Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 401 dalyviai, kurie sudarys 264 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Daina Sinkevičienė Laurynas Adomavičius flexi
2 Alfonsas Genys Tomas Steponkus flexi
3 Mindaugas Žilionis Gvidas Sabeckis flexi
4 Aušra Kavaliauskienė Gvidas Sabeckis flexi
5 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas flexi
6 Matas Lukštaraupis Pijus Vaitiekūnas flexi
7 Darius Adomonis Ričardas Poška flexi
8 Algirdas Tėvelis Skirmantas Mačinskas flexi
9 Klaudija Tiškovaitė Vitalijus Tiškovas flexi
10 Ridas Bitauskas Aurimas Karpavičius flexi
11 Raimundas Šlepikas Arūnas Rozga flexi
12 Gintarė Žilinskienė Mykolas Žilinskas flexi
13 Andrius Žilinskas Mykolas Žilinskas flexi
14 Ignas Tamulionis Marius Mėgelaitis flexi
15 Renata Kolganovienė Arūnas Rozga flexi
16 Aira Plioplytė Tomas Plioplys flexi
17 Vytis Gudavičius Artūras Treikauskas flexi
18 Justė Kančaitė Augustinas Karkauskas flexi
19 Ignas Kaduševičius Aurimas Girdzijauskas flexi
20 Ignas Kaduševičius Greta Gintautaitė flexi
21 Inga Zinkuvienė Aurimas Karpavičius flexi
22 Paulius Matulevičius Andrius Augūnas flexi
23 Kęstutis Liepa Dovydas Šabūnas flexi
24 Ieva Ziutelytė Jurgis Čėsna flexi
25 Darius Kavaliauskas Mindaugas Simanaitis flexi
26 Uma Bakaitytė Gintautas Kurkis flexi
27 Daina Sinkevičienė Kęstutis Sabeckis mixai
28 Rokas Masaitis Laura Masaitė mixai
29 Silvija Melnikė Edmundas Dvarionas mixai
30 Lineta Titovienė Dalius Titovas mixai
31 Sandrija Čapkauskienė Saulius Šatkauskas mixai
32 Audronė Žemeckė Ričardas Milašauskas mixai
33 Džilda Veličkienė Dainius Razukevičius mixai
34 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevičius mixai
35 Šarūnas Mačinskas Ligita Mačinskienė mixai
36 Brigita Tunaitytė Martynas Tarasevičius mixai
37 Birutė Adomavičienė Tomas Noreika mixai
38 Gytis Kviedaraitis Vida Grigaitienė mixai
39 Jurgita Gudavičienė Saulius Gudavičius mixai
40 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Darius Lukševičius mixai
41 Aldona Vaidotienė Andrius Grajauskas mixai
42 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
43 Rita Paužienė Saulius Pauža mixai
44 Jūratė Apanskaitė Edvardas Zujus mixai
45 Sandra Vosylienė Darius Vosylius mixai
46 Mindaugas Žemaitėlis Sigita Žemaitelienė mixai
47 Laima Veželienė Darius Veželis mixai
48 Audronė Nekrošienė Rolandas Musneckis mixai
49 Laima Padegimienė Žilvinas Padegimas mixai
50 Audra Ginelevičienė Valdas Lukšas mixai
51 Vytis Armonas Giedrė Armonienė mixai
52 Donatas Kuktoras Deimantė Guzevičienė mixai
53 Žydrūnas Janušauskas Lina Janušauskė mixai
54 Vaiva Žažeckienė Dainius Bukaitis mixai
55 Giedrius Ratautas Dalia Jarušaitienė mixai
56 Alina Kuzmickienė Giedrius Bartaška mixai
57 Šarūnas Karosas Gerda Karosienė mixai
58 Eglė Leonavičienė Darius Leonavičius mixai
59 Arūnė Bitinaitienė Paulius Bitinaitis mixai
60 Jurgita Štaraitė Dainius Bukaitis mixai
61 Elma Paulauskaitė Einaras Paulauskas mixai
62 Jurgita Šlepikienė Artūras Špilkovas mixai
63 Gytis Kalvinskas Olivija Gustienė mixai
64 Gytis Makarevičius Aurelija Makarevičienė mixai
65 Virginijus Pileckis Justė Kančaitė mixai
66 Jurgita Beinorienė Lukas Beinoris mixai
67 Simona Balkevičienė Artūras Balkevičius mixai
68 Lorita Šalugienė Nerijus Vasiliauskas mixai
69 Asta Garmienė Valdas Garmus mixai
70 Laimis Inokaitis Erika Inokaitienė mixai
71 Nida Kazokienė Diemantas Gudaitis mixai
72 Liuda Macnorienė Alvydas Šidlauskas mixai
73 Audra Ginelevičienė Saulius Minkevičius mixai
74 Rasa Blažienė Ramūnas Blažys mixai
75 Dovilė Gustė Giedrius Gustas mixai
76 Martynas Pečkaitis Violeta Matulaitienė mixai
77 Darius Juodvalkis Sigita Smetonaitė mixai
78 Darius Bubnys Renata Bubnė mixai
79 Raimonda Šaginienė Artūras Šaginas mixai
80 Loreta Ruzgienė Jonas Ruzgas mixai
81 Lymantė Morozovienė Žanas Morozovas mixai
82 Laima Kalasauskienė Paulius Degutis mixai
83 Vaida Teišerskienė Lukas Teišerskis mixai
84 Valdas Bukšnys Eglė Melnikienė mixai
85 Gintaras Mažonis Jolita Rudgalvienė mixai
86 Gediminas Valiukėnas Dalia Sadeckienė mixai
87 Jurga Kavaliauskienė Tauras Macijauskas mixai
88 Romanas Bakanovas Ramunė Bakanovienė mixai
89 Marius Pupeikis Justina Šimkevičiūtė mixai
90 Loreta Satkauskienė Raimundas Satkauskas mixai
91 Robertas Kozulis Rūta Kuprytė mixai
92 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Rimantas Sajus mixai
93 Aistė Juškevičienė Rimantas Šernius mixai
94 Šarūnas Vilius Edita Augūnienė mixai
95 Sonata Jurkševičienė Edvardas Zujus mixai
96 Eitvydė Helmienė Vitalis Mackevičius mixai
97 Eitvydė Helmienė Greta Gintautaitė moterys
98 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
99 Jūratė Apanskaitė Anželika Partikienė moterys
100 Aušra Kavaliauskienė Raimonda Genienė moterys
101 Sandrija Čapkauskienė Patricija Liubševičiūtė moterys
102 Audronė Žemeckė Asta Teišerskienė moterys
103 Laima Kalasauskienė Jūratė Kugienė moterys
104 Vaida Raicevičienė Rūta Vaičiūnienė moterys
105 Rūta Dambrauskienė Kristina Žvinienė moterys
106 Neringa Šiumbrienė Tatjana Kravčenko moterys
107 Jurgita Gudavičienė Loreta Ruzgienė moterys
108 Daiva Zubrutė Eglė Chmieliauskaitė moterys
109 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Rūta Kuprytė moterys
110 Skaidra Valiukevičienė Džilda Veličkienė moterys
111 Rita Paužienė Dovilė Kavolienė moterys
112 Kristina Baronienė Sandra Vosylienė moterys
113 Laima Veželienė Rūta Barysienė moterys
114 Deimantė Jankauskienė Ilona Zakšauskienė moterys
115 Deimantė Guzevičienė Birutė Pranevičienė moterys
116 Laima Padegimienė Birutė Miliauskienė moterys
117 Sonata Jurkševičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
118 Aistė Miliauskaitė Birutė Miliauskienė moterys
119 Evelina Jaškūnė Ernesta Kurkienė moterys
120 Jurgita Markevičienė Edita Papečkienė moterys
121 Aurelija Šavelskienė Jurgita Miller moterys
122 Rasa Tratulienė Ieva Ragauskienė moterys
123 Vaiva Žažeckienė Inga Gecevičienė moterys
124 Agnė Gudaitė Asta Gudienė moterys
125 Jurgita Šlepikienė Ramunė Jašinskienė moterys
126 Ina Dudėniene Ingrida Ščiuckienė moterys
127 Giedrė Armonienė Asta Juknienė moterys
128 Eglė Melnikienė Jolanta Gedminienė moterys
129 Aurelija Makarevičienė Živilė Nortkienė moterys
130 Eglė Garšvienė Vita Lukštaraupienė moterys
131 Edita Matulevičiūtė Inga Matulevičienė moterys
132 Inga Koncevičienė Dalė Daunorienė moterys
133 Lorita Šalugienė Lina Vasiliauskienė moterys
134 Greta Grigaitienė Jurgita Štaraitė moterys
135 Nida Kazokienė Ilona Blekaitytė-Lisauskienė moterys
136 Asta Teišerskienė Eglė Leonavičienė moterys
137 Sigita Smetonaitė Erika Inokaitienė moterys
138 Evelina Šutienė Agnė Bieliūnaitė moterys
139 Evelina Šutienė Eglė Garšvienė moterys
140 Rimantė Platukienė Inga Paulauskienė moterys
141 Aušra Kepenė Rasa Uvarovienė moterys
142 Giedrė Bakšytė Olivija Gustienė moterys
143 Džemilė Sapiežinskienė Renata Kolganovienė moterys
144 Dalia Jarušaitienė Asta Vaičiulienė moterys
145 Diana Banaitienė Deimantė Staniulienė moterys
146 Vaida Teišerskienė Vida Grigaitienė moterys
147 Daina Sinkevičienė Diana Girdzijauskienė moterys
148 Violeta Zabulionienė Jurga Kavaliauskienė moterys
149 Daiva Zubrutė Rūta Šiumbrienė moterys
150 Simona Balkevičienė Anželika Partikienė moterys
151 Edita Augūnienė Audra Ginelevičienė moterys
152 Ramunė Bakanovienė Raimonda Šaginienė moterys
153 Renata Bubnė Irina Melinauskienė moterys
154 Vaida Raicevičienė Rasa Uvarovienė moterys
155 Inga Zinkuvienė Dalia Sadeckienė moterys
156 Giedrius Ališauskas Darius Balčius vyrai
157 Redas Mieldažys Laimis Černiauskas vyrai
158 Lukas Dunčikas Anton Zabazlajev vyrai
159 Egidijus Jasiūnas Egidijus Žvirblis vyrai
160 Marius Baranauskas Antanas Krutulis vyrai
161 Mindaugas Žilionis Marius Koncevičius vyrai
162 Ričardas Alekna Edmundas Alijauskas vyrai
163 Vaidas Mugauskas Mantas Agentas vyrai
164 Rimvydas Beinaris Aurelijus Šadauskas vyrai
165 Visvaldas Šavelskis Artūras Šaginas vyrai
166 Vytis Gurevičius Marius Pupeikis vyrai
167 Šarūnas Mačinskas Kęstutis Vaičiūnas vyrai
168 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
169 Mantas Bartaševičius Audrius Malakauskas vyrai
170 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas vyrai
171 Jurgis Čėsna Tomas Andziulis vyrai
172 Vitalis Uvarovas Jonas Kažemėkaitis vyrai
173 Tomas Noreika Valdas Lukšas vyrai
174 Edvardas Bervingas Evaldas Domarkas vyrai
175 Vladas Petkevičius Rostislav Vyrostko vyrai
176 Saulius Gudavičius Darius Augūnas vyrai
177 Algirdas Tėvelis Edvinas Rudys vyrai
178 Darius Šuliokas Darius Balčius vyrai
179 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
180 Linas Eidimtas Rytis Šūmakaris vyrai
181 Šarūnas Vilius Vitas Ališauskas vyrai
182 Kęstutis Žiaukas Virginijus Šmitas vyrai
183 Darius Bubnys Kęstutis Lukauskis vyrai
184 Giedrius Elzbergas Andrius Knezys vyrai
185 Regimantas Vaičiulis Žanas Morozovas vyrai
186 Mindaugas Žemaitėlis Tomas Jašinskas vyrai
187 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
188 Vilius Helmas Tomas Išganaitis vyrai
189 Saulius Urbelis Vytautas Gecevičius vyrai
190 Andrius Bijaminas Giedrius Kovzonas vyrai
191 Andrius Bakaitis Nerijus Jaškūnas vyrai
192 Saulius Pauža Darius Vosylius vyrai
193 Benius Žostautas Vaidas Šleivys vyrai
194 Raimundas Šlepikas Gytis Makarevičius vyrai
195 Giedrius Keršis Mindaugas Būrė vyrai
196 Rimantas Nastajus Alvydas Riauba vyrai
197 Rimantas Justinavičius Audrius Razmas vyrai
198 Henrikas Levinas Dainius Bukaitis vyrai
199 Ernestas Nevedomskis Rolandas Musneckis vyrai
200 Vytis Armonas Darius Veželis vyrai
201 Kęstutis Rudgalvis Vidas Paliūnas vyrai
202 Audrius Šumauskas Aivaras Kavaliauskas vyrai
203 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
204 Vaidas Stiga Žilvinas Padegimas vyrai
205 Deividas Drevinskas Ignas Kalinauskas vyrai
206 Paulius Bitinaitis Algis Bakutis vyrai
207 Antanas Gilaitis Mantas Šidlauskas vyrai
208 Tomas Laurinėnas Dovydas Blinkus vyrai
209 Darius Misevičius Giedrius Nagys vyrai
210 Stasys Kisielius Česlovas Frišmantas vyrai
211 Mindaugas Žilionis Rokas Aukštakalnis vyrai
212 Robertas Leparskis Renatas Švelnys vyrai
213 Arūnas Sinkevičius Giedrius Zinkus vyrai
214 Paulius Žekonis Tautvydas Černevičius vyrai
215 Dangis Jurgelevičius Vitas Ališauskas vyrai
216 Žydrūnas Girdzijauskas Minvydas Ragulskis vyrai
217 Paulius Petrauskas Laurynas Bložė vyrai
218 Julius Makunas Vytenis Zalaga vyrai
219 Julius Makunas Arūnas Rozga vyrai
220 Virgilijus Žukas Gediminas Retkevičius vyrai
221 Žydrūnas Levinskas Audrius Šeškus vyrai
222 Augustinas Karkauskas Ramūnas Būda vyrai
223 Tomas Šviažas Ričardas Milašauskas vyrai
224 Gintaras Teišerskis Artūras Balkevičius vyrai
225 Giedrius Ratautas Šarūnas Vilius vyrai
226 Laimis Bagdonas Darius Raginskis vyrai
227 Arūnas Stiega Mykolas Radvilavičius vyrai
228 Arvydas Tverijonas Valdas Tratulis vyrai
229 Laimis Inokaitis Daivaras Danielius vyrai
230 Robertas Švabas Darius Miškinis vyrai
231 Židrūnas Garšva Andrius Augūnas vyrai
232 Saulius Urbelis Martynas Pečkaitis vyrai
233 Kęstutis Stankus Artūras Špilkovas vyrai
234 Andrius Juozaponis Dainius Paulauskas vyrai
235 Anton Hegelmann Ruslan Puchalskij vyrai
236 Vidas Šilkaitis Gytis Kviedaraitis vyrai
237 Petras Paulauskas Egidijus Buika vyrai
238 Darius Grigaitis Kęstutis Surkevičius vyrai
239 Darius Vilimas Linas Sribikė vyrai
240 Rimantas Sajus Valdas Dobilas vyrai
241 Gintautas Bartulis Sigitas Dabulskis vyrai
242 Aurimas Šutas Mindaugas Simanaitis vyrai
243 Darius Kavaliauskas Žydrūnas Velička vyrai
244 Valdas Bukšnys Andrius Grajauskas vyrai
245 Algis Verseckas Albertas Sereika vyrai
246 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
247 Andrius Zabulionis Vladimiras Fiodorovas vyrai
248 Irmantas Lukštaraupis Gytis Kalvinskas vyrai
249 Diemantas Gudaitis Dainius Švenčionis vyrai
250 Mindaugas Platūkis Rimantas Steponavičius vyrai
251 Irmantas Beržinskas Edgaras Orda vyrai
252 Roman Semenov Laimis Bagdonas vyrai
253 Tomas Pangonis Bernardas Smagarys vyrai
254 Vytautas Aikevičius Donatas Baronas vyrai
255 Andrius Tokaris Tomas Mankelevičius vyrai
256 Sergej Kavika Ruslan Puchalskij vyrai
257 Egidijus Gustaitis Darius Matulevičius vyrai
258 Rimantas Šernius Paulius Bitinaitis vyrai
259 Dainius Stundys Egidijus Remeikis vyrai
260 Vytautas Talačka Vidimantas Švabas vyrai
261 Tomas Baršauskas Marius Janušauskas vyrai
262 Valdas Dobilas vyrai
263 Valdas Dobilas Minvydas Ragulskis vyrai
264 Valdas Dobilas Rimantas Sajus vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 401 dalyviai, kurie sudarys 264 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort