Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_vyr A1
1 1 Tomas Andziulis
Aurimas Karpavičius
Arnas Zilnys
Darius Vosylius
2019-08-11 2019-07-15 6:3 6:4
2 2 Arnas Zilnys
Darius Vosylius
Valdas Tratulis
Skirmantas Mačinskas
2019-06-02 2019-07-18 1:6 3:6
3 3 Tomas Steponkus
Alfonsas Genys
Tomas Andziulis
Aurimas Karpavičius
2019-06-02 2019-07-25 4:6 6:2 4:10
4 4 Raimundas Šlepikas
Gvidas Sabeckis
Tomas Andziulis
Aurimas Karpavičius
2019-06-09 2019-07-30 6:2 0:6 10:6
5 5 Raimundas Šlepikas
Gvidas Sabeckis
Tomas Steponkus
Alfonsas Genys
2019-08-15 2019-08-01 5:7 7:6 10:4
6 6 Raimundas Šlepikas
Gvidas Sabeckis
Valdas Tratulis
Skirmantas Mačinskas
2019-08-18 2019-08-07 3:6 3:6 7:10
7 7 Arnas Zilnys
Darius Vosylius
Tomas Steponkus
Alfonsas Genys
2019-08-18 2019-08-08 6:3 6:3
8 8 Saulius Pauža
Tadas Misevičius
Raimundas Šlepikas
Gvidas Sabeckis
2019-06-02 2019-08-14 3:6 4:6
9 9 Saulius Pauža
Tadas Misevičius
Valdas Tratulis
Skirmantas Mačinskas
2019-08-11 2019-08-18 6:4 2:6 11:9
moterys A1
10 1 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Eglė Garšvienė
Sonata Jurkševičienė
2019-06-02 2019-07-16 6:7 4:6
11 2 Birutė Adomavičienė
Olivija Gustienė
Džemilė Sapiežinskienė
Violeta Matulaitienė
2019-06-02 2019-07-17 6:3 7:6
12 3 Eglė Garšvienė
Sonata Jurkševičienė
Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
2019-05-26 2019-07-19 6:2 2:6 7:10
13 4 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Birutė Adomavičienė
Olivija Gustienė
2019-06-23 2019-07-24 1:6 7:6 10:4
14 5 Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
Džemilė Sapiežinskienė
Violeta Matulaitienė
2019-06-23 2019-07-24 6:2 6:2
15 6 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Eglė Garšvienė
Sonata Jurkševičienė
2019-06-23 2019-07-25 7:6 4:6 9:11
16 7 Džemilė Sapiežinskienė
Violeta Matulaitienė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2019-05-26 2019-07-25 6:2 6:7 10:5
17 8 Birutė Miliauskienė
Laima Padegimienė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2019-08-15 2019-07-30 5:7 6:3 11:9
18 9 Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2019-06-09 2019-08-07 6:3 7:6
19 10 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
2019-08-18 2019-08-13 5:7 2:6
20 11 Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
Birutė Miliauskienė
Laima Padegimienė
2019-06-30 2019-08-12 6:0 6:0
21 12 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
2019-06-30 2019-08-13 6:0 6:0
22 13 Birutė Miliauskienė
Laima Padegimienė
Džemilė Sapiežinskienė
Violeta Matulaitienė
2019-08-18 2019-08-13 3:6 4:6
23 14 Džemilė Sapiežinskienė
Violeta Matulaitienė
Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
2019-08-11 2019-08-16 6:0 6:0
24 15 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Birutė Adomavičienė
Olivija Gustienė
2019-06-09 2019-08-01 3:6 6:3 6:10
25 16 Birutė Adomavičienė
Olivija Gustienė
Raimonda Šaginienė
Laimutė Malakauskienė
2019-08-15 2019-08-18 0:6 0:6
moterys B1
26 1 Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-07-28 2019-07-17 6:1 6:4
27 2 Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-06-02 2019-07-17 3:6 3:6
28 3 Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
Jurgita Gudavičienė
Patricija Liubševičiūtė
2019-05-26 2019-07-23 1:6 3:6
29 4 Nida Kazokienė
Dalia Jarušaitienė
Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
2019-05-26 2019-07-28 6:3 6:3
30 5 Nida Kazokienė
Dalia Jarušaitienė
Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
2019-06-09 2019-07-28 6:1 6:1
31 6 Jurgita Gudavičienė
Patricija Liubševičiūtė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-08-04 2019-07-29 2:6 3:6
32 7 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
2019-08-04 2019-07-29 2:6 2:6
33 8 Nida Kazokienė
Dalia Jarušaitienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-06-23 2019-07-31 7:6 6:3
34 9 Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-05-19 2019-08-01 2:6 6:7
35 10 Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
Jurgita Gudavičienė
Patricija Liubševičiūtė
2019-06-02 2019-08-06 6:0 6:1
36 11 Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-06-16 2019-08-07 1:6 3:6
37 12 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
2019-06-09 2019-08-12 6:2 4:6 8:10
38 13 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Jurgita Gudavičienė
Patricija Liubševičiūtė
2019-06-16 2019-08-12 4:6 6:1 10:4
39 14 Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
2019-05-26 2019-08-13 1:6 3:6
40 15 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Nida Kazokienė
Dalia Jarušaitienė
2019-08-04 2019-08-13 6:0 6:0
41 16 Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-06-16 2019-08-14 6:2 7:5
42 17 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Nida Kazokienė
Dalia Jarušaitienė
2019-06-16 2019-08-17 6:0 6:0
moterys B1B2
43 1 Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
Aistė Juškevičienė
Violeta Zabulionienė
2019-09-04 F 2019-08-23 6:7 2:6
44 2 Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2019-09-04 F 2019-08-23 6:4 3:6 10:8
45 3 Inga Šležaitė
Eglė Špiliauskienė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-09-04 F 2019-08-20 0:6 0:6
46 4 Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
Inga Šležaitė
Eglė Špiliauskienė
2019-09-04 F 2019-08-26 6:0 6:0
47 5 Laima Kalasauskienė
Jurgita Šlepikienė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-09-04 F 2019-08-26 7:5 6:3
48 6 Jurgita Gudavičienė
Patricija Liubševičiūtė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-09-04 F 2019-08-27 6:0 6:0
49 7 Renata Bubnė
Kristina Baronienė
Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
2019-09-04 F 2019-08-26 6:1 7:6
50 8 Renata Bubnė
Kristina Baronienė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-09-04 F 2019-08-27 1:6 0:6
51 9 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2019-09-04 F 2019-08-28 0:6 1:6
52 10 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė
2019-09-04 F 2019-08-28 6:2 6:2
53 11 Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
Renata Bubnė
Kristina Baronienė
2019-09-04 F 2019-08-28 6:3 6:4
54 12 Julija Urbonė
Laima Pacevičiūtė
Renata Bubnė
Kristina Baronienė
2019-09-04 F 2019-08-29 1:6 4:6
55 13 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-09-04 F 2019-08-29 7:5 5:7 10:12
56 14 Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
2019-09-04 F 2019-08-30 0:6 0:6
57 15 Eglė Leonavičienė
Rita Paužienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė
2019-09-04 F 2019-08-30 6:1 6:1
moterys B2
58 1 Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
2019-05-19 2019-07-18 5:7 3:6
59 2 Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
2019-06-09 2019-07-19 5:7 1:6
60 3 Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
Aistė Juškevičienė
Violeta Zabulionienė
2019-05-19 2019-07-22 1:6 1:6
61 4 Aistė Juškevičienė
Violeta Zabulionienė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-05-26 2019-07-29 6:3 7:6
62 5 Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
Renata Bubnė
Kristina Baronienė
2019-06-09 2019-08-05 0:6 0:6
63 6 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
2019-08-11 2019-08-05 6:2 6:4
64 7 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė
2019-07-14 2019-08-06 6:1 6:1
65 8 Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė
2019-05-26 2019-08-07 6:2 6:2
66 9 Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
2019-07-07 2019-08-07 6:2 6:3
67 10 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
2019-08-15 2019-08-07 6:3 3:6 10:7
68 11 Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
Sandrija Čapkauskienė
Edita Matulevičiūtė
2019-06-02 2019-07-26 6:1 6:3
69 12 Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
Inga Šležaitė
Eglė Špiliauskienė
2019-07-14 2019-08-08 6:1 6:1
70 13 Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2019-06-23 2019-08-07 6:1 2:6 10:4
71 14 Aistė Juškevičienė
Violeta Zabulionienė
Anželika Partikienė
Jūratė Kugienė
2019-06-09 2019-08-09 2:6 4:6
72 15 Renata Bubnė
Kristina Baronienė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-07-07 2019-08-09 1:6 0:6
73 16 Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-08-15 2019-08-11 2:6 1:6
74 17 Inga Šležaitė
Eglė Špiliauskienė
Renata Bubnė
Kristina Baronienė
2019-08-18 2019-08-13 0:6 0:6
75 18 Aistė Juškevičienė
Violeta Zabulionienė
Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
2019-06-23 2019-08-13 7:5 4:6 10:7
76 19 Inga Šležaitė
Eglė Špiliauskienė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-06-16 2019-08-12 0:6 0:6
vyrai A1
77 1 Dainius Stundys
Vaidas Stiga
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2019-07-21 2019-07-15 5:7 6:7
78 2 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
2019-06-09 2019-07-17 2:6 6:3 10:8
79 3 Dainius Stundys
Vaidas Stiga
Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
2019-05-19 2019-07-18 2:6 3:6
80 4 Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2019-06-30 2019-07-18 6:2 7:5
81 5 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
2019-07-14 2019-07-19 0:6 4:6
82 6 Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
2019-05-26 2019-07-19 6:3 3:6 10:8
83 7 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Vitalis Mackevičius
Židrūnas Garšva
2019-08-11 2019-07-19 6:3 4:6 7:10
84 8 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
2019-06-16 2019-07-30 6:2 6:2
85 9 Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
2019-06-23 2019-07-30 6:4 6:3
86 10 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-07-28 2019-07-31 7:5 6:3
87 11 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
2019-06-30 2019-08-02 2:6 3:6
88 12 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
2019-07-21 2019-08-03 6:0 6:0
89 13 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
2019-08-15 2019-08-07 2:6 2:6
90 14 Vitalis Mackevičius
Židrūnas Garšva
Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
2019-06-30 2019-08-08 6:7 2:6
91 15 Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
2019-07-14 2019-08-09 0:6 0:6
92 16 Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
Dainius Stundys
Vaidas Stiga
2019-05-26 2019-08-09 6:1 6:2
93 17 Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
2019-06-02 2019-08-09 4:6 6:2 10:7
94 18 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
2019-06-23 2019-08-09 6:0 6:0
95 19 Vitalis Mackevičius
Židrūnas Garšva
Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
2019-07-28 2019-08-09 6:0 6:0
96 20 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2019-06-09 2019-08-10 3:6 4:6
97 21 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
2019-06-02 2019-08-14 6:4 6:4
98 22 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-06-02 2019-08-14 5:7 4:6
99 23 Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-05-19 2019-08-14 0:6 0:6
100 24 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
2019-07-21 2019-08-12 6:0 6:0
101 25 Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
2019-06-09 2019-08-18 0:6 0:6
102 26 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Gytis Kalvinskas
Kęstutis Rudgalvis
2019-05-19 2019-08-09 0:0 0:0
103 27 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-05-26 2019-08-13 0:0 0:0
104 28 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
2019-06-02 2019-08-18 0:0 0:0
105 29 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-06-09 2019-08-18 0:0 0:0
106 30 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-06-16 2019-08-18 0:0 0:0
107 31 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-06-23 2019-08-18 0:0 0:0
108 32 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-06-30 2019-08-18 0:0 0:0
109 33 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Dainius Stundys
Vaidas Stiga
2019-07-14 2019-08-18 0:0 0:0
110 34 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
2019-07-28 2019-08-18 0:0 0:0
111 35 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-08-11 2019-08-18 0:0 0:0
112 36 Vitalis Uvarovas
Augustinas Karkauskas
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2019-08-31 F 2019-08-19 0:0 0:0
113 37 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
2019-08-31 F 2019-08-29 6:4 6:4
114 38 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Edmundas Ragauskas
Mažvydas Beiga
2019-09-04 F 2019-08-29 6:4 6:4
115 39 Dainius Stundys
Vaidas Stiga
Ignas Kalinauskas
Giedrius Barysas
2019-08-31 F 2019-08-30 6:0 6:0
vyrai B1
116 1 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
2019-07-07 2019-07-14 0:0 0:0
117 2 Valdas Lukšas
Tomas Noreika
Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
2019-06-02 2019-07-14 0:0 0:0
118 3 Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-06-09 2019-07-14 0:0 0:0
119 4 Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
2019-06-23 2019-07-14 0:0 0:0
120 5 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
2019-06-30 2019-07-14 0:0 0:0
121 6 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2019-08-04 2019-07-15 3:6 1:6
122 7 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
2019-06-30 2019-07-17 6:3 6:7 10:5
123 8 Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2019-07-14 2019-07-18 1:6 7:6 8:10
124 9 Valdas Lukšas
Tomas Noreika
Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
2019-07-21 2019-07-21 2:6 2:6
125 10 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
2019-07-14 2019-07-18 0:6 4:6
126 11 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-05-26 2019-07-22 1:6 3:6
127 12 Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2019-08-11 2019-07-23 6:3 6:3
128 13 Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-06-23 2019-07-24 6:4 6:3
129 14 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
2019-06-02 2019-07-25 6:3 6:1
130 15 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Valdas Lukšas
Tomas Noreika
2019-05-19 2019-07-29 6:3 4:6 10:8
131 16 Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-07-21 2019-07-29 6:1 7:6
132 17 Rimantas Sajus
Valdas Dobilas
Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
2019-07-21 2019-06-30 6:3 6:4
133 18 Valdas Lukšas
Tomas Noreika
Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
2019-06-09 2019-07-31 0:6 6:2 6:10
134 19 Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
2019-06-09 2019-08-01 6:3 6:4
135 20 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
2019-07-14 2019-08-05 6:2 6:4
136 21 Valdas Lukšas
Tomas Noreika
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-06-23 2019-08-06 6:7 4:6
137 22 Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2019-06-16 2019-08-07 1:6 1:6
138 23 Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2019-07-07 2019-08-07 0:6 5:7
139 24 Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2019-06-09 2019-08-08 7:6 7:5
140 25 Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2019-08-18 2019-08-08 0:6 0:6
141 26 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-05-26 2019-08-08 6:3 6:4
142 27 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2019-08-11 2019-08-08 0:6 0:6
143 28 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-06-16 2019-08-13 0:6 4:6
144 29 Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-07-28 2019-08-12 6:0 6:1
145 30 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
2019-05-19 2019-08-14 0:6 0:6
146 31 Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2019-07-21 2019-08-14 0:6 0:6
147 32 Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2019-06-30 2019-08-14 4:6 3:6
148 33 Rimantas Sajus
Valdas Dobilas
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2019-07-28 2019-08-14 1:6 1:6
149 34 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Valdas Lukšas
Tomas Noreika
2019-08-18 2019-08-18 6:4 5:7 10:4
150 35 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Giedrius Ratautas
Laurynas Kunčius
2019-06-16 2019-08-17 6:2 6:3
151 36 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Saulius Urbelis
Žydrūnas Janušauskas
2019-08-31 F 2019-08-19 6:0 6:0
152 37 Paulius Degutis
Luca Shel Bertazza
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-08-31 F 2019-08-23 4:6 6:4 6:10
153 38 Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-09-04 F 2019-08-27 7:5 1:6 7:10
154 39 Martynas Pečkaitis
Giedrius Kovzonas
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2019-08-31 F 2019-08-28 6:1 6:3
155 40 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-09-04 F 2019-08-28 5:7 6:7
vyrai C1
156 1 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-05-19 2019-07-14 0:0 0:0
157 2 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-06-09 2019-07-14 0:0 0:0
158 3 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-06-16 2019-07-14 0:0 0:0
159 4 Giedrius Nagys
Darius Misevičius
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-06-23 2019-07-14 0:0 0:0
160 5 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
2019-06-30 2019-07-14 0:0 0:0
161 6 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-07-14 2019-07-14 0:0 0:0
162 7 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
2019-07-21 2019-07-14 0:0 0:0
163 8 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2019-08-11 2019-07-14 0:0 0:0
164 9 Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-08-18 2019-07-14 0:0 0:0
165 10 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-06-30 2019-07-15 6:3 6:3
166 11 Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
2019-06-23 2019-07-15 1:6 2:6
167 12 Giedrius Nagys
Darius Misevičius
Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
2019-07-21 2019-07-16 5:7 2:6
168 13 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
2019-06-16 2019-07-17 7:5 4:6 4:10
169 14 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-07-14 2019-07-19 3:6 1:6
170 15 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
2019-05-19 2019-07-19 6:2 1:6 5:10
171 16 Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2019-08-15 2019-07-22 1:6 2:6
172 17 Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2019-08-11 2019-07-22 6:0 1:6 8:10
173 18 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-06-02 2019-07-19 6:4 6:4
174 19 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
2019-06-09 2019-07-22 6:2 6:3
175 20 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
2019-07-28 2019-07-23 7:6 6:2
176 21 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Giedrius Nagys
Darius Misevičius
2019-08-11 2019-07-23 2:6 3:6
177 22 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
2019-08-04 2019-07-26 6:3 6:4
178 23 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2019-07-21 2019-07-24 6:4 6:4
179 24 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-07-28 2019-07-12 6:2 6:4
180 25 Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-06-23 2019-07-10 2:6 3:6
181 26 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-08-11 2019-06-19 6:3 6:1
182 27 Giedrius Nagys
Darius Misevičius
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-06-09 2019-06-18 6:4 2:6 9:11
183 28 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
2019-06-02 2019-07-22 6:2 6:1
184 29 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
2019-05-19 2019-07-30 3:6 6:7
185 30 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-05-26 2019-07-31 1:6 7:6 1:10
186 31 Darius Balčius
Giedrius Ališauskas
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-07-28 2019-07-31 6:1 6:3
187 32 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-07-21 2019-08-05 6:1 5:7 10:5
188 33 Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
Giedrius Nagys
Darius Misevičius
2019-07-28 2019-08-06 6:0 7:6
189 34 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-05-26 2019-08-06 4:6 6:4 10:5
190 35 Darius Balčius
Giedrius Ališauskas
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2019-06-09 2019-08-10 4:6 3:6
191 36 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
2019-06-16 2019-08-12 6:2 6:1
192 37 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
2019-07-14 2019-08-13 6:0 6:1
193 38 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Giedrius Nagys
Darius Misevičius
2019-07-14 2019-08-13 3:6 1:6
194 39 Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
Giedrius Nagys
Darius Misevičius
2019-06-16 2019-08-14 1:6 5:7
195 40 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-08-18 2019-08-07 6:4 6:3
196 41 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Darius Balčius
Giedrius Ališauskas
2019-08-31 F 2019-08-23 6:2 3:6 4:10
197 42 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2019-08-31 F 2019-08-26 6:4 2:6 10:7
198 43 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Arūnas Sinkevičius
Česlovas Frišmantas
2019-08-31 F 2019-08-26 7:6 7:6
199 44 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
2019-06-30 2019-07-28 0:0 0:0
200 45 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
2019-08-31 F 2019-08-29 6:4 6:2

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort