top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex top sex seks top sex
CADILLAC MIX tennis cup 2016m. - KaunoTenisas.lt Download Full Movie

CADILLAC MIX tennis cup 2016m.

Nuostatai  Turnyrinės lentelės 

FLEXI MIX

flexi_mix, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Birutė Adomavičienė
Andrius Žilinskas
7:5 2:6
2:10
0
6:4 1:6
6:10
0
0
0:6 0:6
0
7:6 4:6
2:10
0
6:0 6:3
1
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
2 {}
2Laurynas Adomavičius
Evelina Šutienė
5:7 6:2
10:2
1
3:6 4:6
0
0
7:6 3:6
2:10
0
7:5 6:7
7:10
0
6:0 6:1
1
6:0 6:0
1
4:6 3:6
0
3 {}
3Daina Sinkevičienė
Dovydas Šabūnas
4:6 6:1
10:6
1
6:3 6:4
1
0
4:6 1:6
0
2:6 1:6
0
6:4 6:4
1
2:6 3:6
0
2:6 6:4
11:9
1
4 {}
4Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
0
0
0
0
0
0
0
0
0 {}
5Skirmantas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
6:0 6:0
1
6:7 6:3
10:2
1
6:4 6:1
1
0
6:3 6:4
1
6:2 6:2
1
6:1 6:4
1
7:6 6:1
1
7 {}
6Jurgita Šlepikienė
Arūnas Rozga
6:7 6:4
10:2
1
5:7 7:6
10:7
1
6:2 6:1
1
0
3:6 4:6
0
6:3 2:6
6:10
0
7:6 6:3
1
4:6 3:6
0
4 {}
7Renata Kolganovienė
Artūras Treikauskas
0:6 3:6
0
0:6 1:6
0
4:6 4:6
0
0
2:6 2:6
0
3:6 6:2
10:6
1
 
0:6 1:6
0
1 {}
8Jolita Rudgalvienė
Jurgis Rudgalvis
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:2 6:3
1
0
1:6 4:6
0
6:7 3:6
0
 
2:6 0:6
0
1 {}
9Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Tadas Misevičius
6:4 6:4
1
6:4 6:3
1
6:2 4:6
9:11
0
0
6:7 1:6
0
6:4 6:3
1
6:0 6:1
1
6:2 6:0
1
5 {}

MIX A

mixai, A1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 TaškaiVieta
1Sonata Jurkševičienė
Evaldas Vabolis
0
0
0:6 2:6
0
6:1 4:6
5:10
0
 
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
6:4 5:7
8:10
0
2:6 6:3
10:8
1
6:3 0:6
11:9
1
4 {}
2Birutė Adomavičienė
Edvardas Zujus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0 {}
3Raimonda Genienė
Alfonsas Genys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0 {}
4Tomas Išganaitis
Laimutė Malakauskienė
6:0 6:2
1
0
0
7:6 6:1
1
6:2 6:4
1
6:1 6:1
1
6:0 6:3
1
6:4 6:3
1
6:4 4:6
5:10
0
5:7 4:6
0
6 {}
5Justė Kančaitė
Dainius Stundys
1:6 6:4
10:5
1
0
0
6:7 1:6
0
6:1 6:2
1
6:4 6:3
1
4:6 7:6
10:5
1
7:5 4:6
10:5
1
3:6 6:3
10:7
1
1:6 2:6
0
6 {}
6Saulė Aleknaitė
Ričardas Alekna
 
0
0
2:6 4:6
0
1:6 2:6
0
4:6 4:6
0
 
4:6 2:6
0
4:6 7:6
10:5
1
4:6 3:6
0
1 {}
7Valentinas Janulis
Agnė Bieliūnaitė
4:6 2:6
0
0
0
1:6 1:6
0
4:6 3:6
0
6:4 6:4
1
6:3 6:3
1
2:6 6:3
10:12
0
2:6 4:6
0
3:6 3:6
0
2 {}
8Vita Lukštaraupienė
Irmantas Lukštaraupis
2:6 3:6
0
0
0
0:6 3:6
0
6:4 6:7
5:10
0
 
3:6 3:6
0
6:2 2:6
8:10
0
 
3:6 2:6
0
0 {}
9Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
4:6 7:5
10:8
1
0
0
4:6 3:6
0
5:7 6:4
5:10
0
6:4 6:2
1
6:2 3:6
12:10
1
2:6 6:2
10:8
1
5:7 7:6
10:8
1
5:7 2:6
0
5 {}
10Jurga Vižinienė
Vitalis Mackevičius
6:2 3:6
8:10
0
0
0
4:6 6:4
10:5
1
6:3 3:6
7:10
0
6:4 6:7
5:10
0
6:2 6:4
1
 
7:5 6:7
8:10
0
6:4 2:6
5:10
0
2 {}
11Diana Girdzijauskienė
Arvydas Tverijonas
3:6 6:0
9:11
0
0
0
7:5 6:4
1
6:1 6:2
1
6:4 6:3
1
6:3 6:3
1
6:3 6:2
1
7:5 6:2
1
4:6 6:2
10:5
1
7 {}

MIX B1

mixai, B1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
4:6 3:6
7:10
0
2:6 2:6
0
1:6 3:6
0
0
0
6:4 0:6
5:10
0
2:6 2:6
0
0
0 {}
2Rimantas Nastajus
Sigutė Mickevičiūtė
6:4 6:3
10:7
1
6:4 6:1
1
6:4 6:7
10:8
1
6:0 6:0
1
4:6 6:4
10:4
1
2:6 4:6
0
3:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6 {}
3Evelina Šutienė
Aurimas Šutas
6:2 6:2
1
4:6 1:6
0
2:6 6:4
10:3
1
7:6 6:4
1
6:3 4:6
13:11
1
4:6 2:6
0
2:6 7:5
5:10
0
6:4 6:0
1
5 {}
4Rasa Tratulienė
Aidas Tratulis
6:1 6:3
1
4:6 7:6
8:10
0
6:2 4:6
3:10
0
6:0 6:4
1
6:2 6:3
1
2:6 3:6
0
3:6 2:6
0
6:0 6:0
1
4 {}
5Edita Augūnienė
Saulius Urbelis
0
0:6 0:6
0
6:7 4:6
0
0:6 4:6
0
4:6 4:6
0
1:6 0:6
0
0:6 3:6
0
0
0 {}
6Kristina Frankaitė
Žilvinas Miežis
0
6:4 4:6
4:10
0
3:6 6:4
11:13
0
2:6 3:6
0
6:4 6:4
1
1:6 6:1
10:3
1
4:6 6:4
7:10
0
6:0 6:0
1
3 {}
7Inga Koncevičienė
Marius Koncevičius
4:6 6:0
10:5
1
6:2 6:4
1
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
6:1 6:0
1
6:1 1:6
3:10
0
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
7 {}
8Eglė Garšvienė
Dainius Gulbinas
6:2 6:2
1
6:3 6:2
1
6:2 5:7
10:5
1
6:3 6:2
1
6:0 6:3
1
6:4 4:6
10:7
1
4:6 2:6
0
  6 {}
9Gintautas Mėlynauskas
Irina Melinauskienė
0
0:6 0:6
0
4:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
  0 {}

MIX B2

mixai, B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Lorita Šalugienė
Audrius Pribuišis
6:4 3:6
4:10
0
6:3 6:2
1
6:7 5:7
0
6:2 6:1
1
3:6 6:3
10:6
1
6:0 6:1
1
3:6 7:5
6:10
0
6:3 6:2
1
6:7 4:6
0
5 {}
2Laurynas Zaveckis
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
4:6 6:3
10:4
1
6:4 6:1
1
4:6 2:6
0
5:7 6:1
10:8
1
7:5 1:6
8:10
0
6:3 6:0
1
1:6 2:6
0
5:7 2:6
0
4:6 6:3
9:11
0
4 {}
3Patricija Liubševičiūtė
Gytis Kviedaraitis
3:6 2:6
0
4:6 1:6
0
5:7 5:7
0
7:6 5:7
10:7
1
3:6 2:6
0
4:6 4:6
0
4:6 4:6
0
3:6 0:6
0
2:6 3:6
0
1 {}
4Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
7:6 7:5
1
6:4 6:2
1
7:5 7:5
1
6:0 6:0
1
7:6 6:2
1
6:0 6:0
1
6:2 2:6
10:5
1
6:3 7:6
1
6:1 6:2
1
9 {}
5Jūratė Apanskaitė
Julius Makunas
2:6 1:6
0
7:5 1:6
8:10
0
6:7 7:5
7:10
0
0:6 0:6
0
3:6 2:6
0
7:6 4:6
6:10
0
 
2:6 5:7
0
1:6 4:6
0
0 {}
6Daiva Zubrutė
Virginijus Pileckis
6:3 3:6
6:10
0
5:7 6:1
10:8
1
6:3 6:2
1
6:7 2:6
0
6:3 6:2
1
7:5 6:2
1
2:6 1:6
0
6:1 3:6
8:10
0
3:6 7:5
9:11
0
4 {}
7Živilė Nortkienė
Žydrūnas Girdzijauskas
0:6 1:6
0
3:6 0:6
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
6:7 6:4
10:6
1
5:7 2:6
0
4:6 2:6
0
1:6 5:7
0
3:6 6:3
10:8
1
3 {}
8Inga Melianytė
Artūras Pauža
6:3 5:7
10:6
1
6:1 6:2
1
6:4 6:4
1
2:6 6:2
5:10
0
 
6:2 6:1
1
6:4 6:2
1
6:4 6:3
1
7:6 6:2
1
7 {}
9Jurgita Steponavičienė
Rimantas Steponavičius
3:6 2:6
0
7:5 6:2
1
6:3 6:0
1
3:6 6:7
0
6:2 7:5
1
1:6 6:3
10:8
1
6:1 7:5
1
4:6 3:6
0
3:6 3:6
0
5 {}
10Džemilė Sapiežinskienė
Mindaugas Žilionis
7:6 6:4
1
6:4 3:6
11:9
1
6:2 6:3
1
1:6 2:6
0
6:1 6:4
1
6:3 5:7
11:9
1
6:3 3:6
8:10
0
6:7 2:6
0
6:3 6:3
1
6 {}

MIX C1

mixai, C1
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
1:6 3:6
0
6:4 2:6
7:10
0
6:3 6:2
1
6:2 6:3
1
6:3 6:4
1
7:5 6:1
1
3:6 1:6
0
7:5 6:7
10:7
1
6:2 1:6
10:7
1
6 {}
2Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
6:1 6:3
1
6:0 6:4
1
6:0 6:2
1
6:1 6:0
1
6:4 6:1
1
6:2 6:0
1
4:6 4:6
0
6:7 4:6
0
6:0 6:1
1
7 {}
3Aurelija Šavelskienė
Visvaldas Šavelskis
4:6 6:2
10:7
1
0:6 4:6
0
4:6 6:1
10:4
1
6:2 7:5
1
6:0 6:0
1
7:6 7:6
1
0:6 1:6
0
4:6 3:6
0
7:5 6:2
1
6 {}
4Artūras Šaginas
Raimonda Šaginienė
3:6 2:6
0
0:6 2:6
0
6:4 1:6
4:10
0
6:1 6:3
1
6:0 6:0
1
3:6 6:3
7:10
0
1:6 1:6
0
7:6 6:2
1
7:5 6:1
1
4 {}
5Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
2:6 3:6
0
1:6 0:6
0
2:6 5:7
0
1:6 3:6
0
1:6 3:6
0
1:6 4:6
0
0:6 2:6
0
7:5 2:6
6:10
0
6:0 6:0
1
1 {}
6Aistė Juškevičienė
Andrius Grajauskas
3:6 4:6
0
4:6 1:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:1 6:3
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
7Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
5:7 1:6
0
2:6 0:6
0
6:7 6:7
0
6:3 3:6
10:7
1
6:1 6:4
1
6:0 6:0
1
3:6 1:6
0
6:4 6:4
1
6:0 6:0
1
5 {}
8Mindaugas Sakalauskas
Jūratė Sakalauskienė
6:3 6:1
1
6:4 6:4
1
6:0 6:1
1
6:1 6:1
1
6:0 6:2
1
6:0 6:0
1
6:3 6:1
1
6:3 6:1
1
6:0 6:0
1
9 {}
9Loreta Ruzgienė
Mindaugas Kiudelis
5:7 7:6
7:10
0
7:6 6:4
1
6:4 6:3
1
6:7 2:6
0
5:7 6:2
10:6
1
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
3:6 1:6
0
6:3 6:3
1
5 {}
10Laima Kalasauskienė
Šarūnas Vilius
2:6 6:1
7:10
0
0:6 1:6
0
5:7 2:6
0
5:7 1:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
3:6 3:6
0
1 {}

MIX C2

mixai, C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
3:6 2:6
0
6:2 6:1
1
4:6 6:7
0
7:5 2:6
4:10
0
0:6 3:6
0
2:6 1:6
0
6:2 6:4
1
6:2 6:4
1
2:6 4:6
0
3 {}
2Petras Paulauskas
Inga Paulauskienė
6:3 6:2
1
7:5 6:2
1
6:4 6:3
1
0:6 6:4
7:10
0
5:7 0:6
0
6:0 6:0
1
7:5 6:3
1
3:6 4:6
0
1:6 3:6
0
5 {}
3Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
2:6 1:6
0
5:7 2:6
0
2:6 1:6
0
0:6 3:6
0
2:6 4:6
0
1:6 2:6
0
6:0 6:0
1
2:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
4Rimantas Pečiūra
Olivija Gustienė
6:4 7:6
1
4:6 3:6
0
6:2 6:1
1
3:6 2:6
0
2:6 1:6
0
3:6 2:6
0
1:6 2:6
0
6:1 4:6
8:10
0
3:6 3:6
0
2 {}
5Vaida Teišerskienė
Linas Lisauskas
5:7 6:2
10:4
1
6:0 4:6
10:7
1
6:0 6:3
1
6:3 6:2
1
4:6 0:6
0
2:6 3:6
0
4:6 6:4
10:7
1
4:6 4:6
0
3:6 4:6
0
5 {}
6Violeta Zabulionienė
Andrius Zabulionis
6:0 6:3
1
7:5 6:0
1
6:2 6:4
1
6:2 6:1
1
6:4 6:0
1
5:7 4:6
0
6:0 6:0
1
7:5 5:7
10:4
1
3:6 4:6
0
7 {}
7Anželika Partikienė
Vitalijus Tiškovas
6:2 6:1
1
0:6 0:6
0
6:1 6:2
1
6:3 6:2
1
6:2 6:3
1
7:5 6:4
1
6:0 6:0
1
4:6 3:6
0
1:6 1:6
0
6 {}
8Laima Veželienė
Darius Veželis
2:6 4:6
0
5:7 3:6
0
0:6 0:6
0
6:1 6:2
1
6:4 4:6
7:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
7:5 4:6
5:10
0
2:6 2:6
0
1 {}
9Asta Juknienė
Martynas Židonis
2:6 4:6
0
6:3 6:4
1
6:2 6:0
1
1:6 6:4
10:8
1
6:4 6:4
1
5:7 7:5
4:10
0
6:4 6:3
1
5:7 6:4
10:5
1
1:6 0:6
0
6 {}
10Dalia Jarušaitienė
Linas Karaliūnas
6:2 6:4
1
6:1 6:3
1
6:0 6:0
1
6:3 6:3
1
6:3 6:4
1
6:3 6:4
1
6:1 6:1
1
6:2 6:2
1
6:1 6:0
1
9 {}

 

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort,Ankara Escort Bayan,