Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 142 dalyviai, kurie sudarys 71 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Valdas Tratulis Skirmantas Mačinskas flexi
2 Tomas Steponkus Alfonsas Genys flexi
3 Saulius Pauža Tadas Misevičius flexi
4 Raimundas Šlepikas Gvidas Sabeckis flexi
5 Tomas Andziulis Aurimas Karpavičius flexi
6 Arnas Zilnys Darius Vosylius flexi
7 Laima Kalasauskienė Eglė Sajūtė-Lukševičienė moterys
8 Inga Gecevičienė Vaiva Žažeckienė moterys
9 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
10 Irina Melinauskienė Jurgita Steponavičienė moterys
11 Renata Bubnė Kristina Baronienė moterys
12 Jurgita Gudavičienė Patricija Liubševičiūtė moterys
13 Daina Sinkevičienė Diana Girdzijauskienė moterys
14 Ina Dudėniene Ingrida Ščiuckienė moterys
15 Anželika Partikienė Jūratė Kugienė moterys
16 Greta Grigaitienė Jurgita Štaraitė moterys
17 Julija Urbonė Laima Pacevičiūtė moterys
18 Sandrija Čapkauskienė Edita Matulevičiūtė moterys
19 Aušra Kepenė Rasa Uvarovienė moterys
20 Eglė Garšvienė Sonata Jurkševičienė moterys
21 Aistė Juškevičienė Violeta Zabulionienė moterys
22 Birutė Miliauskienė Laima Padegimienė moterys
23 Ligita Mačinskienė Jolita Rudgalvienė moterys
24 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
25 Daiva Zubrutė Eglė Chmieliauskaitė moterys
26 Inga Šležaitė Eglė Špiliauskienė moterys
27 Simona Balkevičienė Vaida Teišerskienė moterys
28 Nida Kazokienė Dalia Jarušaitienė moterys
29 Eglė Leonavičienė Rita Paužienė moterys
30 Raimonda Šaginienė Laimutė Malakauskienė moterys
31 Birutė Adomavičienė Olivija Gustienė moterys
32 Darius Bubnys Arūnas Pakamanis vyrai
33 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
34 Dangis Jurgelevičius Vitas Ališauskas vyrai
35 Darius Balčius Giedrius Ališauskas vyrai
36 Irmantas Beržinskas Edgaras Orda vyrai
37 Žydrūnas Girdzijauskas Minvydas Ragulskis vyrai
38 Kęstutis Žiaukas Virginijus Šmitas vyrai
39 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas vyrai
40 Algirdas Tėvelis Edvinas Rudys vyrai
41 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
42 Deividas Drevinskas Augustinas Karkauskas vyrai
43 Laurynas Bložė Paulius Petrauskas vyrai
44 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
45 Mantas Agentas Vaidas Mugauskas vyrai
46 Vilius Helmas Tomas Išganaitis vyrai
47 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
48 Darius Miškinis Robertas Švabas vyrai
49 Martynas Pečkaitis Giedrius Kovzonas vyrai
50 Darius Raginskis Laimis Bagdonas vyrai
51 Giedrius Ratautas Laurynas Kunčius vyrai
52 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
53 Valdas Bukšnys Saulius Minkevičius vyrai
54 Ignas Kalinauskas Giedrius Barysas vyrai
55 Mindaugas Žilionis Arūnas Rozga vyrai
56 Vitalis Mackevičius Židrūnas Garšva vyrai
57 Žydrūnas Levinskas Giedrius Leonavičius vyrai
58 Mindaugas Platūkis Rimantas Steponavičius vyrai
59 Dainius Stundys Vaidas Stiga vyrai
60 Donatas Baronas Vytautas Aikevičius vyrai
61 Saulius Urbelis Žydrūnas Janušauskas vyrai
62 Edmundas Ragauskas Mažvydas Beiga vyrai
63 Vidas Šilkaitis Egidijus Žvirblis vyrai
64 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
65 Laimis Inokaitis Daivaras Danielius vyrai
66 Arūnas Sinkevičius Česlovas Frišmantas vyrai
67 Gytis Kalvinskas Kęstutis Rudgalvis vyrai
68 Rimantas Sajus Valdas Dobilas vyrai
69 Paulius Degutis Luca Shel Bertazza vyrai
70 Darius Vilimas Linas Sribikė vyrai
71 Vytis Gurevičius Marius Pupeikis vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 142 dalyviai, kurie sudarys 71 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort