Download Full Movie

Finalinės lentelės - Mix C lyga

 

MIX C FINALAS

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Giedrius Ratautas
Urtė Raicevičiūtė
7:6 6:1
1
5:7 6:4
10:7
1
 
2:6 6:3
8:10
0
5:7 4:6
0
6:7 6:3
10:5
1
2:6 2:6
0
3 {}
2Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
6:7 1:6
0
2:6 4:6
0
6:1 7:5
1
1:6 6:7
0
3:6 4:6
0
4:6 1:6
0
1:6 5:7
0
1 {}
3Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
7:5 4:6
7:10
0
6:2 6:4
1
6:4 6:3
1
6:7 6:3
10:6
1
3:6 6:3
6:10
0
6:4 2:6
10:8
1
3:6 7:6
7:10
0
4 {}
4Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
 
1:6 5:7
0
4:6 3:6
0
6:2 0:6
6:10
0
6:3 5:7
5:10
0
3:6 5:7
0
6:7 6:7
0
0 {}
5Nomeda Jonaitienė
Tomas Brikmanis
6:2 3:6
10:8
1
6:1 7:6
1
7:6 3:6
6:10
0
2:6 6:0
10:6
1
6:7 6:1
10:7
1
6:3 1:6
10:3
1
4:6 3:6
0
5 {}
6Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
7:5 6:4
1
6:3 6:4
1
6:3 3:6
10:6
1
3:6 7:5
10:5
1
7:6 1:6
7:10
0
6:3 4:6
9:11
0
1:6 3:6
0
4 {}
7Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
7:6 3:6
5:10
0
6:4 6:1
1
4:6 6:2
8:10
0
6:3 7:5
1
3:6 6:1
3:10
0
3:6 6:4
11:9
1
0:6 4:6
0
3 {}
8Vytautas Pašiušis
Jurgita Markevičienė
6:2 6:2
1
6:1 7:5
1
6:3 6:7
10:7
1
7:6 7:6
1
6:4 6:3
1
6:1 6:3
1
6:0 6:4
1
7 {}

Finalas :

 

 Vytautas Pasiusis/ Jurgita Markeviciene

6/3 6/7 10/7

 Nomeda Jonaitiene/ Tomas Brikmanis
Dėl 3 vietos :

Erika Inokaitiene/ Daivaras Danielius 

6/7 7/6 10/8

 

Lymante Morozoviene/ Zanas Morozovas 

MIX C PAGUODA I

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
6:7 3:6
0
 
2:6 5:7
0
 
2:6 6:4
10:4
1
2:6 6:4
10:7
1
2:6 3:6
0
2 {}
2Brigita Tunaitytė
Laimis Bagdonas
7:6 6:3
1
 
2:6 6:4
8:10
0
 
5:7 5:7
0
 
6:3 6:4
1
2 {}
3Rasa Kruglinskaitė
Nerijus Paškevičius
   
0:6 0:6
0
5:7 4:6
0
6:4 6:3
1
7:5 4:6
4:10
0
2:6 5:7
0
1 {}
4Asta Garmienė
Valdas Garmus
6:2 7:5
1
6:2 4:6
10:8
1
6:0 6:0
1
 
6:4 2:6
9:11
0
7:6 6:2
1
6:3 6:2
1
5 {}
5Algirdas Tėvelis
Ramunė Tėvelienė
   
7:5 6:4
1
 
5:7 5:7
0
3:6 4:6
0
4:6 5:7
0
1 {}
6Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
6:2 4:6
4:10
0
7:5 7:5
1
4:6 3:6
0
4:6 6:2
11:9
1
7:5 7:5
1
6:3 7:6
1
6:7 2:6
0
4 {}
7Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
6:2 4:6
7:10
0
 
5:7 6:4
10:4
1
6:7 2:6
0
6:3 6:4
1
3:6 6:7
0
  2 {}
8Asta Gudienė
Rimtautas Gudas
6:2 6:3
1
3:6 4:6
0
6:2 7:5
1
3:6 2:6
0
6:4 7:5
1
7:6 6:2
1
  4 {}

Paguodos FINALAS:

Asta Garmiene/ Valdas Garmus

4/6 6/3 10/8 

 

 Asta Gudiene/ Rimantas Gudas

MIX C PAGUODA II

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 TaškaiVieta
1Egidijus Gustaitis
Marija Urbelienė
0
   
0
4:6 3:6
0
  0 {}
2Aurelija Girininkė
Donatas Kuktoras
0
   
0
0:6 0:6
0
  0 {}
3Gintaras Mažonis
Kristina Frankaitė
   
6:3 6:1
1
6:0 6:0
1
6:2 6:2
1
0
3 {}
4Edita Augūnienė
Šarūnas Vilius
   
3:6 1:6
0
 
0:6 0:6
0
6:3 6:1
1
1 {}
5Aušra Kepenė
Dainius Bukaitis
0
0
0:6 0:6
0
 
0:6 0:6
0
  0 {}
6Asta Juknienė
Arūnas Sinkevičius
6:4 6:3
1
6:0 6:0
1
2:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
0
4 {}
7Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
   
0
3:6 1:6
0
 
0
0 {}

Paguodos FINALAS:
Kristina Frankaite/ Gintaras Mazonis 

 

 Asta Jukniene/ Arunas Sinkevicius

b/z

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort
Yurtdışı Yatırım