"CLASSIC" lygos Finalas-Paguoda

"CLASSIC" lygos FINALAS

vyrai, B1B2B3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
4:6 2:6
0
5:7 4:6
0
7:5 6:2
1
6:1 2:6
10:1
1
6:0 6:0
1
6:1 6:4
1
6:4 6:2
1
6:4 6:3
1
6 {}
2Gytis Makarevičius
Giedrius Kovzonas
6:4 6:2
1
2:6 1:6
0
3:6 6:4
10:4
1
7:6 3:6
10:4
1
6:2 6:0
1
6:7 4:6
0
7:6 4:6
10:8
1
6:7 6:3
3:10
0
5 {}
3Valdas Vėbra
Donatas Šulskis
7:5 6:4
1
6:2 6:1
1
6:4 6:4
1
6:1 6:2
1
6:2 6:4
1
6:2 6:3
1
6:3 6:0
1
7:5 7:6
1
8 {}
4Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
5:7 2:6
0
6:3 4:6
4:10
0
4:6 4:6
0
7:5 7:6
1
4:6 6:7
0
6:3 4:6
4:10
0
 
1:6 5:7
0
1 {}
5Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
1:6 6:2
1:10
0
6:7 6:3
4:10
0
1:6 2:6
0
5:7 6:7
0
6:3 6:4
1
6:7 3:6
0
 
0:6 0:6
0
1 {}
6Ramūnas Žukas
Darius Vasiliauskas
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
2:6 4:6
0
6:4 7:6
1
3:6 4:6
0
2:6 2:6
0
 
2:6 3:6
0
1 {}
7Dainius Gulbinas
Vitalis Mackevičius
1:6 4:6
0
7:6 6:4
1
2:6 3:6
0
3:6 6:4
10:4
1
7:6 6:3
1
6:2 6:2
1
6:3 6:3
1
5:7 6:7
0
5 {}
8Vilmantas Šimoniūtis
Gytis Kalvinskas
4:6 2:6
0
6:7 6:4
8:10
0
3:6 0:6
0
     
3:6 3:6
0
6:2 6:7
12:10
1
1 {}
9Artūras Pauža
Giedrius Leonavičius
4:6 3:6
0
7:6 3:6
10:3
1
5:7 6:7
0
6:1 7:5
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
7:5 7:6
1
2:6 7:6
10:12
0
5 {}

I vieta - Valdas Vėbra / Donatas Šulskis

II vieta - Virginijus Pileckis / Tomas Labanauskas

III vieta - Giedrius Leonavičius / Artūras Pauža

 

"CLASSIC" lygos PAGUODA

vyrai, B1B2B3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Žydrūnas Levinskas
Rimantas Sajus
6:2 7:5
1
6:3 6:3
1
7:5 4:6
8:10
0
4:6 4:6
0
6:3 6:3
1
6:1 6:3
1
 
6:7 6:2
8:10
0
4 {}
2Laimis Bagdonas
Valentinas Ruzgys
2:6 5:7
0
6:1 3:6
6:10
0
6:3 0:6
5:10
0
   
2:6 7:5
5:10
0
7:5 0:6
9:11
0
0:6 0:6
0
0 {}
3Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
3:6 3:6
0
1:6 6:3
10:6
1
5:7 7:6
10:8
1
5:7 7:6
10:7
1
6:4 6:7
11:9
1
6:2 2:6
10:12
0
6:4 6:2
1
1:6 6:2
10:8
1
6 {}
4Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
5:7 6:4
10:8
1
3:6 6:0
10:5
1
7:5 6:7
8:10
0
4:6 6:4
7:10
0
7:5 6:4
1
6:4 3:6
8:10
0
6:4 5:7
12:14
0
6:7 4:6
0
3 {}
5Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
6:4 6:4
1
 
7:5 6:7
7:10
0
6:4 4:6
10:7
1
6:0 5:7
7:10
0
5:7 5:7
0
4:6 4:6
0
7:5 6:0
1
3 {}
6Darius Vilimas
Saulius Šatkauskass
3:6 3:6
0
 
4:6 7:6
9:11
0
5:7 4:6
0
0:6 7:5
10:7
1
4:6 1:6
0
2:6 3:6
0
2:6 3:6
0
1 {}
7Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
1:6 3:6
0
6:2 5:7
10:5
1
2:6 6:2
12:10
1
4:6 6:3
10:8
1
7:5 7:5
1
6:4 6:1
1
3:6 5:7
0
6:4 7:6
7:2
1
6 {}
8Aidas Jarušaitis
Audrius Pribuišis
 
5:7 6:0
11:9
1
4:6 2:6
0
4:6 7:5
14:12
1
6:4 6:4
1
6:2 6:3
1
6:3 7:5
1
  5 {}
9Irmantas Lukštaraupis
Gintautas Mėlynauskas
7:6 2:6
10:8
1
6:0 6:0
1
6:1 2:6
8:10
0
7:6 6:4
1
5:7 0:6
0
6:2 6:3
1
4:6 6:7
2:7
0
  4 {}

Paguoda - Martynas Pečkaitis / Mindaugas Šimkus