Download Full Movie

2017m. VASAROS turnyro rezultatai

 TURNYRO         NUGALĖTOJAI:

http://www.kaunotenisas.lt/aktualijos/475-sveikiname-nugaletojus-2.html

FLEXI  MIX lyga 

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Daina Sinkevičienė
Aurimas Karpavičius
6:1 7:5
1
6:7 7:6
6:10
0
4:6 7:5
10:7
1
6:2 7:6
1
6:1 6:1
1
7:5 6:2
1
4:6 2:6
0
4:6 4:6
0
5 {}
2Agnė Bieliūnaitė
Robertas Blagušauskas
1:6 5:7
0
3:6 2:6
0
3:6 4:6
0
6:3 6:1
1
7:5 6:2
1
7:5 6:2
1
6:2 6:7
6:10
0
2:6 6:7
0
3 {}
3Justė Kančaitė
Aurimas Girdzijauskas
7:6 6:7
10:6
1
6:3 6:2
1
3:6 6:7
0
0:6 0:6
0
6:2 6:3
1
6:4 6:2
1
3:6 6:4
10:4
1
3:6 3:6
0
5 {}
4Jurgita Šlepikienė
Gvidas Sabeckis
6:4 5:7
7:10
0
6:3 6:4
1
6:3 7:6
1
6:3 6:1
1
6:2 6:2
1
6:3 6:4
1
2:6 7:6
10:8
1
6:7 4:6
0
6 {}
5Patricija Liubševičiūtė
Arūnas Rozga
2:6 6:7
0
3:6 1:6
0
6:0 6:0
1
3:6 1:6
0
6:4 6:0
1
4:6 6:3
7:10
0
3:6 6:3
10:8
1
1:6 1:6
0
3 {}
6Aistė Juškevičienė
Ilmaras Melnikas
1:6 1:6
0
5:7 2:6
0
2:6 3:6
0
2:6 2:6
0
4:6 0:6
0
6:7 6:4
10:12
0
4:6 2:6
0
3:6 2:6
0
0 {}
7Aušra Kepenė
Dovydas Šabūnas
5:7 2:6
0
5:7 2:6
0
4:6 2:6
0
3:6 4:6
0
6:4 3:6
10:7
1
7:6 4:6
12:10
1
1:6 1:6
0
3:6 1:6
0
2 {}
8Evelina Šutienė
Laurynas Adomavičius
6:4 6:2
1
2:6 7:6
10:6
1
6:3 4:6
4:10
0
6:2 6:7
8:10
0
6:3 3:6
8:10
0
6:4 6:2
1
6:1 6:1
1
6:4 4:6
10:5
1
5 {}
9Jurgita Kveselaitė
Oskaras Kalinauskas
6:4 6:4
1
6:2 7:6
1
6:3 6:3
1
7:6 6:4
1
6:1 6:1
1
6:3 6:2
1
6:3 6:1
1
4:6 6:4
5:10
0
7 {}

 MIX A lyga

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Vita Lukštaraupienė
Irmantas Lukštaraupis
3:6 5:7
0
3:6 7:6
10:4
1
5:7 7:5
5:10
0
2:6 2:6
0
0
0
4:6 1:6
0
3:6 4:6
0
1 {}
2Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
6:3 7:5
1
6:4 6:2
1
6:3 6:3
1
6:7 6:4
9:11
0
0
0
 
2:6 6:3
6:10
0
3 {}
3Ričardas Alekna
Saulė Aleknaitė
6:3 6:7
4:10
0
4:6 2:6
0
2:6 5:7
0
1:6 0:6
0
0
0
2:6 3:6
0
4:6 4:6
0
0 {}
4Sonata Jurkševičienė
Evaldas Vabolis
7:5 5:7
10:5
1
3:6 3:6
0
6:2 7:5
1
6:4 2:6
5:10
0
0
0
2:6 4:6
0
3:6 5:7
0
2 {}
5Jurga Vižinienė
Alfonsas Genys
6:2 6:2
1
7:6 4:6
11:9
1
6:1 6:0
1
4:6 6:2
10:5
1
0
0
6:0 6:7
9:11
0
6:1 6:4
1
5 {}
6Laimutė Malakauskienė
Edvardas Zujus
0
0
0
0
0
0
0
0
0 {}
7Ligita Mačinskienė
Virginijus Pileckis
0
0
0
0
0
0
0
0
0 {}
8Birutė Adomavičienė
Tomas Išganaitis
6:4 6:1
1
 
6:2 6:3
1
6:2 6:4
1
0:6 7:6
11:9
1
0
0
6:1 7:5
1
5 {}
9Džemilė Sapiežinskienė
Arvydas Tverijonas
6:3 6:4
1
6:2 3:6
10:6
1
6:4 6:4
1
6:3 7:5
1
1:6 4:6
0
0
0
1:6 5:7
0
4 {}

MIX B lygos FINALAS

mixai, B1B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Rimantas Nastajus
Džemilė Sapiežinskienė
4:6 4:6
0
7:5 0:6
10:6
1
6:4 6:2
1
6:1 5:7
10:8
1
1:6 4:6
0
2:6 0:6
0
6:2 6:2
1
4 {}
2Eglė Garšvienė
Aurimas Šutas
6:4 6:4
1
6:2 3:6
10:8
1
6:4 6:3
1
2:6 4:6
0
3:6 2:6
0
5:7 4:6
0
6:4 6:4
1
4 {}
3Daiva Zubrutė
Giedrius Leonavičius
5:7 6:0
6:10
0
2:6 6:3
8:10
0
6:3 6:2
1
4:6 6:3
10:4
1
6:3 6:4
1
3:6 4:6
0
6:1 6:0
1
4 {}
4Audra Ginelevičienė
Dainius Gulbinas
4:6 2:6
0
4:6 3:6
0
3:6 2:6
0
4:6 6:3
10:3
1
5:7 0:6
0
6:4 3:6
10:6
1
6:3 6:4
1
3 {}
5Inga Koncevičienė
Edvardas Zujus
1:6 7:5
8:10
0
6:2 6:4
1
6:4 3:6
4:10
0
6:4 3:6
3:10
0
6:7 2:6
0
5:7 6:3
8:10
0
6:3 6:4
1
2 {}
6Marius Koncevičius
Erika Peldžienė
6:1 6:4
1
6:3 6:2
1
3:6 4:6
0
7:5 6:0
1
7:6 6:2
1
7:5 6:3
1
6:2 6:3
1
6 {}
7Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
6:2 6:0
1
7:5 6:4
1
6:3 6:4
1
4:6 6:3
6:10
0
7:5 3:6
10:8
1
5:7 3:6
0
6:4 6:3
1
5 {}
8Erikas Basakirskas
Evelina Šutienė
2:6 2:6
0
4:6 4:6
0
1:6 0:6
0
3:6 4:6
0
3:6 4:6
0
2:6 3:6
0
4:6 3:6
0
0 {}

MIX B lygos PAGUODA

mixai, B1B2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
3:6 3:6
0
2:6 6:2
10:6
1
6:7 5:7
0
5:7 6:4
10:5
1
6:4 5:7
10:8
1
6:7 2:6
0
2:6 6:3
10:7
1
4 {}
2Aistė Juškevičienė
Arvydas Vaišnoras
6:3 6:3
1
3:6 4:6
0
6:2 6:3
1
0
 
0
3:6 6:7
0
2 {}
3Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
6:2 2:6
6:10
0
6:3 6:4
1
6:1 6:4
1
6:4 6:4
1
6:1 4:6
10:6
1
6:2 6:4
1
6:0 6:4
1
6 {}
4Raimundas Šlepikas
Agnė Bieliūnaitė
7:6 7:5
1
2:6 3:6
0
1:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:1 6:3
1
6:2 6:3
1
3:6 3:6
0
4 {}
5Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Mindaugas Žilionis
7:5 4:6
5:10
0
0
4:6 4:6
0
0:6 0:6
0
2:6 5:7
0
2:6 3:6
0
6:2 3:6
10:7
1
1 {}
6Dalia Jarušaitienė
Linas Karaliūnas
4:6 7:5
8:10
0
 
1:6 6:4
6:10
0
1:6 3:6
0
6:2 7:5
1
5:7 6:7
0
6:3 6:7
10:12
0
1 {}
7Birutė Miliauskienė
Tomas Noreika
7:6 6:2
1
0
2:6 4:6
0
2:6 3:6
0
6:2 6:3
1
7:5 7:6
1
3:6 6:4
10:7
1
4 {}
8Valdas Lukšas
Violeta Zabulionienė
6:2 3:6
7:10
0
6:3 7:6
1
0:6 4:6
0
6:3 6:3
1
2:6 6:3
7:10
0
3:6 7:6
12:10
1
6:3 4:6
7:10
0
3 {}

MIX C lygos FINALAS

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
3:6 4:6
0
7:6 7:5
1
5:7 4:6
0
7:5 7:5
1
2:6 5:7
0
7:5 7:5
1
3:6 7:6
10:8
1
4 {}
2Vitalijus Tiškovas
Jurgita Šlepikienė
6:3 6:4
1
6:3 4:6
10:8
1
6:2 6:2
1
6:7 4:6
0
3:6 6:2
10:3
1
6:3 6:0
1
6:7 6:2
8:10
0
5 {}
3Vaidas Stravinskas
Sandrija Čapkauskienė
6:7 5:7
0
3:6 6:4
8:10
0
4:6 1:6
0
3:6 5:7
0
2:6 4:6
0
7:5 6:2
1
2:6 4:6
0
1 {}
4Asta Juknienė
Edmundas Inokaitis
7:5 6:4
1
2:6 2:6
0
6:4 6:1
1
6:3 2:6
10:8
1
4:6 2:6
0
6:4 6:4
1
7:5 6:2
1
5 {}
5Edita Augūnienė
Gytis Kviedaraitis
5:7 5:7
0
7:6 6:4
1
6:3 7:5
1
3:6 6:2
8:10
0
1:6 2:6
0
 
2:6 2:6
0
2 {}
6Daiva Zubrutė
Mantas Palivonas
6:2 7:5
1
6:3 2:6
3:10
0
6:2 6:4
1
6:4 6:2
1
6:1 6:2
1
6:2 6:2
1
6:3 7:5
1
6 {}
7Laima Veželienė
Alfredas Rimidis
5:7 5:7
0
3:6 0:6
0
5:7 2:6
0
4:6 4:6
0
 
2:6 2:6
0
2:6 1:6
0
0 {}
8Dalia Jarušaitienė
Linas Lisauskas
6:3 6:7
8:10
0
7:6 2:6
10:8
1
6:2 6:4
1
5:7 2:6
0
6:2 6:2
1
3:6 5:7
0
6:2 6:1
1
4 {}

MIX C lygos PAGUODA I

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2:6 6:3
7:10
0
6:2 6:0
1
6:2 6:3
1
 
6:3 6:2
1
5:7 6:7
0
  3 {}
2Artūras Šaginas
Raimonda Šaginienė
6:2 3:6
10:7
1
7:6 3:6
6:10
0
 
6:7 6:4
10:2
1
3:6 5:7
0
6:7 2:6
0
6:1 6:4
1
3 {}
3Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
2:6 0:6
0
6:7 6:3
10:6
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
6:7 6:2
10:6
1
4:6 6:2
6:10
0
6:1 6:2
1
5 {}
4Valdas Dobilas
Olivija Gustienė
2:6 3:6
0
 
0:6 0:6
0
0
2:6 3:6
0
3:6 1:6
0
0
0 {}
5Aurelija Šavelskienė
Visvaldas Šavelskis
 
7:6 4:6
2:10
0
2:6 3:6
0
0
2:6 4:6
0
1:6 1:6
0
7:5 6:3
1
1 {}
6Jūratė Apanskaitė
Tomas Varanauskas
3:6 2:6
0
6:3 7:5
1
7:6 2:6
6:10
0
6:2 6:3
1
6:2 6:4
1
7:5 7:6
1
6:2 6:2
1
5 {}
7Laima Kalasauskienė
Albinas Jagelavičius
7:5 7:6
1
7:6 6:2
1
6:4 2:6
10:6
1
6:3 6:1
1
6:1 6:1
1
5:7 6:7
0
6:1 6:0
1
6 {}
8Vaiva Žažeckienė
Dainius Bukaitis
 
1:6 4:6
0
1:6 2:6
0
0
5:7 3:6
0
2:6 2:6
0
1:6 0:6
0
0 {}

MIX C lygos PAGUODA II

mixai, C1C2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
5:7 2:6
0
5:7 3:6
0
4:6 3:6
0
7:6 6:2
1
5:7 3:6
0
2 {}
2Aldona Vaidotienė
Arūnas Sinkevičius
6:4 6:2
1
0
3:6 3:6
0
4:6 5:7
0
0
 
0
1 {}
3Petras Paulauskas
Inga Paulauskienė
0:6 0:6
0
0
1:6 3:6
0
4:6 4:6
0
0
 
0
0 {}
4Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
7:5 6:2
1
6:3 6:3
1
6:1 6:3
1
6:3 3:6
1:10
0
6:0 6:1
1
6:0 6:2
1
7:5 6:2
1
6 {}
5Vida Grigaitienė
Raimundas Grigaitis
7:5 6:3
1
6:4 7:5
1
6:4 6:4
1
3:6 6:3
10:1
1
6:3 6:0
1
6:4 6:3
1
6:2 6:6
7:1
1
7 {}
6Erika Inokaitienė
Laimis Inokaitis
6:4 6:3
1
0
0
0:6 1:6
0
3:6 0:6
0
 
0
1 {}
7Dovilė Gustė
Raimundas Žebrauskas
6:7 2:6
0
   
0:6 2:6
0
4:6 3:6
0
    0 {}
8Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
7:5 6:3
1
0
0
5:7 2:6
0
2:6 6:6
1:7
0
0
  1 {}

 

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort