Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Uma Bakaitytė
Gintautas Kurkis
Gintarė Žilinskienė
Mykolas Žilinskas
2019-12-08 2019-12-19 6:1 6:2
2 2 Uma Bakaitytė
Gintautas Kurkis
Justė Kančaitė
Augustinas Karkauskas
2019-12-29 2019-12-28 6:4 6:4
3 3 Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2020-01-12 2020-01-08 7:6 6:4
4 4 Gintarė Žilinskienė
Mykolas Žilinskas
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2019-12-29 2020-01-09 2:6 2:6
5 5 Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
Renata Kolganovienė
Arūnas Rozga
2020-01-05 2020-01-10 3:6 6:3 7:10
6 6 Klaudija Tiškovaitė
Vitalijus Tiškovas
Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
2019-12-29 2020-01-13 0:6 0:6
7 7 Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
Ieva Ziutelytė
Jurgis Čėsna
2020-01-26 2020-01-19 6:1 6:3
flexi_vyr A1
8 1 Darius Adomonis
Ričardas Poška
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2020-01-19 2020-01-16 6:3 6:0
9 2 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
2020-01-12 2020-01-17 1:6 3:6
10 3 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
2020-01-05 2020-01-18 3:6 4:6
flexi_vyr A2
11 1 Ignas Tamulionis
Marius Mėgelaitis
Algirdas Tėvelis
Skirmantas Mačinskas
2020-01-12 2020-01-20 6:3 3:6 4:10
mixai A1
12 1 Birutė Adomavičienė
Tomas Noreika
Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
2019-12-08 2019-12-22 6:3 6:7 10:7
13 2 Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
Elma Paulauskaitė
Einaras Paulauskas
2020-01-12 2019-12-22 6:3 7:5
14 3 Elma Paulauskaitė
Einaras Paulauskas
Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
2019-12-08 2019-12-23 6:0 6:0
15 4 Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
Virginijus Pileckis
Justė Kančaitė
2020-01-26 2020-01-05 2:6 4:6
16 5 Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
Eitvydė Helmienė
Vitalis Mackevičius
2020-01-05 2020-01-09 0:6 0:6
17 6 Daina Sinkevičienė
Kęstutis Sabeckis
Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
2020-01-12 2020-01-10 4:6 3:6
18 7 Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
2020-02-09 2020-01-12 7:6 7:6
19 8 Virginijus Pileckis
Justė Kančaitė
Eitvydė Helmienė
Vitalis Mackevičius
2020-01-12 2020-01-14 7:5 6:3
mixai B1
20 1 Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
Brigita Tunaitytė
Martynas Tarasevičius
2019-12-08 2019-12-21 6:1 6:1
21 2 Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2019-12-08 2019-12-21 6:2 6:3
22 3 Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
2019-12-08 2019-12-21 6:4 5:7 10:1
23 4 Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
Brigita Tunaitytė
Martynas Tarasevičius
2020-01-05 2020-01-07 5:7 4:6
24 5 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2020-01-05 2020-01-09 4:6 6:4 7:10
25 6 Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
Lorita Šalugienė
Nerijus Vasiliauskas
2020-01-12 2020-01-10 1:6 7:6 2:10
26 7 Sandrija Čapkauskienė
Saulius Šatkauskas
Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
2020-01-05 2020-01-11 0:6 1:6
27 8 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
2020-01-19 2020-01-15 6:7 6:4 11:9
28 9 Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
2020-01-19 2020-01-18 6:0 6:0
29 10 Sandrija Čapkauskienė
Saulius Šatkauskas
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2020-01-12 2020-01-19 1:6 4:6
30 11 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
2020-01-05 2020-01-20 0:0 0:0
mixai B2
31 1 Jurga Kavaliauskienė
Tauras Macijauskas
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2019-12-08 2019-12-21 6:2 6:4
32 2 Laima Kalasauskienė
Paulius Degutis
Jūratė Apanskaitė
Edvardas Zujus
2020-01-05 2020-01-07 6:4 0:6 7:10
33 3 Laima Veželienė
Darius Veželis
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2019-12-29 2020-01-08 6:2 7:5
34 4 Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
2020-02-23 2020-01-12 6:7 3:6
35 5 Laima Veželienė
Darius Veželis
Jūratė Apanskaitė
Edvardas Zujus
2020-01-26 2020-01-14 6:4 4:6 2:10
36 6 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rimantas Sajus
2020-02-02 2020-01-15 4:6 6:2 10:4
37 7 Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
Gytis Kalvinskas
Olivija Gustienė
2020-01-05 2020-01-16 4:6 1:6
38 8 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rimantas Sajus
Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
2020-01-05 2020-01-17 4:6 7:5 10:12
39 9 Vaida Teišerskienė
Lukas Teišerskis
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2020-01-05 2020-01-18 7:6 1:6 5:10
40 10 Gytis Kalvinskas
Olivija Gustienė
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2020-01-19 2020-01-20 3:6 7:5 10:8
mixai C1
41 1 Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
Žydrūnas Janušauskas
Lina Janušauskė
2019-12-08 2019-12-22 6:2 3:6 6:10
42 2 Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2020-01-12 2020-01-03 6:4 3:6 10:2
43 3 Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
2020-01-12 2020-01-04 2:6 3:6
44 4 Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
2020-01-26 2020-01-05 2:6 2:6
45 5 Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2020-01-05 2020-01-05 4:6 1:6
46 6 Linas Karaliūnas
Erika Inokaitienė
Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
2020-01-05 2020-01-05 4:6 5:7
47 7 Žydrūnas Janušauskas
Lina Janušauskė
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2020-01-12 2020-01-05 7:5 6:2
48 8 Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
2020-01-05 2020-01-05 6:1 6:3
49 9 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2020-01-12 2020-01-12 3:6 5:7
50 10 Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
2020-01-19 2020-01-12 2:6 5:7
51 11 Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
2020-02-23 2020-01-11 1:6 6:3 10:6
52 12 Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2020-01-05 2020-01-14 3:6 6:2 11:9
53 13 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Žydrūnas Janušauskas
Lina Janušauskė
2020-02-09 2020-01-19 6:1 6:1
54 14 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2020-01-26 2020-01-19 3:6 6:3 10:8
mixai C2
55 1 Vaiva Žažeckienė
Andrius Juozaponis
Gytis Kviedaraitis
Vida Grigaitienė
2019-12-08 2019-12-19 0:6 0:6
56 2 Donatas Kuktoras
Deimantė Guzevičienė
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2019-12-08 2019-12-20 6:3 4:6 5:10
57 3 Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
Giedrius Ratautas
Dalia Jarušaitienė
2019-12-08 2019-12-22 0:6 0:6
58 4 Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
2020-01-05 2020-01-05 6:3 6:2
59 5 Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
Donatas Kuktoras
Deimantė Guzevičienė
2020-01-05 2020-01-10 7:6 6:2
60 6 Jurgita Beinorienė
Lukas Beinoris
Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
2020-01-12 2020-01-12 4:6 6:2 10:6
61 7 Jurgita Beinorienė
Lukas Beinoris
Giedrius Ratautas
Dalia Jarušaitienė
2020-01-05 2020-01-12 3:6 3:6
62 8 Gytis Makarevičius
Aurelija Makarevičienė
Gytis Kviedaraitis
Vida Grigaitienė
2020-01-05 2020-01-17 6:3 6:2
63 9 Vaiva Žažeckienė
Andrius Juozaponis
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2020-01-05 2020-01-19 7:6 7:6
64 10 Gytis Kviedaraitis
Vida Grigaitienė
Giedrius Ratautas
Dalia Jarušaitienė
2020-01-12 2020-01-19 4:6 6:7
mixai D1
65 1 Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
Rokas Masaitis
Laura Masaitė
2019-12-08 2019-12-22 6:3 6:4
66 2 Rokas Masaitis
Laura Masaitė
Džilda Veličkienė
Dainius Razukevičius
2020-01-19 2020-01-12 0:6 0:6
67 3 Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
2020-01-26 2020-01-12 6:4 6:2
68 4 Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
2020-02-16 2020-01-13 4:6 7:5 5:10
69 5 Asta Garmienė
Valdas Garmus
Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
2020-02-09 2020-01-19 7:5 1:6 8:10
70 6 Rokas Masaitis
Laura Masaitė
Marius Pupeikis
Justina Šimkevičiūtė
2020-01-05 2020-01-05 0:6 1:6
71 7 Marius Pupeikis
Justina Šimkevičiūtė
Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
Dainius Bukaitis
2020-01-26 2020-01-19 6:0 6:0
mixai D2
72 1 Liuda Macnorienė
Alvydas Šidlauskas
Rasa Blažienė
Ramūnas Blažys
2019-12-08 2019-12-19 6:2 6:3
73 2 Loreta Ruzgienė
Jonas Ruzgas
Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
2020-02-16 2020-01-05 7:6 5:7 9:11
74 3 Loreta Ruzgienė
Jonas Ruzgas
Lineta Titovienė
Martynas Norkus
2020-01-05 2020-01-12 1:6 3:6
75 4 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Darius Lukševičius
Rasa Blažienė
Ramūnas Blažys
2020-01-05 2020-01-12 6:0 6:0
76 5 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Darius Lukševičius
Audronė Nekrošienė
Rolandas Musneckis
2020-02-02 2020-01-20 7:5 6:1
moterys A1
77 1 Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
2019-12-08 2019-12-19 6:4 6:4
78 2 Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
2020-02-16 2019-12-20 6:7 2:6
79 3 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
2019-12-29 2019-12-20 7:6 6:3
80 4 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
2020-01-05 2019-12-22 3:6 6:1 10:5
81 5 Eglė Garšvienė
Vita Lukštaraupienė
Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
2020-01-12 2019-12-23 6:2 6:3
82 6 Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
2019-12-29 2020-01-05 4:6 3:6
83 7 Eglė Garšvienė
Vita Lukštaraupienė
Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
2020-01-19 2020-01-09 6:3 6:1
84 8 Džemilė Sapiežinskienė
Renata Kolganovienė
Inga Zinkuvienė
Dalia Sadeckienė
2019-12-29 2020-01-09 6:7 6:2 8:10
85 9 Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
2020-01-26 2020-01-09 7:6 1:6 10:8
86 10 Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
Džemilė Sapiežinskienė
Renata Kolganovienė
2020-01-19 2020-01-10 4:6 4:6
87 11 Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
Inga Zinkuvienė
Dalia Sadeckienė
2020-01-05 2020-01-11 6:4 5:7 7:10
88 12 Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
Džemilė Sapiežinskienė
Renata Kolganovienė
2020-01-12 2020-01-11 6:1 7:6
89 13 Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
2019-12-29 2020-01-12 4:6 2:6
90 14 Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
2020-01-19 2020-01-09 6:2 6:0
91 15 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
2020-01-05 2020-01-17 6:7 1:6
92 16 Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
2020-01-19 2020-01-18 6:4 6:1
93 17 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Džemilė Sapiežinskienė
Renata Kolganovienė
2020-01-26 2020-01-18 6:3 6:7 10:12
94 18 Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
2020-01-05 2020-01-19 6:4 4:6 10:3
95 19 Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2020-01-12 2020-01-19 6:4 6:3
96 20 Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
Eitvydė Helmienė
Greta Gintautaitė
2020-01-12 2020-01-21 5:7 6:7
moterys B1
97 1 Evelina Šutienė
Eglė Garšvienė
Violeta Zabulionienė
Jurga Kavaliauskienė
2020-01-05 2020-01-07 6:2 6:4
98 2 Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2020-01-05 2020-01-09 7:6 6:3
99 3 Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Ramunė Bakanovienė
Raimonda Šaginienė
2020-01-05 2020-01-11 6:3 6:1
100 4 Violeta Zabulionienė
Jurga Kavaliauskienė
Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2020-01-12 2020-01-12 6:7 2:6
101 5 Simona Balkevičienė
Anželika Partikienė
Lorita Šalugienė
Lina Vasiliauskienė
2020-01-05 2020-01-17 7:5 6:4
moterys B2
102 1 Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
2019-12-08 2019-12-21 6:4 6:4
103 2 Rita Paužienė
Dovilė Kavolienė
Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
2020-01-12 2019-12-29 6:4 6:3
104 3 Vaida Teišerskienė
Vida Grigaitienė
Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
2020-01-12 2020-01-19 6:7 3:6
105 4 Aistė Miliauskaitė
Birutė Miliauskienė
Sandrija Čapkauskienė
Patricija Liubševičiūtė
2020-01-12 2020-01-20 6:2 6:3
moterys C1
106 1 Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rūta Kuprytė
2020-01-05 2019-12-18 6:2 6:2
107 2 Rasa Tratulienė
Ieva Ragauskienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2020-01-05 2020-01-05 7:5 4:6 12:10
108 3 Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rūta Kuprytė
2020-01-26 2020-01-10 3:6 3:6
109 4 Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2020-01-12 2020-01-16 4:6 2:6
110 5 Laima Veželienė
Rūta Barysienė
Eglė Melnikienė
Jolanta Gedminienė
2020-01-19 2020-01-17 6:3 6:4
111 6 Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2020-02-16 2020-01-19 2:6 6:7
112 7 Eglė Melnikienė
Jolanta Gedminienė
Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
2020-01-12 2020-01-20 6:0 6:0
moterys C2
113 1 Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
Vaida Raicevičienė
Rasa Uvarovienė
2020-01-12 2019-12-21 6:3 6:4
114 2 Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
2019-12-08 2019-12-22 7:5 6:4
115 3 Jurgita Markevičienė
Edita Papečkienė
Sigita Smetonaitė
Erika Inokaitienė
2020-01-12 2019-12-29 6:1 6:3
116 4 Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
Aurelija Šavelskienė
Jurgita Miller
2020-01-05 2020-01-07 6:0 7:5
117 5 Jurgita Markevičienė
Edita Papečkienė
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2020-01-05 2020-01-12 3:6 3:6
118 6 Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
2020-01-26 2020-01-14 6:3 3:6 6:10
119 7 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
2020-01-12 2020-01-15 5:7 6:4 10:8
120 8 Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
2020-01-12 2020-01-19 3:6 0:6
moterys D1
121 1 Aurelija Makarevičienė
Živilė Nortkienė
Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
2020-01-12 2020-01-05 6:3 6:4
122 2 Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
Skaidra Valiukevičienė
Džilda Veličkienė
2020-01-19 2020-01-09 6:3 6:4
123 3 Evelina Jaškūnė
Ernesta Kurkienė
Aurelija Makarevičienė
Živilė Nortkienė
2020-01-19 2020-01-17 6:4 3:6 3:10
vyrai A1
124 1 Julius Makunas
Arūnas Rozga
Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
2019-12-08 2019-12-20 7:6 7:6
125 2 Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2020-02-16 2020-01-07 5:7 6:1 10:5
126 3 Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
Julius Makunas
Arūnas Rozga
2020-01-19 2020-01-12 1:6 0:6
127 4 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Julius Makunas
Arūnas Rozga
2020-01-05 2020-01-13 1:6 2:6
128 5 Augustinas Karkauskas
Ramūnas Būda
Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
2020-01-05 2020-01-14 6:0 6:1
vyrai A2
129 1 Deividas Drevinskas
Ignas Kalinauskas
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2019-12-08 2019-12-20 6:1 4:6 7:10
130 2 Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
Deividas Drevinskas
Ignas Kalinauskas
2020-01-05 2020-01-07 6:1 6:3
131 3 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2020-01-05 2020-01-09 4:6 6:7 8:10
132 4 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
2020-01-12 2020-01-20 6:2 6:4
vyrai B1
133 1 Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
Kęstutis Stankus
Artūras Špilkovas
2020-02-02 2020-01-09 6:4 7:6
134 2 Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
2020-01-26 2020-01-11 6:4 4:6 2:10
135 3 Kęstutis Stankus
Artūras Špilkovas
Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
2020-01-05 2020-01-13 3:6 6:2 7:10
136 4 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Audrius Petrusevičius
Albertas Sereika
2020-01-05 2020-01-13 6:7 6:3 10:12
137 5 Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
2020-01-12 2020-01-14 4:6 6:1 7:10
138 6 Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
Raimundas Šlepikas
Gytis Makarevičius
2020-01-05 2020-01-15 6:1 4:6 7:10
139 7 Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
2020-01-26 2020-01-15 2:6 4:6
140 8 Kęstutis Stankus
Artūras Špilkovas
Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
2020-01-12 2020-01-17 1:6 4:6
141 9 Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2020-01-12 2020-01-20 6:0 6:3
vyrai B2
142 1 Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
Rimantas Sajus
Valdas Vėbra
2019-12-08 2019-12-22 4:6 3:6
143 2 Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
2020-02-16 2020-01-10 3:6 5:7
144 3 Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2020-01-05 2020-01-13 6:4 6:4
145 4 Antanas Gilaitis
Mantas Šidlauskas
Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
2020-01-12 2020-01-15 5:7 2:6
146 5 Tomas Noreika
Valdas Lukšas
Rimantas Sajus
Valdas Vėbra
2020-01-12 2020-01-16 1:6 4:6
147 6 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Rimantas Sajus
Valdas Vėbra
2020-02-23 2020-01-20 2:6 1:6
vyrai B3
148 1 Marius Baranauskas
Antanas Krutulis
Rimantas Šernius
Paulius Bitinaitis
2020-01-19 2019-12-18 6:3 6:2
149 2 Robertas Švabas
Darius Miškinis
Vytis Armonas
Darius Veželis
2020-01-19 2020-01-06 6:7 6:4 6:10
150 3 Vytis Armonas
Darius Veželis
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2019-12-29 2020-01-06 5:7 1:6
151 4 Andrius Bijaminas
Giedrius Kovzonas
Rimantas Šernius
Paulius Bitinaitis
2020-02-23 2020-01-09 6:3 6:4
152 5 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2020-01-05 2020-01-09 4:6 5:7
153 6 Giedrius Keršis
Mindaugas Būrė
Rimantas Šernius
Paulius Bitinaitis
2020-01-05 2020-01-10 3:6 7:6 4:10
154 7 Andrius Bijaminas
Giedrius Kovzonas
Diemantas Gudaitis
Dainius Švenčionis
2020-01-05 2020-01-15 6:0 6:0
155 8 Giedrius Keršis
Mindaugas Būrė
Andrius Bijaminas
Giedrius Kovzonas
2020-01-12 2020-01-15 0:6 0:6
vyrai C1
156 1 Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2020-01-05 2019-12-19 6:2 6:4
157 2 Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-12-08 2019-12-21 4:6 7:6 4:10
158 3 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
2020-01-05 2019-12-23 0:6 2:6
159 4 Laimis Bagdonas
Darius Raginskis
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2020-01-12 2019-12-31 4:6 3:6
160 5 Regimantas Vaičiulis
Žanas Morozovas
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2020-01-12 2020-01-07 3:6 4:6
161 6 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Sergej Kavika
Ruslan Puchalskij
2020-01-05 2020-01-14 6:1 3:6 10:2
162 7 Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
2020-01-05 2020-01-17 2:6 6:7
163 8 Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
Regimantas Vaičiulis
Žanas Morozovas
2020-01-05 2020-01-17 1:6 0:6
164 9 Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2020-01-26 2020-01-17 0:6 7:6 8:10
vyrai C2
165 1 Virgilijus Žukas
Gediminas Retkevičius
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-12-08 2019-12-22 4:6 4:6
166 2 Visvaldas Šavelskis
Raimundas Šlepikas
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-12-08 2019-12-22 6:0 6:0
167 3 Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2020-01-05 2020-01-13 6:4 6:4
168 4 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2020-01-05 2020-01-13 4:6 4:6
169 5 Virgilijus Žukas
Gediminas Retkevičius
Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2020-01-05 2020-01-13 6:4 6:4
170 6 Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
2020-01-12 2020-01-15 6:4 6:3
171 7 Visvaldas Šavelskis
Raimundas Šlepikas
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2020-01-05 2020-01-20 0:0 0:0
172 8 Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2020-01-26 2020-01-20 6:3 6:1
vyrai D1
173 1 Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
2020-01-12 2019-12-18 0:6 0:6
174 2 Giedrius Ratautas
Šarūnas Vilius
Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
2020-01-05 2019-12-18 7:5 6:4
175 3 Benius Žostautas
Vaidas Šleivys
Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
2020-01-12 2019-12-30 7:5 6:4
176 4 Tomas Pangonis
Bernardas Smagarys
Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
2020-01-26 2020-01-09 1:6 4:6
177 5 Vladas Petkevičius
Rostislav Vyrostko
Andrius Juozaponis
Dainius Paulauskas
2020-01-12 2020-01-10 2:6 0:6
178 6 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Benius Žostautas
Vaidas Šleivys
2020-01-05 2020-01-12 6:7 3:6
179 7 Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
Benius Žostautas
Vaidas Šleivys
2020-01-26 2020-01-13 0:6 2:6
180 8 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
2020-01-05 2020-01-15 4:6 6:2 7:10
181 9 Tomas Pangonis
Bernardas Smagarys
Andrius Juozaponis
Dainius Paulauskas
2020-01-05 2020-01-17 1:6 1:6
vyrai D2
182 1 Arūnas Sinkevičius
Giedrius Zinkus
Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
2020-01-12 2019-12-20 3:6 2:6
183 2 Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
Vytautas Talačka
Vidimantas Švabas
2020-01-05 2020-01-04 6:4 4:6 10:8
184 3 Arūnas Sinkevičius
Giedrius Zinkus
Darius Misevičius
Giedrius Nagys
2020-02-23 2020-01-06 6:4 6:2
185 4 Žygimantas Beiga
Egidijus Gustaitis
Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
2020-02-23 2020-01-09 6:0 6:2
186 5 Žygimantas Beiga
Egidijus Gustaitis
Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
2020-02-16 2020-01-09 7:5 6:1
187 6 Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
Vaidas Mugauskas
Saulius Vidrevičius
2020-01-12 2020-01-09 7:5 4:6 8:10
188 7 Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
Žygimantas Beiga
Egidijus Gustaitis
2020-01-05 2020-01-10 6:2 6:2
189 8 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Žygimantas Beiga
Egidijus Gustaitis
2020-01-19 2020-01-11 7:6 6:7 10:8
190 9 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
2020-02-02 2020-01-08 7:5 6:1
191 10 Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
Arūnas Sinkevičius
Giedrius Zinkus
2020-01-05 2020-01-12 2:6 6:2 5:10
192 11 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
2020-01-12 2020-01-15 6:1 6:0
193 12 Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
2020-01-19 2020-01-20 6:3 6:2
vyrai D3
194 1 Valdas Bukšnys
Andrius Grajauskas
Redas Mieldažys
Laimis Černiauskas
2020-01-19 2019-12-19 6:2 6:2
195 2 Roman Semenov
Laimis Bagdonas
Henrikas Levinas
Martynas Židonis
2019-12-08 2019-12-23 0:0 0:0
196 3 Valdas Bukšnys
Andrius Grajauskas
Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
2020-01-12 2019-12-23 6:0 6:0
197 4 Rimvydas Beinaris
Aurelijus Šadauskas
Henrikas Levinas
Martynas Židonis
2020-01-19 2019-12-28 6:1 6:3
198 5 Henrikas Levinas
Martynas Židonis
Lukas Dunčikas
Anton Zabazlajev
2020-01-12 2020-01-10 6:4 6:3
199 6 Roman Semenov
Laimis Bagdonas
Darius Šuliokas
Darius Balčius
2020-01-12 2020-01-13 0:6 0:6
200 7 Lukas Dunčikas
Anton Zabazlajev
Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
2020-01-19 2020-01-12 5:7 5:7

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort