Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 111 dalyviai, kurie sudarys 74 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert flexi
2 Daina Sinkevičienė Aurimas Karpavičius flexi
3 Martynas Eimontas Andrius Labunskas flexi
4 Vilius Helmas Laurynas Adomavičius flexi
5 Tomas Andziulis Aurimas Karpavičius flexi
6 Gintautas Kurkis Ričardas Poška flexi
7 Almantas Oželis Ramūnas Žukas flexi
8 Birutė Adomavičienė Laimutė Malakauskienė flexi
9 Erika Buntienė Eglė Chmieliauskaitė flexi
10 Alfonsas Genys Erika Buntienė flexi
11 Valdas Tratulis Skirmantas Mačinskas flexi
12 Arvydas Tverijonas Julius Tverijonas flexi
13 Darius Adomonis Donatas Šulskis flexi
14 Justė Kančaitė Martynas Eimontas flexi
15 Mindaugas Žilionis Arūnas Rozga flexi
16 Mindaugas Gedminas Aleksas Tverijonas flexi
17 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė Tadas Misevičius flexi
18 Laurynas Adomavičius Evelina Šutienė flexi
19 Daina Sinkevičienė Artūras Pauža mixai
20 Gytis Kviedaraitis Birutė Miliauskienė mixai
21 Jurgita Štaraitė Dainius Bukaitis mixai
22 Vilma Drungienė Dalius Drunga mixai
23 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
24 Marina Krinickienė Martynas Jocys mixai
25 Renata Steponkienė Tomas Steponkus mixai
26 Vytis Armonas Giedrė Armonienė mixai
27 Jūratė Apanskaitė Saulius Urbelis mixai
28 Ramunė Jašinskienė Tomas Jašinskas mixai
29 Tauras Macijauskas Laima Padegimienė mixai
30 Lorita Šalugienė Rimantas Nastajus mixai
31 Sonata Jurkševičienė Edvardas Zujus mixai
32 Mindaugas Žilionis Sigutė Mickevičiūtė mixai
33 Gintaras Papečkys Ilona Blekaitytė-Lisauskienė mixai
34 Gytis Kalvinskas Olivija Gustienė mixai
35 Audra Ginelevičienė Rolandas Jarutis mixai
36 Sandrija Čapkauskienė Aistė Juškevičienė moterys
37 Jūratė Apanskaitė Nida Kazokienė moterys
38 Laima Padegimienė Birutė Miliauskienė moterys
39 Ligita Mačinskienė Vilma Drungienė moterys
40 Lorita Šalugienė Jūratė Kugienė moterys
41 Eglė Garšvienė Evelina Šutienė moterys
42 Laima Veželienė Inga Paulauskienė moterys
43 Jūratė Monkevičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
44 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
45 Marina Krinickienė Eglė Vindašiūtė moterys
46 Rasa Uvarovienė Aušra Kepenė moterys
47 Daiva Labunskienė Aušra Višniauskaitė moterys
48 Vita Lukštaraupienė Ramunė Jašinskienė moterys
49 Dalia Sadeckienė Laura Krasauskienė moterys
50 Simona Balkevičienė Vaida Teišerskienė moterys
51 Giedrė Armonienė Olivija Gustienė moterys
52 Vilius Helmas Andrius Morkūnas vyrai
53 Ignas Kalinauskas Židrūnas Garšva vyrai
54 Vidas Šilkaitis Gytis Kviedaraitis vyrai
55 Dalius Drunga Martynas Jocys vyrai
56 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
57 Dainius Stundys Audrius Malakauskas vyrai
58 Gintaras Papečkys Edmundas Alijauskas vyrai
59 Alfonsas Genys Tomas Steponkus vyrai
60 Giedrius Elzbergas Andrius Knezys vyrai
61 Gintautas Mėlynauskas Jonas Kažemėkaitis vyrai
62 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
63 Irmantas Lukštaraupis Artūras Pauža vyrai
64 Darius Veželis Artūras Špilkovas vyrai
65 Gytis Makarevičius Žilvinas Padegimas vyrai
66 Arvydas Tverijonas Mindaugas Gedminas vyrai
67 Vitalis Uvarovas Tomas Jašinskas vyrai
68 Robertas Kozulis Vytis Armonas vyrai
69 Tomas Mokrikas Tomas Brundza vyrai
70 Stasys Kisielius Saulius Urbelis vyrai
71 Valdas Tratulis Gediminas Valiukėnas vyrai
72 Arūnas Sinkevičius Josefas Ellert vyrai
73 Gytis Kalvinskas Mantas Aleksėjūnas vyrai
74 Rolandas Jarutis Valdas Dobilas vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 111 dalyviai, kurie sudarys 74 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort