6 0:6
0
1:6 7:5
4:10
0
6:2 6:4
1
2:6 3:6
0
5:7 6:4
7:10
0
6:4 6:3
1
1:6 3:6
0
3:6 6:1
7:10
0
2:6 5:7
0
4:6 3:6
0
2 {}
6Norbertas Lipinskas
Ramūnas Būda
6:2 6:1
1
6:2 6:4
1
5:7 7:5
10:6
1
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
6:7 4:6
0
6:3 6:3
1
6:1 4:6
10:6
1
6:2 6:3
1
6:3 5:7
10:7
1
6:4 6:4
1
10 {}
7Salvijus Mikulėnas
Luidži Pakula
6:0 6:0
1
6:4 6:4
1
6:7 5:7
0
5:7 7:6
10:4
1
7:5 4:6
10:7
1
7:6 6:4
1
6:4 6:4
1
6:4 3:6
8:10
0
4:6 6:1
10:4
1
2:6 7:6
10:12
0
3:6 3:6
0
7 {}
8Rokvaldas Bartusevičius
0:6 0:6
0
6:4 7:5
1
3:6 3:6
0
0:6 0:6
0
4:6 3:6
0
3:6 3:6
0
4:6 4:6
0
4:6 1:6
0
6:2 2:6
6:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
9Ignas Kaduševičius
Aurimas Girdzijauskas
6:3 4:6
10:7
1
6:1 3:6
10:8
1
4:6 2:6
0
6:1 6:2
1
6:1 6:3
1
1:6 6:4
6:10
0
4:6 6:3
10:8
1
6:4 6:1
1
6:0 4:6
10:7
1
7:5 7:5
1
6:3 6:7
7:10
0
8 {}
10Arvydas Tverijonas
Tomas Išganaitis
0:6 0:6
0
2:6 6:2
10:7
1
3:6 2:6
0
6:4 6:4
1
6:3 1:6
10:7
1
2:6 3:6
0
6:4 1:6
4:10
0
2:6 6:2
10:6
1
0:6 6:4
7:10
0
0:6 0:6
0
3:6 2:6
0
4 {}
11Kęstutis Liepa
Darius Kavaliauskas
6:2 6:1
1
6:2 7:5
1
4:6 6:7
0
6:2 6:4
1
6:2 7:5
1
3:6 7:5
7:10
0
6:2 6:7
12:10
1
6:0 6:0
1
5:7 5:7
0
6:0 6:0
1
3:6 7:5
12:10
1
8 {}
12Vitalis Uvarovas
Darius Banys
6:3 6:2
1
6:0 6:2
1
7:5 4:6
8:10
0
6:3 6:3
1
6:4 6:3
1
4:6 4:6
0
6:3 6:3
1
6:0 6:0
1
3:6 7:6
10:7
1
6:3 6:2
1
6:3 5:7
10:12
0
8 {}

Vyrai A2

vyrai, A2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Žilvinas Padegimas
Darius Kirvaitis
6:2 4:6
9:11
0
1:6 2:6
0
0:6 2:6
0
3:6 2:6
0
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
2:6 3:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
2:6 2:6
0
1 {}
2Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2:6 6:4
11:9
1
2:6 2:6
0
7:5 7:6
1
4:6 1:6
0
3:6 5:7
0
2:6 2:6
0
4:6 7:5
10:5
1
0:6 0:6
0
6:4 5:7
8:10
0
3:6 3:6
0
2:6 5:7
0
3 {}
3Vilius Helmas
Evaldas Vabolis
6:1 6:2
1
6:2 6:2
1
6:7 0:6
0
4:6 3:6
0
5:7 0:6
0
6:3 4:6
7:10
0
6:1 5:7
10:12
0
2:6 2:6
0
6:3 7:6
1
7:6 2:6
7:10
0
6:1 4:6
10:8
1
4 {}
4Valdas Tratulis
Aidas Tratulis
6:0 6:2
1
5:7 6:7
0
7:6 6:0
1
6:4 3:6
9:11
0
6:4 4:6
8:10
0
6:4 6:2
1
6:1 6:1
1
5:7 2:6
0
6:2 7:6
1
6:4 6:2
1
6:2 7:5
1
7 {}
5Augustinas Karkauskas
Mindaugas Gedminas
6:3 6:2
1
6:4 6:1
1
6:4 6:3
1
4:6 6:3
11:9
1
7:6 6:3
1
6:1 6:3
1
0
6:7 3:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
6:2 6:3
1
9 {}
6Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
6:0 6:0
1
6:3 7:5
1
7:5 6:0
1
4:6 6:4
10:8
1
6:7 3:6
0
0
7:5 6:2
1
3:6 6:4
7:10
0
6:1 6:1
1
6:4 7:5
1
7:5 6:7
10:6
1
8 {}
7Aivaras Mezginas
Alfonsas Genys
6:2 6:3
1
6:2 6:2
1
3:6 6:4
10:7
1
4:6 2:6
0
1:6 3:6
0
0
7:6 3:6
5:10
0
7:5 2:6
6:10
0
5:7 6:4
10:6
1
6:3 6:4
1
4:6 6:3
5:10
0
5 {}
8Arūnas Kančas
Gytis Kalvinskas
6:2 6:3
1
6:4 5:7
5:10
0
1:6 7:5
12:10
1
1:6 1:6
0
0
5:7 2:6
0
6:7 6:3
10:5
1
0:6 2:6
0
0:6 0:6
0
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
4 {}
9Mindaugas Neverauskas
Arūnas Rozga
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
6:2 6:2
1
7:5 6:2
1
7:6 6:3
1
6:3 4:6
10:7
1
5:7 6:2
10:6
1
6:0 6:2
1
6:3 6:3
1
6:1 6:4
1
6:1 6:0
1
11 {}
10Žydrūnas Janušauskas
Kęstutis Sabeckis
0:6 0:6
0
4:6 7:5
10:8
1
3:6 6:7
0
2:6 6:7
0
0:6 0:6
0
1:6 1:6
0
7:5 4:6
6:10
0
6:0 6:0
1
3:6 3:6
0
6:0 6:0
1
3:6 4:6
0
3 {}
11Mažvydas Beiga
Vitalis Mackevičius
6:0 6:0
1
6:3 6:3
1
6:7 6:2
10:7
1
4:6 2:6
0
0:6 3:6
0
4:6 5:7
0
3:6 4:6
0
6:1 6:1
1
1:6 4:6
0
0:6 0:6
0
6:1 1:6
10:7
1
5 {}
12Nerijus Jaškūnas
Ričardas Poška
6:2 6:2
1
6:2 7:5
1
1:6 6:4
8:10
0
2:6 5:7
0
2:6 3:6
0
5:7 7:6
6:10
0
6:4 3:6
10:5
1
0:6 0:6
0
1:6 0:6
0
6:3 6:4
1
1:6 6:1
7:10
0
4 {}

Vyrai B1

vyrai, B1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 TaškaiVieta
1Giedrius Leonavičius
Žydrūnas Levinskas
7:5 6:2
1
6:1 6:2
1
2:6 7:5
10:6
1
6:7 6:3
5:10
0
6:3 6:3
1
6:1 6:0
1
6:4 6:0
1
6:7 4:6
0
6:4 6:7
6:10
0
6:1 7:6
1
6:3 6:4
1
6:1 6:0
1
9 {}
2Artūras Špilkovas
Vladimiras Fiodorovas
5:7 2:6
0
6:4 2:6
10:8
1
7:5 5:7
8:10
0
6:2 6:3
1
7:5 6:4
1
6:2 4:6
10:7
1
6:3 6:3
1
6:4 6:4
1
6:3 6:4
1
2:6 6:1
7:10
0
6:3 6:3
1
6:2 6:3
1
9 {}
3Rimantas Justinavičius
Artūras Pauža
1:6 2:6
0
4:6 6:2
8:10
0
0:6 4:6
0
6:4 1:6
14:12
1
6:3 6:1
1
6:3 6:4
1
2:6 5:7
0
5:7 6:7
0
6:2 6:4
1
5:7 7:5
10:7
1
6:3 6:1
1
6:2 6:4
1
7 {}
4Evaldas Vabolis
Vitalijus Tiškovas
6:2 5:7
6:10
0
5:7 7:5
10:8
1
6:0 6:4
1
6:3 6:4
1
6:4 6:4
1
3:6 4:6
0
6:1 6:3
1
3:6 4:6
0
3:6 6:3
10:6
1
4:6 6:1
10:7
1
6:4 6:7
12:10
1
6:4 6:4
1
9 {}
5Alfonsas Miškinis
Darius Miškinis
7:6 3:6
10:5
1
2:6 3:6
0
4:6 6:1
12:14
0
3:6 4:6
0
7:6 6:3
1
2:6 4:6
0
2:6 6:4
5:10
0
3:6 6:7
0
7:5 3:6
6:10
0
3:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:1 6:0
1
4 {}
6Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
3:6 3:6
0
5:7 4:6
0
3:6 1:6
0
4:6 4:6
0
6:7 3:6
0
6:4 3:6
11:9
1
4:6 7:6
7:10
0
5:7 6:1
5:10
0
7:6 3:6
8:10
0
6:7 5:7
0
6:4 6:4
1
6:4 6:3
1
3 {}
7Donatas Šulskis
Deividas Čereška
1:6 0:6
0
2:6 6:4
7:10
0
3:6 4:6
0
6:3 6:4
1
6:2 6:4
1
4:6 6:3
9:11
0
0
4:6 0:6
0
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
2:6 6:4
10:4
1
6:2 6:7
10:8
1
4 {}
8Julius Makunas
Vytenis Zalaga
4:6 0:6
0
3:6 3:6
0
6:2 7:5
1
1:6 3:6
0
6:2 4:6
10:5
1
6:4 6:7
10:7
1
0
1:6 5:7
0
7:5 5:7
7:10
0
7:5 4:6
10:5
1
6:1 6:4
1
6:3 6:2
1
6 {}
9Tomas Labanauskas
Dainius Stundys
7:6 6:4
1
4:6 4:6
0
7:5 7:6
1
6:3 6:4
1
6:3 7:6
1
7:5 1:6
10:5
1
6:4 6:0
1
6:1 7:5
1
6:3 2:6
10:2
1
6:3 6:3
1
6:0 6:0
1
6:1 7:5
1
11 {}
10Mindaugas Būrė
Evaldas Sirvydis
4:6 7:6
10:6
1
3:6 4:6
0
2:6 4:6
0
6:3 3:6
6:10
0
5:7 6:3
10:6
1
6:7 6:3
10:8
1
6:0 6:0
1
5:7 7:5
10:7
1
3:6 6:2
2:10
0
3:6 5:7
0
6:3 3:6
10:8
1
6:2 6:0
1
7 {}
11Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
1:6 6:7
0
6:2 1:6
10:7
1
7:5 5:7
7:10
0
6:4 1:6
7:10
0
6:3 6:2
1
7:6 7:5
1
6:2 6:3
1
5:7 6:4
5:10
0
3:6 3:6
0
6:3 7:5
1
6:1 6:3
1
6:1 6:3
1
7 {}
12Žydrūnas Janušauskas
Audrius Memėnas
3:6 4:6
0
3:6 3:6
0
3:6 1:6
0
4:6 7:6
10:12
0
0:6 0:6
0
4:6 4:6
0
6:2 4:6
4:10
0
1:6 4:6
0
0:6 0:6
0
3:6 6:3
8:10
0
1:6 3:6
0
0:6 0:6
0
0 {}
13Raimondas Satkauskas
Darius Vosylius
1:6 0:6
0
2:6 3:6
0
2:6 4:6
0
4:6 4:6
0
1:6 0:6
0
4:6 3:6
0
2:6 7:6
8:10
0
3:6 2:6
0
1:6 5:7
0
2:6 0:6
0
1:6 3:6
0
6:0 6:0
1
1 {}

Vyrai B2

vyrai, B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 TaškaiVieta
1Virginijus Pileckis
Paulius Lavrukaitis
4:6 6:2
10:2
1
4:6 5:7
0
6:3 6:2
1
6:4 1:6
10:3
1
4:6 4:6
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
6:3 1:6
12:10
1
6:2 6:3
1
6:7 6:7
0
6:3 5:7
9:11
0
6:4 7:5
1
6:4 6:2
1
8 {}
2Mindaugas Žilionis
Laimis Bagdonas
6:4 2:6
2:10
0
7:5 4:6
11:9
1
6:7 2:6
0
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:4 6:3
1
1:6 6:4
10:4
1
7:5 6:2
1
3:6 3:6
0
6:2 4:6
9:11
0
0:6 3:6
0
6:1 6:2
1
5:7 6:0
10:8
1
7 {}
3Valdas Dobilas
Rimantas Sajus
6:4 7:5
1
5:7 6:4
9:11
0
6:7 3:6
0
1:6 6:1
8:10
0
6:0 6:0
1
6:0 6:1
1
3:6 6:3
10:5
1
7:5 4:6
10:3
1
6:3 6:3
1
6:4 6:3
1
5:7 2:6
0
6:3 6:2
1
7:6 6:1
1
9 {}
4Egidijus Vilkas
Giedrius Kovzonas
3:6 2:6
0
7:6 6:2
1
7:6 6:3
1
7:5 6:7
10:6
1
7:5 6:2
1
6:0 5:7
10:5
1
6:3 6:0
1
6:3 6:7
16:14
1
7:6 6:4
1
6:3 6:4
1
0:6 4:6
0
7:6 4:6
10:7
1
7:6 6:2
1
11 {}
5Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
4:6 6:1
3:10
0
6:4 6:2
1
6:1 1:6
10:8
1
5:7 7:6
6:10
0
6:0 6:0
1
6:0 6:2
1
6:1 6:1
1
7:5 6:3
1
6:4 6:2
1
6:1 6:1
1
5:7 4:6
0
3:6 6:1
10:4
1
6:0 6:0
1
10 {}
6Auris Gintautas
Andrius Aukštakalnis
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
5:7 2:6
0
0:6 0:6
0
7:5 6:2
1
0:6 0:6
0
6:1 5:7
3:10
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:4 6:7
10:8
1
4:6 7:6
4:10
0
4 {}
7Edvardas Zujus
Linas Karaliūnas
0:6 0:6
0
4:6 3:6
0
0:6 1:6
0
0:6 7:5
5:10
0
0:6 2:6
0
5:7 2:6
0
6:4 6:4
1
2:6 2:6
0
0
6:4 6:1
1
6:4 6:4
1
4:6 7:6
10:8
1
6:3 3:6
8:10
0
4 {}
8Gintautas Mėlynauskas
Irmantas Lukštaraupis
6:0 6:0
1
6:1 4:6
4:10
0
6:3 3:6
5:10
0
3:6 0:6
0
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
3:6 6:2
10:8
1
6:1 6:7
10:7
1
4:6 6:2
6:10
0
5:7 1:6
0
4:6 6:2
13:11
1
7:6 2:6
7:10
0
5 {}
9Audrius Malakauskas
Mantas Bartaševičius
3:6 6:1
10:12
0
5:7 2:6
0
5:7 6:4
3:10
0
3:6 7:6
14:16
0
5:7 3:6
0
1:6 7:5
10:3
1
6:2 6:2
1
6:3 2:6
8:10
0
4:6 4:6
0
7:6 7:5
1
3:6 6:2
7:10
0
4:6 6:3
10:4
1
3:6 3:6
0
4 {}
10Giedrius Keršis
Nerijus Vasiliauskas
2:6 3:6
0
6:3 6:3
1
3:6 3:6
0
6:7 4:6
0
4:6 2:6
0
0:6 0:6
0
0
1:6 7:6
7:10
0
6:4 6:4
1
7:6 3:6
10:7
1
6:2 4:6
4:10
0
6:4 6:4
1
7:6 7:5
1
5 {}
11Gintaras Marazas
7:6 7:6
1
2:6 6:4
11:9
1
4:6 3:6
0
3:6 4:6
0
1:6 1:6
0
6:0 6:0
1
4:6 1:6
0
6:4 2:6
10:6
1
6:7 5:7
0
6:7 6:3
7:10
0
2:6 4:6
0
6:1 6:3
1
7:6 4:6
10:6
1
6 {}
12Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
3:6 7:5
11:9
1
6:0 6:3
1
7:5 6:2
1
6:0 6:4
1
7:5 6:4
1
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
7:5 6:1
1
6:3 2:6
10:7
1
2:6 6:4
10:4
1
6:2 6:4
1
6:0 6:0
1
6:2 6:2
1
12 {}
13Kęstutis Lukauskis
Valentinas Ruzgys
4:6 5:7
0
1:6 2:6
0
3:6 2:6
0
6:7 6:4
7:10
0
6:3 1:6
4:10
0
4:6 7:6
8:10
0
6:4 6:7
8:10
0
6:4 2:6
11:13
0
6:4 3:6
4:10
0
4:6 4:6
0
1:6 3:6
0
0:6 0:6
0
6:2 5:7
5:10
0
0 {}
14Darius Vilimas
Saulius Šatkauskas
4:6 2:6
0
7:5 0:6
8:10
0
6:7 1:6
0
6:7 2:6
0
0:6 0:6
0
6:4 6:7
10:4
1
3:6 6:3
10:8
1
6:7 6:2
10:7
1
6:3 6:3
1
6:7 5:7
0
6:7 6:4
6:10
0
2:6 2:6
0
2:6 7:5
10:5
1
5 {}

Vyrai B3

vyrai, B3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 TaškaiVieta
1Vilmantas Šimoniūtis
Žilvinas Zasimauskas
6:2 6:3
1
6:2 6:3
1
6:2 6:2
1
4:6 4:6
0
6:4 6:7
9:11
0
6:1 6:3
1
3:6 3:6
0
6:4 7:6
1
6:4 6:4
1
6:1 7:5
1
6:2 5:7
10:5
1
6:2 6:1
1
9 {}
2Aivaras Kavaliauskas
Diemantas Gudaitis
2:6 3:6
0
5:7 6:4
13:11
1
6:3 6:4
1
4:6 2:6
0
6:4 1:6
5:10
0
6:3 6:3
1
4:6 1:6
0
2:6 1:6
0
2:6 2:6
0
6:3 6:2
1
2:6 2:6
0
5:7 4:6
0
4 {}
3Darius Veželis
Egidijus Remeikis
2:6 3:6
0
7:5 4:6
11:13
0
2:7 6:7
7:10
0
3:6 0:6
0
3:6 2:6
0
7:5 7:5
1
6:0 6:0
1
1:6 6:7
0
0
6:1 3:6
8:10
0
4:6 1:6
0
6:3 6:2
1
3 {}
4Robertas Kozulis
Nerijus Jaškūnas
2:6 2:6
0
3:6 4:6
0
7:2 7:6
10:7
1
0:6 2:6
0
6:2 6:4
1
7:6 6:2
1
3:6 3:6
0
2:6 3:6
0
6:3 6:4
1
7:5 7:6
1
6:4 1:6
8:10
0
0:6 6:2
6:10
0
5 {}
5Vitalis Mackevičius
Dainius Gulbinas
6:4 6:4
1
6:4 6:2
1
6:3 6:0
1
6:0 6:2
1
6:3 6:2
1
6:1 4:6
10:7
1
4:6 4:6
0
6:3 7:5
1
6:3 6:0
1
6:1 6:3
1
6:4 4:6
7:10
0
6:1 6:3
1
10 {}
6Marius Koncevičius
Vidmantas Linonis
4:6 7:6
11:9
1
4:6 6:1
10:5
1
6:3 6:2
1
2:6 4:6
0
3:6 2:6
0
6:1 6:1
1
6:3 6:3
1
4:6 7:6
7:10
0
6:1 6:0
1
6:2 6:1
1
6:1 6:1
1
6:1 7:5
1
9 {}
7Petras Paulauskas
Tauras Macijauskas
1:6 3:6
0
3:6 3:6
0
5:7 5:7
0
6:7 2:6
0
1:6 6:4
7:10
0
1:6 1:6
0
4:6 2:6
0
2:6 7:6
10:8
1
6:2 6:2
1
6:1 1:6
10:5
1
7:5 4:6
5:10
0
7:6 6:2
1
4 {}
8Andrius Bakaitis
Nerijus Katilius
6:3 6:3
1
6:4 6:1
1
0:6 0:6
0
6:3 6:3
1
6:4 6:4
1
3:6 3:6
0
6:4 6:2
1
6:3 6:1
1
7:5 6:1
1
6:2 7:5
1
4:6 6:7
0
7:5 6:2
1
9 {}
9Vaidas Stiga
Valdas Lukšas
4:6 6:7
0
6:2 6:1
1
6:1 7:6
1
6:2 6:3
1
3:6 5:7
0
6:4 6:7
10:7
1
6:2 6:7
8:10
0
3:6 1:6
0
6:2 6:2
1
7:5 6:4
1
7:5 6:0
1
7:6 6:4
1
8 {}
10Saulius Urbelis
Alvydas Visockis
4:6 4:6
0
6:2 6:2
1
0
3:6 4:6
0
3:6 0:6
0
1:6 0:6
0
2:6 2:6
0
5:7 1:6
0
2:6 2:6
0
0
3:6 4:6
0
5:7 1:6
0
1 {}
11Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
1:6 5:7
0
3:6 2:6
0
1:6 6:3
10:8
1
5:7 6:7
0
1:6 3:6
0
2:6 1:6
0
1:6 6:1
5:10
0
2:6 5:7
0
5:7 4:6
0
0
1:6 5:7
0
0
1 {}
12Gytis Makarevičius
Dainius Švenčionis
2:6 7:5
5:10
0
6:2 6:2
1
6:4 6:1
1
4:6 6:1
10:8
1
4:6 6:4
10:7
1
1:6 1:6
0
5:7 6:4
10:5
1
6:4 7:6
1
5:7 0:6
0
6:3 6:4
1
6:1 7:5
1
1:6 6:4
10:8
1
9 {}
13Martynas Pečkaitis
Andrius Verbyla
2:6 1:6
0
7:5 6:4
1
3:6 2:6
0
6:0 2:6
10:6
1
1:6 3:6
0
1:6 5:7
0
6:7 2:6
0
5:7 2:6
0
6:7 4:6
0
7:5 6:1
1
0
6:1 4:6
8:10
0
3 {}

Vyrai C1

vyrai, C1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Vidimantas Švabas
Robertas Švabas
0:6 4:6
0
6:1 6:0
1
6:1 6:2
1
6:4 6:4
1
6:1 6:4
1
6:4 6:4
1
7:6 6:1
1
5:7 4:6
0
6:4 6:0
1
7:5 6:2
1
7:5 6:2
1
9 {}
2Dailius Šova
Edmundas Alijauskas
6:0 6:4
1
6:1 6:1
1
6:3 6:1
1
7:5 4:6
12:10
1
4:6 6:2
8:10
0
6:1 6:1
1
6:1 6:3
1
6:1 3:6
12:14
0
6:1 6:3
1
6:1 6:2
1
6:0 6:3
1
9 {}
3Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
1:6 0:6
0
1:6 1:6
0
4:6 6:7
0
0:6 0:6
0
2:6 5:7
0
2:6 1:6
0
0
0:6 1:6
0
5:7 2:6
0
1:6 1:6
0
6:3 2:6
3:10
0
0 {}
4Giedrius Nagys
Darius Misevičius
1:6 2:6
0
3:6 1:6
0
6:4 7:6
1
2:6 1:6
0
6:4 6:4
1
6:1 7:5
1
4:6 2:6
0
0:6 0:6
0
2:6 2:6
0
1:6 4:6
0
3:6 0:6
0
3 {}
5Laimis Bagdonas
Darius Raginskis
4:6 4:6
0
5:7 6:4
10:12
0
6:0 6:0
1
6:2 6:1
1
6:3 6:3
1
6:2 6:3
1
6:0 6:2
1
4:6 6:3
10:5
1
6:2 6:0
1
6:2 7:5
1
6:1 6:2
1
9 {}
6Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
1:6 4:6
0
6:4 2:6
10:8
1
6:2 7:5
1
4:6 4:6
0
3:6 3:6
0
6:4 6:4
1
6:7 6:3
8:10
0
4:6 6:3
7:10
0
6:2 6:3
1
6:1 7:5
1
5:7 5:7
0
5 {}
7Arūnas Pakamanis
Kęstutis Abukauskas
4:6 4:6
0
1:6 1:6
0
6:2 6:1
1
1:6 5:7
0
2:6 3:6
0
4:6 4:6
0
6:2 7:5
1
0:6 0:6
0
6:2 4:6
7:10
0
4:6 0:6
0
5:7 6:3
10:6
1
3 {}
8Laimis Inokaitis
Egidijus Buika
6:7 1:6
0
1:6 3:6
0
0
6:4 6:2
1
0:6 2:6
0
7:6 3:6
10:8
1
2:6 5:7
0
4:6 4:6
0
5:7 6:1
10:6
1
2:6 4:6
0
6:7 3:6
0
3 {}
9Vidas Šilkaitis
Audrius Razmas
7:5 6:4
1
1:6 6:3
14:12
1
6:0 6:1
1
6:0 6:0
1
6:4 3:6
5:10
0
6:4 3:6
10:7
1
6:0 6:0
1
6:4 6:4
1
6:1 6:0
1
6:4 3:6
6:10
0
7:5 3:6
11:9
1
9 {}
10Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
4:6 0:6
0
1:6 3:6
0
7:5 6:2
1
6:2 6:2
1
2:6 0:6
0
2:6 3:6
0
2:6 6:4
10:7
1
7:5 1:6
6:10
0
1:6 0:6
0
0:6 4:6
0
6:4 6:4
1
4 {}
11Irmantas Beržinskas
Artūras Teišerskis
5:7 2:6
0
1:6 2:6
0
6:1 6:1
1
6:1 6:4
1
2:6 5:7
0
1:6 5:7
0
6:4 6:0
1
6:2 6:4
1
4:6 6:3
10:6
1
6:0 6:4
1
4:6 6:4
6:10
0
6 {}
12Aurelijus Šadauskas
5:7 2:6
0
0:6 3:6
0
3:6 6:2
10:3
1
6:3 6:0
1
1:6 2:6
0
7:5 7:5
1
7:5 3:6
6:10
0
7:6 6:3
1
5:7 6:3
9:11
0
4:6 4:6
0
6:4 4:6
10:6
1
5 {}

Vyrai C2

vyrai, C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Audrius Gelžinis
Vaidas Sinkevičius
6:2 6:1
1
1:6 2:6
0
3:6 2:6
0
2:6 6:4
7:10
0
4:6 2:6
0
6:2 6:2
1
0:6 6:4
10:8
1
6:2 6:3
1
3:6 6:0
11:9
1
4:6 2:6
0
4:6 6:0
5:10
0
5 {}
2Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2:6 1:6
0
4:6 4:6
0
3:6 2:6
0
1:6 1:6
0
2:6 1:6
0
6:1 6:3
1
3:6 2:6
0
3:6 3:6
0
3:6 2:6
0
2:6 3:6
0
3:6 2:6
0
1 {}
3Vytis Armonas
Andrius Zabulionis
6:1 6:2
1
6:4 6:4
1
7:5 6:3
1
6:0 6:2
1
6:2 6:2
1
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
6:3 7:5
1
7:5 6:3
1
6:2 1:6
12:14
0
6:4 6:1
1
10 {}
4Artūras Janušauskas
Tomas Noreika
6:3 6:2
1
6:3 6:2
1
5:7 3:6
0
7:5 4:6
7:10
0
2:6 2:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
6:3 6:4
1
6:2 4:6
10:2
1
0
3:6 6:3
10:5
1
6 {}
5Regimantas Vaičiulis
Vilius Vaiciulis
6:2 4:6
10:7
1
6:1 6:1
1
0:6 2:6
0
5:7 6:4
10:7
1
7:6 6:3
1
3:6 6:2
10:7
1
6:1 6:2
1
6:2 6:4
1
5:7 6:7
0
0:6 5:7
0
6:1 6:2
1
8 {}
6Arvydas Palaima
Rimantas Verikas
6:4 6:2
1
6:2 6:1
1
2:6 2:6
0
6:2 6:2
1
6:7 3:6
0
6:2 6:0
1
6:4 6:3
1
6:1 6:2
1
6:3 6:1
1
6:4 6:2
1
6:3 6:2
1
9 {}
7Visvaldas Šavelskis
Tomas Baršauskas
2:6 2:6
0
1:6 3:6
0
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:3 2:6
7:10
0
2:6 0:6
0
6:0 6:0
1
7:5 4:6
5:10
0
3:6 4:6
0
1:6 2:6
0
1:6 6:4
10:3
1
3 {}
8Evaldas Jurevičius
Martynas Židonis
6:0 4:6
8:10
0
6:3 6:2
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1:6 2:6
0
4:6 3:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
7:6 2:6
2:10
0
0:6 0:6
0
1 {}
9Saulius Minkevičius
Valdas Bukšnys
2:6 3:6
0
6:3 6:3
1
3:6 5:7
0
3:6 4:6
0
2:6 4:6
0
1:6 2:6
0
5:7 6:4
10:5
1
6:0 6:0
1
6:7 7:6
11:9
1
2:6 2:6
0
6:7 7:6
10:7
1
5 {}
10Artūras Šaginas
Marius Slatkevičius
6:3 0:6
9:11
0
6:3 6:2
1
5:7 3:6
0
2:6 6:4
2:10
0
7:5 7:6
1
3:6 1:6
0
6:3 6:4
1
6:0 6:0
1
7:6 6:7
9:11
0
6:7 2:6
0
5:7 6:3
9:11
0
4 {}
11Kęstutis Stankus
Mindaugas Žilionis
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
2:6 6:1
14:12
1
0
6:0 7:5
1
4:6 2:6
0
6:1 6:2
1
6:7 6:2
10:2
1
6:2 6:2
1
7:6 6:2
1
6:0 6:3
1
9 {}
12Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
6:4 0:6
10:5
1
6:3 6:2
1
4:6 1:6
0
6:3 3:6
5:10
0
1:6 2:6
0
3:6 2:6
0
6:1 4:6
3:10
0
6:0 6:0
1
7:6 6:7
7:10
0
7:5 3:6
11:9
1
0:6 3:6
0
4 {}

Vyrai C3

vyrai, C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 TaškaiVieta
1Erikas Basakirskas
Linas Lisauskas
6:1 6:2
1
6:3 6:4
1
7:5 6:7
10:5
1
6:4 6:4
1
6:2 6:2
1
6:7 6:4
11:9
1
6:3 6:4
1
6:1 6:1
1
6:7 6:4
12:10
1
7:6 6:2
1
4:6 6:3
12:10
1
11 {}
2Giedrius Naudžiūnas
Kęstutis Surkevičius
1:6 2:6
0
4:6 3:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
6:1 6:3
1
1:6 2:6
0
1:6 0:6
0
1:6 2:6
0
0
0:6 2:6
0
0:6 5:7
0
2 {}
3Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
3:6 4:6
0
6:4 6:3
1
0:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:2 4:6
10:6
1
4:6 0:6
0
2:6 1:6
0
4:6 1:6
0
6:0 6:0
1
2:6 2:6
0
3:6 6:7
0
4 {}
4Mindaugas Jonika
Rolandas Mištautas
5:7 7:6
5:10
0
6:0 6:0
1
6:0 6:4
1
6:0 6:0
1
6:4 6:4
1
4:6 5:7
0
6:4 6:2
1
6:7 6:2
8:10
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
2:6 3:6
0
6 {}
5Minvydas Vala
Vadim Jurovickij
4:6 4:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
4:6 4:6
0
5:7 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:7 6:1
10:3
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
6Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
2:6 2:6
0
1:6 3:6
0
2:6 6:4
6:10
0
4:6 4:6
0
6:4 6:4
1
2:6 5:7
0
0:6 2:6
0
0:6 0:6
0
4:6 5:7
0
3:6 1:6
0
3:6 0:6
0
1 {}
7Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
7:6 4:6
9:11
0
6:1 6:2
1
6:4 6:0
1
6:4 7:5
1
7:5 6:0
1
6:2 7:5
1
7:5 3:6
6:10
0
6:7 4:6
0
6:3 6:3
1
4:6 6:1
2:10
0
4:6 7:5
10:5
1
7 {}
8Algirdas Tarasevičius
3:6 4:6
0
6:1 6:0
1
6:2 6:1
1
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:2
1
5:7 6:3
10:6
1
3:6 4:6
0
4:6 5:7
0
7:5 4:6
8:10
0
7:5 7:5
1
6 {}
9Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
1:6 1:6
0
6:1 6:2
1
6:4 6:1
1
7:6 2:6
10:8
1
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
7:6 6:4
1
6:3 6:4
1
6:3 7:5
1
5:7 7:5
10:12
0
6:7 3:6
0
8 {}
10Romanas Bakanovas
Virginijus Jankauskas
7:6 4:6
10:12
0
0
0:6 0:6
0
4:6 4:6
0
7:6 1:6
3:10
0
6:4 7:5
1
3:6 3:6
0
6:4 7:5
1
3:6 5:7
0
3:6 5:7
0
4:6 2:6
0
2 {}
11Egidijus Žvirblis
Darius Matulevičius
6:7 2:6
0
6:0 6:2
1
6:2 6:2
1
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
6:3 6:1
1
6:4 1:6
10:2
1
5:7 6:4
10:8
1
7:5 5:7
12:10
1
6:3 7:5
1
6:4 6:7
10:7
1
10 {}
12Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
6:4 3:6
10:12
0
6:0 7:5
1
6:3 7:6
1
6:2 6:3
1
6:0 6:0
1
6:3 6:0
1
6:4 5:7
5:10
0
5:7 5:7
0
7:6 6:3
1
6:4 6:2
1
4:6 7:6
7:10
0
7 {}

 

 

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort