Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 146 dalyviai, kurie sudarys 108 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Patricija Liubševičiūtė Arūnas Rozga flexi
2 Daina Sinkevičienė Aurimas Karpavičius flexi
3 Renata Kolganovienė Dovydas Šabūnas flexi
4 Evelina Šutienė Laurynas Adomavičius flexi
5 Jūratė Apanskaitė Gvidas Sabeckis flexi
6 Aistė Juškevičienė Ilmaras Melnikas flexi
7 Martynas Eimontas Andrius Labunskas flexi
8 Laurynas Adomavičius flexi
9 Tomas Andziulis Aurimas Karpavičius flexi
10 Gintautas Kurkis Ričardas Poška flexi
11 Almantas Oželis Ramūnas Žukas flexi
12 Laimutė Malakauskienė flexi
13 Erika Buntienė Eglė Chmieliauskaitė flexi
14 Alfonsas Genys Erika Buntienė flexi
15 Skirmantas Mačinskas flexi
16 Darius Adomonis Donatas Šulskis flexi
17 Aurimas Girdzijauskas Ignas Kaduševičius flexi
18 Mindaugas Žilionis Arūnas Rozga flexi
19 Laurynas Adomavičius Evelina Šutienė flexi
20 Evelina Šutienė Erikas Basakirskas mixai
21 Gytis Kviedaraitis Birutė Miliauskienė mixai
22 Ligita Mačinskienė Virginijus Pileckis mixai
23 Jurga Vižinienė Alfonsas Genys mixai
24 Daina Sinkevičienė Artūras Pauža mixai
25 Giedrė Armonienė Vytis Armonas mixai
26 Lorita Šalugienė Audrius Pribuišis mixai
27 Daiva Zubrutė Giedrius Leonavičius mixai
28 Daiva Zubrutė Tomas Išganaitis mixai
29 mixai
30 Rūta Vaičiūnienė Kęstutis Vaičiūnas mixai
31 Saulius Pauža Rita Paužienė mixai
32 Aušra Kepenė Tomas Noreika mixai
33 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
34 Inga Koncevičienė Marius Koncevičius mixai
35 Sandrija Čapkauskienė mixai
36 Simona Balkevičienė Artūras Balkevičius mixai
37 Vaiva Žažeckienė Dainius Švenčionis mixai
38 Eitvydė Helmienė mixai
39 Raimundas Grigaitis Vida Grigaitienė mixai
40 Vita Lukštaraupienė Irmantas Lukštaraupis mixai
41 Eglė Garšvienė Židrūnas Garšva mixai
42 Eglė Garšvienė Aurimas Šutas mixai
43 Sonata Jurkševičienė Tomas Steponkus mixai
44 Edvardas Zujus mixai
45 Robertas Kozulis Rūta Kuprytė mixai
46 Laima Kalasauskienė Arūnas Sinkevičius mixai
47 Erika Inokaitienė Laimis Inokaitis mixai
48 Audra Ginelevičienė Valdas Lukšas mixai
49 Aurelija Šavelskienė Visvaldas Šavelskis mixai
50 Laimutė Malakauskienė Oskaras Bardziliauskas mixai
51 Saulė Aleknaitė mixai
52 Darius Lukševičius Eglė Sajūtė-Lukševičienė mixai
53 Brigita Tunaitytė mixai
54 Aistė Juškevičienė Arvydas Vaišnoras mixai
55 Ramunė Tėvelienė Algirdas Tėvelis mixai
56 Rimantas Šernius Olivija Gustienė mixai
57 Jūratė Apanskaitė Vitalijus Tiškovas mixai
58 Gediminas Valiukėnas Dalia Sadeckienė mixai
59 Onutė Dalsjo Arvydas Urbelis mixai
60 Mindaugas Žilionis Sigutė Mickevičiūtė mixai
61 Jurgita Šlepikienė Rimantas Nastajus mixai
62 Evaldas Vabolis Ilona Blekaitytė-Lisauskienė mixai
63 Erika Buntienė Raimundas Šlepikas mixai
64 Dalia Jarušaitienė Gytis Kviedaraitis mixai
65 Brigita Tunaitytė Darius Maciulevičius mixai
66 Dainius Bukaitis mixai
67 Jurgita Steponavičienė Rimantas Steponavičius mixai
68 Loreta Ruzgienė Šarūnas Vilius mixai
69 Džemilė Sapiežinskienė Egidijus Sapiežinskas mixai
70 Vilma Drungienė Dalius Drunga mixai
71 Marina Krinickienė Martynas Jocys mixai
72 Renata Steponkienė Tomas Steponkus mixai
73 Vytis Armonas Giedrė Armonienė mixai
74 Ramunė Jašinskienė Tomas Jašinskas mixai
75 Tauras Macijauskas Laima Padegimienė mixai
76 Lorita Šalugienė Rimantas Nastajus mixai
77 Sonata Jurkševičienė Edvardas Zujus mixai
78 Gintaras Papečkys Ilona Blekaitytė-Lisauskienė mixai
79 Gytis Kalvinskas Olivija Gustienė mixai
80 Audra Ginelevičienė Rolandas Jarutis mixai
81 Ligita Mačinskienė Vilma Drungienė moterys
82 Lorita Šalugienė Jūratė Kugienė moterys
83 Sonata Jurkševičienė Agnė Babelienė moterys
84 Laima Veželienė Inga Paulauskienė moterys
85 Jūratė Monkevičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
86 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
87 Marina Krinickienė moterys
88 Rasa Uvarovienė Aušra Kepenė moterys
89 Daiva Labunskienė Aušra Višniauskaitė moterys
90 Dalia Sadeckienė Laura Krasauskienė moterys
91 Giedrė Armonienė Olivija Gustienė moterys
92 Andrius Morkūnas vyrai
93 Dalius Drunga Martynas Jocys vyrai
94 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
95 Dainius Stundys Audrius Malakauskas vyrai
96 Gintaras Papečkys vyrai
97 Alfonsas Genys Tomas Steponkus vyrai
98 Gintautas Mėlynauskas Jonas Kažemėkaitis vyrai
99 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
100 Mažvydas Beiga Edmundas Ragauskas vyrai
101 Robertas Kozulis Vytis Armonas vyrai
102 Tomas Mokrikas Tomas Brundza vyrai
103 Stasys Kisielius Saulius Urbelis vyrai
104 Gediminas Valiukėnas vyrai
105 Arūnas Sinkevičius Josefas Ellert vyrai
106 Gytis Kalvinskas Mantas Aleksėjūnas vyrai
107 Darius Kavaliauskas vyrai
108 Rolandas Jarutis vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 146 dalyviai, kurie sudarys 108 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort