"CHALLENGER" lygos Finalas-Paguoda

"CHALLENGER" lygos FINALAS

vyrai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Darius Raginskis
Laimis Bagdonas
6:4 3:6
10:8
1
6:3 6:0
1
6:3 7:6
1
6:2 6:3
1
5:7 6:0
10:6
1
6:2 6:4
1
4:6 6:2
12:10
1
6:3 6:2
1
8 {}
2Audrius Razmas
Vidas Šilkaitis
4:6 6:3
8:10
0
7:5 6:4
1
6:2 7:6
1
7:6 5:7
10:6
1
3:6 4:6
0
6:2 6:3
1
6:0 6:0
1
7:5 6:1
1
6 {}
3Vytautas Gecevičius
Saulius Urbelis
3:6 0:6
0
5:7 4:6
0
4:6 4:6
0
4:6 4:6
0
4:6 2:6
0
0:6 0:6
0
 
0:6 0:6
0
0 {}
4Jonas Grinskis
Gintaras Mažonis
3:6 6:7
0
2:6 6:7
0
6:4 6:4
1
6:3 6:4
1
5:7 4:6
0
0:6 3:6
0
2:6 6:7
0
  2 {}
5Robertas Kozulis
Modestas Staškevičius
2:6 3:6
0
6:7 7:5
6:10
0
6:4 6:4
1
3:6 4:6
0
2:6 5:7
0
6:2 6:7
6:10
0
 
5:7 1:6
0
1 {}
6Rimantas Justinavičius
Aurelijus Šadauskas
7:5 0:6
6:10
0
6:3 6:4
1
6:4 6:2
1
7:5 6:4
1
6:2 7:5
1
6:2 7:6
1
6:0 6:0
1
0:6 6:3
4:6
0
6 {}
7Regimantas Vaičiulis
Andrius Verbyla
2:6 4:6
0
2:6 3:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
2:6 7:6
10:6
1
2:6 6:7
0
7:6 6:2
1
6:3 1:6
2:10
0
4 {}
8Kęstutis Lukauskis
Raimondas Satkauskas
6:4 2:6
10:12
0
0:6 0:6
0
 
6:2 7:6
1
 
0:6 0:6
0
6:7 2:6
0
6:3 6:7
6:10
0
1 {}
9Vadim Jurovickij
Minvydas Vala
3:6 2:6
0
5:7 1:6
0
6:0 6:0
1
 
7:5 6:1
1
6:0 3:6
6:4
1
3:6 6:1
10:2
1
3:6 7:6
10:6
1
5 {}

I vieta - Rimantas Justinavičius / Aurelijus Šadauskas

II vieta - Darius Raginskis / Laimis Bagdonas

III vieta - Vidas Šilkaitis / Audrius Razmas

 

"CHALLENGER" lygos PAGUODA

vyrai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Aidas Valiukevičius
Vytautas Švedas
6:7 6:2
6:10
0
6:2 7:6
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
   
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
2 {}
2Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
7:6 2:6
10:6
1
4:6 4:6
0
3:6 3:6
0
3:6 4:6
0
 
6:4 3:6
6:10
0
2:6 3:6
0
6:0 6:1
1
2 {}
3Edgaras Orda
Žydrūnas Matusevičius
2:6 6:7
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
3:6 0:6
0
2:6 2:6
0
6:3 6:7
10:6
1
2:6 0:6
0
2:6 2:6
0
2 {}
4Darius Matulevičius
Egidijus Žvirblis
6:0 6:0
1
6:3 6:3
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
4:6 4:6
0
3:6 6:3
10:8
1
6:3 6:2
1
6:3 6:2
1
7 {}
5Irmantas Beržinskas
Mindaugas Plečkaitis
6:0 6:0
1
6:3 6:4
1
6:3 6:0
1
2:6 3:6
0
2:6 6:4
14:16
0
6:1 6:2
1
7:5 7:6
1
6:4 6:0
1
6 {}
6Rolandas Mištautas
Mindaugas Jonika
   
6:2 6:2
1
6:4 6:4
1
6:2 4:6
16:14
1
 
0:6 2:6
0
  3 {}
7Artūras Šaginas
Linas Sribikė
 
4:6 6:3
10:6
1
3:6 7:6
6:10
0
6:3 3:6
8:10
0
1:6 2:6
0
 
6:4 6:4
1
4:6 4:6
0
2 {}
8Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
6:2 6:0
1
3:6 2:6
0
5:7 6:7
0
6:0 6:2
1
4:6 4:6
0
3:6 6:3
8:10
0
4 {}
9Tomas Baršauskas
Visvaldas Šavelskis
0:6 0:6
0
0:6 1:6
0
6:2 6:2
1
3:6 2:6
0
4:6 0:6
0
 
6:4 6:4
1
6:3 3:6
10:8
1
3 {}

Paguoda - Darius Matulevičius / Egidijus Žvirblis