Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Danielė Žukauskaitė
Matas Lukštaraupis
Brigita Tunaitytė
Aurimas Karpavičius
2019-06-23 2019-06-28 4:6 7:6 9:11
2 2 Danielė Žukauskaitė
Matas Lukštaraupis
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2019-06-02 2019-07-10 7:6 6:2
3 3 Brigita Tunaitytė
Aurimas Karpavičius
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2019-08-11 2019-07-18 5:7 7:5 6:10
mixai A1
4 1 Sigutė Mickevičiūtė
Giedrius Leonavičius
Jūratė Apanskaitė
Ridas Bitauskas
2019-09-01 2019-06-15 3:6 2:6
5 2 Sonata Jurkševičienė
Edmundas Ragauskas
Vita Lukštaraupienė
Irmantas Lukštaraupis
2019-07-28 2019-06-18 6:3 6:2
6 3 Sonata Jurkševičienė
Edmundas Ragauskas
Jūratė Apanskaitė
Ridas Bitauskas
2019-06-02 2019-06-19 7:5 5:7 10:6
7 4 Vita Lukštaraupienė
Irmantas Lukštaraupis
Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
2019-08-11 2019-07-05 6:1 6:3
8 5 Inga Koncevičienė
Marius Koncevičius
Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
2019-06-23 2019-07-10 0:6 5:7
9 6 Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
Jūratė Apanskaitė
Ridas Bitauskas
2019-07-14 2019-07-11 7:6 7:5
10 7 Jūratė Apanskaitė
Ridas Bitauskas
Tomas Noreika
Birutė Adomavičienė
2019-09-01 2019-07-15 6:4 7:6
11 8 Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
Sigutė Mickevičiūtė
Giedrius Leonavičius
2019-06-16 2019-07-19 6:2 6:2
mixai B1
12 1 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2019-06-16 2019-06-05 1:6 5:7
13 2 Virginijus Pileckis
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Lorita Šalugienė
Vytautas Aikevičius
2019-09-01 2019-06-12 6:2 7:6
14 3 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
2019-08-25 2019-06-12 6:3 1:6 7:10
15 4 Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-07-07 2019-06-19 7:5 1:6 10:5
16 5 Virginijus Pileckis
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2019-07-14 2019-06-24 6:1 6:2
17 6 Lorita Šalugienė
Vytautas Aikevičius
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-06-02 2019-06-25 6:1 7:5
18 7 Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
Lukas Teišerskis
Vaida Teišerskienė
2019-06-23 2019-06-25 6:7 5:7
19 8 Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
Lukas Teišerskis
Vaida Teišerskienė
2019-06-16 2019-06-26 0:6 2:6
20 9 Lorita Šalugienė
Vytautas Aikevičius
Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
2019-07-14 2019-06-26 1:6 6:4 10:4
21 10 Daiva Zubrutė
Luca Shel Bertazza
Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
2019-08-11 2019-07-01 1:6 6:4 5:10
22 11 Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
Virginijus Pileckis
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2019-06-30 2019-07-02 1:6 1:6
23 12 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Brigita Tunaitytė
Edvardas Zujus
2019-06-09 2019-07-03 6:2 6:2
24 13 Brigita Tunaitytė
Edvardas Zujus
Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
2019-07-14 2019-07-03 6:4 5:7 6:10
25 14 Virginijus Pileckis
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
2019-06-02 2019-07-03 6:0 6:2
26 15 Brigita Tunaitytė
Edvardas Zujus
Lukas Teišerskis
Vaida Teišerskienė
2019-08-11 2019-07-04 5:7 6:2 4:10
27 16 Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
2019-09-01 2019-07-04 6:0 6:1
28 17 Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
Džemilė Sapiežinskienė
Egidijus Sapiežinskas
2019-06-23 2019-07-08 6:4 4:6 10:7
29 18 Lorita Šalugienė
Vytautas Aikevičius
Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
2019-06-16 2019-07-10 4:6 6:4 7:10
30 19 Lorita Šalugienė
Vytautas Aikevičius
Daiva Zubrutė
Luca Shel Bertazza
2019-06-23 2019-07-10 7:5 6:1
31 20 Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
Lukas Teišerskis
Vaida Teišerskienė
2019-06-02 2019-07-12 6:4 6:3
32 21 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
2019-06-30 2019-07-15 3:6 7:5 3:10
33 22 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Daina Sinkevičienė
Mantas Aleksėjūnas
2019-07-28 2019-07-22 2:6 6:7
mixai C1
34 1 Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
Šarūnas Vilius
Aušra Kepenė
2019-06-30 2019-06-10 6:0 6:4
35 2 Dalia Jarušaitienė
Aurimas Patašius
Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
2019-08-18 2019-06-13 6:3 6:3
36 3 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Rimantas Šernius
Olivija Gustienė
2019-07-28 2019-06-13 4:6 3:6
37 4 Dalia Jarušaitienė
Aurimas Patašius
Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
2019-07-07 2019-06-16 6:3 6:2
38 5 Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
2019-08-11 2019-06-04 1:6 2:6
39 6 Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
Šarūnas Vilius
Aušra Kepenė
2019-08-18 2019-06-11 6:1 6:2
40 7 Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
2019-08-25 2019-06-18 3:6 1:6
41 8 Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
2019-07-14 2019-05-30 6:3 6:3
42 9 Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
Edita Papečkienė
Tomas Pilačiauskas
2019-07-14 2019-06-21 1:6 6:4 6:10
43 10 Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
Rimantas Šernius
Olivija Gustienė
2019-07-07 2019-06-25 2:6 4:6
44 11 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
2019-06-30 2019-06-27 3:6 4:6
45 12 Kristina Frankaitė
Josefas Ellert
Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
2019-09-01 2019-06-28 6:7 6:0 9:11
46 13 Kristina Frankaitė
Josefas Ellert
Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
2019-07-28 2019-06-29 6:4 6:2
47 14 Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
Kristina Frankaitė
Josefas Ellert
2019-06-30 2019-07-02 7:5 3:6 8:10
48 15 Edita Papečkienė
Tomas Pilačiauskas
Dalia Jarušaitienė
Aurimas Patašius
2019-06-30 2019-07-02 6:1 4:6 4:10
49 16 Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-08-25 2019-07-05 6:3 3:6 10:8
50 17 Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
2019-09-01 2019-07-09 6:0 6:2
51 18 Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-06-30 2019-07-10 1:6 2:6
52 19 Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
Kristina Frankaitė
Josefas Ellert
2019-08-11 2019-07-11 2:6 6:2 2:10
53 20 Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
2019-06-23 2019-07-11 6:3 6:4
54 21 Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
Šarūnas Vilius
Aušra Kepenė
2019-06-16 2019-07-12 6:3 6:4
55 22 Giedrius Ratautas
Vaiva Žažeckienė
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-06-02 2019-07-15 3:6 0:6
56 23 Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
2019-06-23 2019-07-15 3:6 1:6
57 24 Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
Rimantas Šernius
Olivija Gustienė
2019-09-01 2019-07-19 6:3 6:2
58 25 Rita Paužienė
Saulius Pauža
Edita Papečkienė
Tomas Pilačiauskas
2019-06-23 2019-07-16 7:6 6:4
59 26 Jūratė Kugienė
Stasys Kisielius
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-08-11 2019-07-18 3:6 7:5 4:10
mixai D1
60 1 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
2019-08-18 2019-05-31 6:2 6:1
61 2 Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2019-08-11 2019-06-05 3:6 1:6
62 3 Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
Julija Urbonė
Remigijus Urbonas
2019-08-18 2019-05-22 6:3 6:3
63 4 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Julija Urbonė
Remigijus Urbonas
2019-06-30 2019-06-12 6:1 6:0
64 5 Audronė Nekrošienė
Rolandas Musneckis
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2019-06-23 2019-06-13 0:6 1:6
65 6 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Laima Pacevičiūtė
Giedrius Pacevičius
2019-07-28 2019-06-16 6:2 6:0
66 7 Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2019-06-02 2019-06-18 6:7 6:4 10:7
67 8 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Ieva Ragauskienė
Arūnas Sinkevičius
2019-06-16 2019-06-18 6:2 6:0
68 9 Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
Ieva Ragauskienė
Arūnas Sinkevičius
2019-06-09 2019-06-19 4:6 3:6
69 10 Ieva Ragauskienė
Arūnas Sinkevičius
Audronė Nekrošienė
Rolandas Musneckis
2019-08-18 2019-06-25 6:2 6:4
70 11 Laima Pacevičiūtė
Giedrius Pacevičius
Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
2019-06-16 2019-07-03 2:6 2:6
71 12 Audronė Nekrošienė
Rolandas Musneckis
Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
2019-07-07 2019-07-04 2:6 7:6 8:10
72 13 Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
Julija Urbonė
Remigijus Urbonas
2019-08-11 2019-07-07 7:6 6:1
73 14 Jurgita Markevičienė
Darius Lukševičius
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2019-07-07 2019-06-21 2:6 0:6
74 15 Jurgita Markevičienė
Darius Lukševičius
Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
2019-06-16 2019-07-08 2:6 4:6
75 16 Julija Urbonė
Remigijus Urbonas
Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
2019-06-09 2019-07-11 5:7 6:3 10:7
76 17 Ieva Ragauskienė
Arūnas Sinkevičius
Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
2019-06-30 2019-07-13 2:6 2:6
77 18 Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
Ieva Ragauskienė
Arūnas Sinkevičius
2019-06-23 2019-07-18 6:2 2:6 2:10

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort