Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 413 dalyviai, kurie sudarys 284 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Daina Sinkevičienė Laurynas Adomavičius flexi
2 Alfonsas Genys Tomas Steponkus flexi
3 Alfonsas Genys Erika Buntienė flexi
4 Eligijus Mačinskas Viktorija Banaitytė flexi
5 Aurimas Vainauskas Vytis Gudavičius flexi
6 Žydrūnas Janušauskas Gvidas Sabeckis flexi
7 Renata Kolganovienė Arūnas Rozga flexi
8 Tomas Noreika Salvijus Davalga flexi
9 Darius Matulevičius Paulius Matulevičius flexi
10 Vilmantas Šimoniūtis Darius Adomonis flexi
11 Aurimas Girdzijauskas Ignas Kaduševičius flexi
12 Ridas Bitauskas Aurimas Karpavičius flexi
13 Mažvydas Beiga Eglė Chmieliauskaitė flexi
14 Augustinas Karkauskas Justė Kančaitė flexi
15 Gustas Deršonas Laurynas Kunčius flexi
16 Raimundas Šlepikas Arūnas Rozga flexi
17 Emilija Platukytė Gvidas Sabeckis flexi
18 Marius Mėgelaitis Mantas Aleksėjūnas flexi
19 Kęstutis Liepa Dovydas Šabūnas flexi
20 Inga Zinkuvienė Aurimas Karpavičius flexi
21 Saulius Pauža Tadas Misevičius flexi
22 Andrius Žilinskas Mykolas Žilinskas flexi
23 Mindaugas Simanaitis Robertas Blagušauskas flexi
24 Josefin Moinian Ignas Tamulionis flexi
25 Inga Baliūnaitė Robertas Blagušauskas flexi
26 Artūras Treikauskas Eimantas Navikauskas flexi
27 Giedrė Armonienė Vytis Armonas mixai
28 Lukas Teišerskis Vaida Teišerskienė mixai
29 Algirdas Tėvelis Ramunė Tėvelienė mixai
30 Daina Sinkevičienė Artūras Pauža mixai
31 Šarūnas Vilius Dovilė Gustė mixai
32 Visvaldas Šavelskis Aurelija Šavelskienė mixai
33 Gytis Kviedaraitis Birutė Miliauskienė mixai
34 Gytis Kviedaraitis Vida Grigaitienė mixai
35 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevičius mixai
36 Darius Bubnys Renata Bubnė mixai
37 Aušra Kepenė Giedrius Barysas mixai
38 Aušra Kepenė Giedrius Ratautas mixai
39 Edgaras Ginkus Deimantė Guzevičienė mixai
40 Jurgita Gudavičienė Saulius Gudavičius mixai
41 Julija Urbonė Remigijus Urbonas mixai
42 Rita Paužienė Saulius Pauža mixai
43 Olga Žekaitė Vytautas Tumas mixai
44 Ligita Mačinskienė Šarūnas Mačinskas mixai
45 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
46 Marius Koncevičius Inga Koncevičienė mixai
47 Audra Ginelevičienė Valdas Lukšas mixai
48 Laima Padegimienė Žilvinas Padegimas mixai
49 Aidas Valiukevičius Skaidra Valiukevičienė mixai
50 Raimonda Šaginienė Artūras Šaginas mixai
51 Kamilė Norkevičienė Donatas Norkevičius mixai
52 Rokas Masaitis Laura Masaitė mixai
53 Gintaras Mažonis Jolita Rudgalvienė mixai
54 Simona Balkevičienė Artūras Balkevičius mixai
55 Aldona Vaidotienė Andrius Grajauskas mixai
56 Lineta Titovienė Dalius Titovas mixai
57 Stepas Buganauskas Daiva Užkurienė mixai
58 Ramunė Jašinskienė Tomas Jašinskas mixai
59 Eglė Melnikienė Valdas Bukšnys mixai
60 Aistė Juškevičienė Arvydas Vaišnoras mixai
61 Audronė Žemeckė Ričardas Milašauskas mixai
62 Rita Vaičiulienė Regimantas Vaičiulis mixai
63 Marija Urbelienė Saulius Urbelis mixai
64 Dovilė Kavolienė Rimvydas Strasauskas mixai
65 Brigita Tunaitytė Martynas Tarasevičius mixai
66 Laurynas Kunčius Eglė Kunčiuvienė mixai
67 Sonata Jurkševičienė Tomas Steponkus mixai
68 Lina Vasiliauskienė Nerijus Vasiliauskas mixai
69 Aurelija Makarevičienė Gytis Makarevičius mixai
70 Tauras Macijauskas Jurga Kavaliauskienė mixai
71 Robertas Kozulis Rūta Kuprytė mixai
72 Eglė Garšvienė Židrūnas Garšva mixai
73 Arūnė Bitinaitienė Paulius Bitinaitis mixai
74 Petras Paulauskas Inga Paulauskienė mixai
75 Kristina Frankaitė Egidijus Gustaitis mixai
76 Laima Kalasauskienė Raimundas Šlepikas mixai
77 Saulė Aleknaitė Ričardas Alekna mixai
78 Laima Veželienė Darius Veželis mixai
79 Vaiva Žažeckienė Edmundas Dvarionas mixai
80 Olivija Gustienė Gytis Kalvinskas mixai
81 Audra Ginelevičienė Arimantas Tamašauskas mixai
82 Sandra Vosylienė Darius Vosylius mixai
83 Jūratė Apanskaitė Giedrius Leonavičius mixai
84 Dalia Sadeckienė Gediminas Valiukėnas mixai
85 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Darius Lukševičius mixai
86 Nida Kazokienė Diemantas Gudaitis mixai
87 Mindaugas Šilkūnas Ingrida Mačiūnienė mixai
88 Jurgita Šlepikienė Artūras Špilkovas mixai
89 Olivija Gustienė Rimantas Šernius mixai
90 Brigita Tunaitytė Lukas Beinoris mixai
91 Gerda Karosienė Šarūnas Karosas mixai
92 Laimis Inokaitis Erika Inokaitienė mixai
93 Eglė Leonavičienė Darius Leonavičius mixai
94 Birutė Adomavičienė Tomas Noreika mixai
95 Daiva Zubrutė Gintaras Papečkys mixai
96 Daina Sinkevičienė Arūnas Sinkevičius mixai
97 Violeta Zabulionienė Erikas Basakirskas mixai
98 Jurgita Štaraitė Dainius Bukaitis mixai
99 Eitvydė Helmienė Vilius Helmas mixai
100 Sandrija Čapkauskienė Virgilijus Dirma mixai
101 Giedrė Armonienė Brigita Tunaitytė moterys
102 Jūratė Apanskaitė Anželika Partikienė moterys
103 Jūratė Apanskaitė Nida Kazokienė moterys
104 Daina Sinkevičienė Diana Girdzijauskienė moterys
105 Edita Matulevičiūtė Inga Matulevičienė moterys
106 Laima Kalasauskienė Jūratė Kugienė moterys
107 Laima Kalasauskienė Eglė Sajūtė-Lukševičienė moterys
108 Aušra Kavaliauskienė Raimonda Genienė moterys
109 Vaida Raicevičienė Rūta Vaičiūnienė moterys
110 Aušra Kepenė Kristina Frankaitė moterys
111 Aušra Kepenė Rasa Uvarovienė moterys
112 Anželika Partikienė Vida Grigaitienė moterys
113 Aušra Kavaliauskienė Rūta Šiumbrienė moterys
114 Irina Melinauskienė Jurgita Steponavičienė moterys
115 Vita Lukštaraupienė Renata Kolganovienė moterys
116 Rita Paužienė Eglė Leonavičienė moterys
117 Lina Vasiliauskienė Lorita Šalugienė moterys
118 Erika Inokaitienė Sigita Smetonaitė moterys
119 Eglė Melnikienė Lina Kirvaitienė moterys
120 Julija Urbonė Laima Pacevičiūtė moterys
121 Ligita Mačinskienė Jolita Rudgalvienė moterys
122 Laima Padegimienė Birutė Miliauskienė moterys
123 Gintarė Žilinskienė Skaidra Valiukevičienė moterys
124 Sonata Jurkševičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
125 Raimonda Šaginienė Silvija Melnikė moterys
126 Elgė Špiliauskienė Alina Kuzmickienė moterys
127 Kristina Baronienė Renata Bubnė moterys
128 Deimantė Staniulienė Diana Banaitienė moterys
129 Simona Balkevičienė Vaida Teišerskienė moterys
130 Inga Koncevičienė Gintarė Žilinskienė moterys
131 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
132 Rasa Tratulienė Ieva Ragauskienė moterys
133 Daiva Zubrutė Violeta Zabulionienė moterys
134 Gražina Danilavičienė Živilė Nortkienė moterys
135 Asta Teišerskienė Audronė Žemeckė moterys
136 Deimantė Guzevičienė Birutė Pranevičienė moterys
137 Ramunė Jašinskienė Jurgita Šlepikienė moterys
138 Vilma Drungienė Dalė Daunorienė moterys
139 Jurgita Gudavičienė Loreta Ruzgienė moterys
140 Neringa Šiumbrienė Tatjana Kravčenko moterys
141 Marija Urbelienė Laima Dobilienė moterys
142 Dalia Jarušaitienė Asta Vaičiulienė moterys
143 Jurga Vižinienė Eitvydė Helmienė moterys
144 Dalia Sadeckienė Laimutė Malakauskienė moterys
145 Ramunė Bakanovienė Jurga Kavaliauskienė moterys
146 Aurelija Šavelskienė Loreta Satkauskienė moterys
147 Eglė Garšvienė Evelina Šutienė moterys
148 Eglė Garšvienė Jūratė Monkevičienė moterys
149 Jurgita Markevičienė Edita Papečkienė moterys
150 Ina Dudėniene Ingrida Ščiuckienė moterys
151 Rimantė Platukienė Inga Paulauskienė moterys
152 Vaiva Žažeckienė Inga Gecevičienė moterys
153 Rasa Kruglinskaitė Irina Melinauskienė moterys
154 Saulė Aleknaitė Inga Zinkuvienė moterys
155 Agnė Gudaitė Asta Gudienė moterys
156 Dovilė Gustė Jurgita Miller moterys
157 Eglė Chmieliauskaitė Daiva Zubrutė moterys
158 Rasa Uvarovienė Dovilė Rusonytė moterys
159 Evelina Šutienė Agnė Bieliūnaitė moterys
160 Greta Grigaitienė Jurgita Štaraitė moterys
161 Sandrija Čapkauskienė Ilona Blekaitytė-Lisauskienė moterys
162 Laima Veželienė Patricija Liubševičiūtė moterys
163 Kristina Žvynienė Ramunė Tėvelienė moterys
164 Inga Baliūnaitė Edita Papečkienė moterys
165 Mindaugas Žilionis Arūnas Rozga vyrai
166 Mindaugas Žilionis Artūras Špilkovas vyrai
167 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas vyrai
168 Rimantas Steponavičius Mindaugas Platūkis vyrai
169 Giedrius Ališauskas Darius Balčius vyrai
170 Rimantas Justinavičius Audrius Razmas vyrai
171 Židrūnas Garšva Vitalis Mackevičius vyrai
172 Visvaldas Šavelskis Tomas Baršauskas vyrai
173 Laimis Bagdonas Darius Raginskis vyrai
174 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
175 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
176 Mantas Bartaševičius Audrius Malakauskas vyrai
177 Edgaras Ginkus Mindaugas Šilkūnas vyrai
178 Gintautas Mėlynauskas Jonas Kažemėkaitis vyrai
179 Šarūnas Vilius Kazys Raicevičius vyrai
180 Saulius Pauža Darius Vosylius vyrai
181 Giedrius Barysas Ignas Kalinauskas vyrai
182 Edvinas Rudys Algirdas Tėvelis vyrai
183 Rimantas Šernius Paulius Bitinaitis vyrai
184 Dangis Jurgelevičius Vitas Ališauskas vyrai
185 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
186 Šarūnas Mačinskas Kęstutis Vaičiūnas vyrai
187 Linas Eidimtas Rytis Šūmakaris vyrai
188 Stasys Kisielius Česlovas Frišmantas vyrai
189 Giedrius Elzbergas Andrius Knezys vyrai
190 Darius Augūnas Saulius Gudavičius vyrai
191 Žydrūnas Janušauskas Saulius Urbelis vyrai
192 Irmantas Lukštaraupis Vitalis Uvarovas vyrai
193 Marius Baranauskas Antanas Krutulis vyrai
194 Mindaugas Būrė Evaldas Sirvydis vyrai
195 Regimantas Vaičiulis Andrius Verbyla vyrai
196 Mykolas Radvilavičius Žilvinas Gasiūnas vyrai
197 Dainius Balčiūnas Juras Balčiūnas vyrai
198 Darius Miškinis Robertas Švabas vyrai
199 Vidas Šilkaitis Egidijus Žvirblis vyrai
200 Mindaugas Žemaitėlis Tomas Jašinskas vyrai
201 Kęstutis Rudgalvis Vidas Paliūnas vyrai
202 Artūras Pauža Virginijus Pileckis vyrai
203 Vilius Helmas Tomas Išganaitis vyrai
204 Vytenis Zalaga Julius Makunas vyrai
205 Tomas Noreika Valdas Lukšas vyrai
206 Vytis Gurevičius Marius Pupeikis vyrai
207 Ramūnas Būda Augustinas Karkauskas vyrai
208 Robertas Leparskis Renatas Švelnys vyrai
209 Vytis Armonas Darius Veželis vyrai
210 Martynas Pečkaitis Mindaugas Šimkus vyrai
211 Raimundas Grigaitis Nerius Vaitkus vyrai
212 Vaidas Šleivys Benius Žostautas vyrai
213 Donatas Kuktoras Tomas Andziulis vyrai
214 Žydrūnas Levinskas Giedrius Leonavičius vyrai
215 Donatas Baronas Vytautas Aikevičius vyrai
216 Vilmantas Šimoniūtis Deividas Drevinskas vyrai
217 Saulius Urbelis Vytautas Gecevičius vyrai
218 Robertas Švabas Andrius Zabulionis vyrai
219 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
220 Aivaras Kavaliauskas Vitalis Uvarovas vyrai
221 Žilvinas Padegimas Ričardas Poška vyrai
222 Irmantas Beržinskas Darius Vilimas vyrai
223 Edgaras Orda Irmantas Beržinskas vyrai
224 Giedrius Marazas Andrius Gilys vyrai
225 Gintautas Bartulis Sigitas Dabulskis vyrai
226 Artūras Šaginas Ričardas Milašauskas vyrai
227 Antanas Gilaitis Dangis Jurgelevičius vyrai
228 Mažvydas Beiga Giedrius Marazas vyrai
229 Mažvydas Beiga Edmundas Ragauskas vyrai
230 Mantas Agentas Vaidas Mugauskas vyrai
231 Kęstutis Stankus Vidmantas Linonis vyrai
232 Arvydas Tverijonas Valdas Tratulis vyrai
233 Rimvydas Beinaris Valentinas Ruzgys vyrai
234 Giedrius Nagys Darius Misevičius vyrai
235 Darius Laurusevičius Edvinas Pranciulis vyrai
236 Gytis Makarevičius Giedrius Kovzonas vyrai
237 Ričardas Alekna Edmundas Alijauskas vyrai
238 Nerijus Vasiliauskas Giedrius Keršys vyrai
239 Gintautas Davainis Giedrius Kizala vyrai
240 Virginijus Šmitas Kęstutis Žiaukas vyrai
241 Mantas Statulevičius Marius Andziulis vyrai
242 Raimundas Šlepikas Minvydas Vala vyrai
243 Robertas Kozulis Nerijus Jaškūnas vyrai
244 Virgilijus Žukas Gediminas Retkevičius vyrai
245 Laurynas Bložė Paulius Petrauskas vyrai
246 Darius Bubnys Arūnas Pakamanis vyrai
247 Arūnas Sinkevičius Žydrūnas Girdzijauskas vyrai
248 Zigmas Labutis Aurimas Šutas vyrai
249 Redas Mieldažys Alius Jakušovas vyrai
250 Darius Kavaliauskas Žydrūnas Velička vyrai
251 Gintaras Teišerskis Artūras Balkevičius vyrai
252 Algis Bakutis Paulius Bitinaitis vyrai
253 Kęstutis Baranauskas Darius Staugaitis vyrai
254 Kęstutis Lukauskis Algirdas Tarasevičius vyrai
255 Valdas Dobilas Rimantas Sajus vyrai
256 Mantas Šidlauskas Paulius Kuzma vyrai
257 Ričardas Gliožaitis Audrius Šumauskas vyrai
258 Tomas Brikmanis Egidijus Buika vyrai
259 Dainius Stundys Tomas Labanauskas vyrai
260 Rolandas Musneckis Giedrius Bartaška vyrai
261 Romanas Bakanovas Vilius Kriukelis vyrai
262 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
263 Valdas Vėbra Aurimas Šutas vyrai
264 Luca Shel Bertazza Lukas Beinoris vyrai
265 Valdas Bukšnys Saulius Minkevičius vyrai
266 Žydrūnas Levinskas Kęstutis Liepa vyrai
267 Ričardas Lakavičius Andrius Bijaminas vyrai
268 Stepas Buganauskas Mindaugas Simanaitis vyrai
269 Gintaras Marazas Remigijus Žaliūnas vyrai
270 Audrius Petrusevičius Albertas Sereika vyrai
271 Daivaras Danielius Laimis Inokaitis vyrai
272 Darius Pavasaris Romas Kalinauskas vyrai
273 Algis Verseckas Albertas Sereika vyrai
274 Mindaugas Neverauskas Rokas Aukštakalnis vyrai
275 Šarūnas Vilius Darius Balčius vyrai
276 Egidijus Jasiūnas Egidijus Žvirblis vyrai
277 Vidas Mėlinauskas Gintautas Mėlynauskas vyrai
278 Andrius Zabulionis Vladimiras Fiodorovas vyrai
279 Andrius Bakaitis Alvydas Riauba vyrai
280 Giedrius Ratautas Henrikas Levinas vyrai
281 Andrius Luinys Mindaugas Norkus vyrai
282 Valdas Garmus Evaldas Paulavičius vyrai
283 Gytis Kalvinskas Vaidas Stiga vyrai
284 Paulius Degutis Žanas Morozovas vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 413 dalyviai, kurie sudarys 284 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort