Download Full Movie

Finalinės lentelės (Mix C lyga)

Mix C lygos finalas

mixai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Raimundas Grigaitis
Vida Grigaitienė
6:1 4:6
12:10
1
6:0 6:0
1
6:4 3:6
5:10
0
6:4 6:4
1
5:7 4:6
0
7:6 2:6
6:10
0
6:4 6:7
10:2
1
0:6 3:6
0
4 {}
2Raimonda Šaginienė
Artūras Šaginas
1:6 6:4
10:12
0
6:0 6:0
1
3:6 6:3
16:14
1
6:2 6:2
1
6:1 6:1
1
6:1 5:7
10:8
1
6:4 6:2
1
6:7 1:6
0
6 {}
3Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
4:6 2:6
0
3:6 6:7
0
6:7 2:6
0
6:1 4:6
7:10
0
0:6 0:6
0
3:6 3:6
0
0 {}
4Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
4:6 6:3
10:5
1
6:3 3:6
14:16
0
6:4 6:2
1
7:6 6:1
1
4:6 5:7
0
6:4 4:6
10:5
1
7:5 5:7
6:10
0
3:6 4:6
0
4 {}
5Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
4:6 4:6
0
2:6 2:6
0
6:3 7:6
1
6:7 1:6
0
6:3 3:6
14:16
0
6:7 6:3
10:6
1
7:5 6:4
1
2:6 7:6
7:10
0
3 {}
6Laima Kalasauskienė
Raimundas Šlepikas
7:5 6:4
1
1:6 1:6
0
7:6 6:2
1
6:4 7:5
1
3:6 6:3
16:14
1
6:0 6:0
1
6:4 6:4
1
6:1 6:2
1
7 {}
7Vaiva Žažeckienė
Edmundas Dvarionas
6:7 6:2
10:6
1
1:6 7:5
8:10
0
1:6 6:4
10:7
1
4:6 6:4
5:10
0
7:6 3:6
6:10
0
0:6 0:6
0
2:6 5:7
0
1:6 6:4
7:10
0
2 {}
8Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
4:6 7:6
2:10
0
4:6 2:6
0
6:0 6:0
1
5:7 7:5
10:6
1
5:7 4:6
0
4:6 4:6
0
6:2 7:5
1
5:7 6:4
10:6
1
4 {}
9Olivija Gustienė
Rimantas Šernius
6:0 6:3
1
7:6 6:1
1
6:3 6:3
1
6:3 6:4
1
6:2 6:7
10:7
1
1:6 2:6
0
6:1 4:6
10:7
1
7:5 4:6
6:10
0
6 {}

fFINALAS

Laima Kalasauskienė/ Raimundas Šlepikas 

Olivija Gustienė / Rimantas Šernius 

6/3 6/2

Dėl 3 vietos

Raimonda ir  Artūras Šaginai

6/4 7/5

Vida ir Raimundas Grigaičiai 

Mix C lygos - PAGUODA I

mixai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Šarūnas Vilius
Dovilė Gustė
1:6 6:3
2:10
0
6:4 7:5
1
6:1 5:7
10:8
1
0:6 0:6
0
6:3 3:6
5:10
0
6:4 4:6
10:5
1
6:4 6:4
1
7:6 6:4
1
5 {}
2Visvaldas Šavelskis
Aurelija Šavelskienė
6:1 3:6
10:2
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:4 5:7
4:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
3Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
4:6 5:7
0
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
6:4 3:6
10:7
1
4:6 6:4
7:10
0
4:6 3:6
0
4:6 6:2
10:6
1
6:4 4:6
10:8
1
4 {}
4Aušra Kepenė
Giedrius Ratautas
1:6 7:5
8:10
0
6:0 6:0
1
6:4 6:4
1
3:6 6:1
8:10
0
6:4 0:6
11:9
1
0:6 0:6
0
7:5 6:2
1
6:4 4:6
10:4
1
5 {}
5Rita Paužienė
Saulius Pauža
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
4:6 6:3
7:10
0
6:3 1:6
10:8
1
6:2 6:3
1
7:6 6:3
1
6:1 6:3
1
6:2 6:3
1
7 {}
6Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
3:6 6:3
10:5
1
4:6 7:5
10:4
1
6:4 4:6
10:7
1
4:6 6:0
9:11
0
2:6 3:6
0
3:6 3:6
0
6:2 3:6
8:10
0
2:6 6:3
10:4
1
4 {}
7Aurelija Makarevičienė
Gytis Makarevičius
4:6 6:4
5:10
0
6:0 6:0
1
6:4 6:3
1
6:0 6:0
1
6:7 3:6
0
6:3 6:3
1
6:2 6:4
1
2:6 6:3
10:3
1
6 {}
8Brigita Tunaitytė
Lukas Beinoris
4:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:4 2:6
6:10
0
5:7 2:6
0
1:6 3:6
0
2:6 6:3
10:8
1
2:6 4:6
0
7:5 6:3
1
3 {}
9Daina Sinkevičienė
Arūnas Sinkevičius
6:7 4:6
0
6:0 6:0
1
4:6 6:4
8:10
0
4:6 6:4
4:10
0
2:6 3:6
0
6:2 3:6
4:10
0
6:2 3:6
3:10
0
5:7 3:6
0
1 {}

Paguodos FINALAS

 Rita ir Saulius Paužos

 Aurelija ir Gytis Makarevičiai

6/4 6/4

Mix C lygos - PAGUODA II

mixai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Edgaras Ginkus
Deimantė Guzevičienė
6:0 6:0
1
5:7 6:4
10:8
1
5:7 5:7
0
 
6:4 4:6
6:10
0
 
6:3 3:6
7:10
0
  2 {}
2Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
6:2 5:7
9:11
0
6:1 6:4
1
2 {}
3Aidas Valiukevičius
Skaidra Valiukevičienė
7:5 4:6
8:10
0
6:0 6:0
1
5:7 5:7
0
 
3:6 6:1
10:8
1
      2 {}
4Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
7:5 7:5
1
6:0 6:0
1
7:5 7:5
1
6:3 7:5
1
7:5 7:5
1
6:3 6:3
1
6:3 6:1
1
  7 {}
5Rita Vaičiulienė
Regimantas Vaičiulis
 
6:0 6:0
1
 
3:6 5:7
0
 
6:0 5:7
10:8
1
2:6 4:6
0
  2 {}
6Petras Paulauskas
Inga Paulauskienė
4:6 6:4
10:6
1
6:0 6:0
1
6:3 1:6
8:10
0
5:7 5:7
0
   
2:6 2:6
0
  2 {}
7Kristina Frankaitė
Egidijus Gustaitis
 
0:6 0:6
0
 
3:6 3:6
0
0:6 7:5
8:10
0
 
0:6 4:6
0
5:7 4:6
0
0 {}
8Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
3:6 6:3
10:7
1
2:6 7:5
11:9
1
 
3:6 1:6
0
6:2 6:4
1
6:2 6:2
1
6:0 6:4
1
7:6 3:6
8:10
0
5 {}
9Mindaugas Šilkūnas
Ingrida Mačiūnienė
 
1:6 4:6
0
       
7:5 6:4
1
6:7 6:3
10:8
1
2 {}

Paguodos FINALAS

Audronė Zemeckė/ Ričardas Milušauskas 

Audra Ginelevičienė / Saulius Minkevičius 

7/5 6/1

Mix C lygos - PAGUODA III

mixai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 TaškaiVieta
1Algirdas Tėvelis
Ramunė Tėvelienė
0:6 0:6
0
      0 {}
2Darius Bubnys
Renata Bubnė
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
  3 {}
3Marija Urbelienė
Saulius Urbelis
 
0:6 0:6
0
5:7 6:4
11:9
1
  1 {}
4Laurynas Kunčius
Eglė Kunčiuvienė
 
0:6 0:6
0
7:5 4:6
9:11
0
  0 {}
5Gerda Karosienė
Šarūnas Karosas
        0 {}

Paguodos FINALAS

Renata ir Darius Bubniai

7/5 4/6 10/6 

Marija ir Saulius Urbeliai 

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort