Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Darius Kavaliauskas
Justė Kančaitė
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2019-04-07 F 2019-04-04 6:4 7:6
2 2 Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
Alfonsas Genys
Erika Buntienė
2019-04-07 F 2019-04-08 2:6 4:6
3 3 Eligijus Mačinskas
Viktorija Banaitytė
Darius Kavaliauskas
Justė Kančaitė
2019-04-10 F 2019-04-09 6:1 6:2
4 4 Alfonsas Genys
Erika Buntienė
Emilija Platukytė
Gvidas Sabeckis
2019-04-10 F 2019-04-09 4:6 7:6 8:10
flexi_vyr A1A2
5 1 Artūras Treikauskas
Eimantas Navikauskas
Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
2019-04-10 F 2019-03-31 0:6 0:6
6 2 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Tomas Noreika
Salvijus Davalga
2019-04-10 F 2019-03-31 6:0 6:0
7 3 Marius Mėgelaitis
Mantas Aleksėjūnas
Tomas Noreika
Salvijus Davalga
2019-04-10 F 2019-04-01 6:0 6:0
8 4 Artūras Treikauskas
Eimantas Navikauskas
Andrius Žilinskas
Mykolas Žilinskas
2019-04-10 F 2019-04-02 0:6 0:6
9 5 Artūras Treikauskas
Eimantas Navikauskas
Darius Matulevičius
Paulius Matulevičius
2019-04-10 F 2019-04-02 0:6 0:6
10 6 Artūras Treikauskas
Eimantas Navikauskas
Marius Mėgelaitis
Mantas Aleksėjūnas
2019-04-10 F 2019-04-02 0:6 0:6
11 7 Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
Vilmantas Šimoniūtis
Darius Adomonis
2019-04-10 F 2019-04-04 6:3 6:1
12 8 Mindaugas Simanaitis
Robertas Blagušauskas
Žydrūnas Janušauskas
Gvidas Sabeckis
2019-04-10 F 2019-04-07 6:4 6:4
13 9 Kęstutis Liepa
Dovydas Šabūnas
Žydrūnas Janušauskas
Gvidas Sabeckis
2019-04-10 F 2019-04-07 7:6 7:5
14 10 Aurimas Girdzijauskas
Ignas Kaduševičius
Vilmantas Šimoniūtis
Darius Adomonis
2019-04-10 F 2019-04-08 4:6 4:6
15 11 Mindaugas Simanaitis
Robertas Blagušauskas
Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
2019-04-10 F 2019-04-09 6:2 4:6 10:7
16 12 Saulius Pauža
Tadas Misevičius
Vilmantas Šimoniūtis
Darius Adomonis
2019-04-10 F 2019-04-10 6:0 6:0
17 13 Kęstutis Liepa
Dovydas Šabūnas
Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
2019-04-10 F 2019-04-10 3:6 5:7
mixai A1
18 1 Sonata Jurkševičienė
Tomas Steponkus
Birutė Adomavičienė
Tomas Noreika
2019-04-10 F 2019-04-02 6:0 2:6 8:10
19 2 Dalia Sadeckienė
Gediminas Valiukėnas
Eitvydė Helmienė
Vilius Helmas
2019-04-10 F 2019-04-02 7:6 2:6 11:13
mixai B1B2
20 1 Olivija Gustienė
Gytis Kalvinskas
Ligita Mačinskienė
Šarūnas Mačinskas
2019-04-10 F 2019-03-31 7:5 4:6 10:6
21 2 Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
Olivija Gustienė
Gytis Kalvinskas
2019-04-10 F 2019-03-29 4:6 2:6
22 3 Ligita Mačinskienė
Šarūnas Mačinskas
Lina Vasiliauskienė
Nerijus Vasiliauskas
2019-04-10 F 2019-03-18 6:0 6:0
23 4 Sandrija Čapkauskienė
Virgilijus Dirma
Giedrė Armonienė
Vytis Armonas
2019-04-10 F 2019-04-01 0:6 0:6
24 5 Eglė Garšvienė
Židrūnas Garšva
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-04-10 F 2019-04-01 3:6 6:1 10:12
25 6 Violeta Zabulionienė
Erikas Basakirskas
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-04-10 F 2019-04-03 3:6 2:6
26 7 Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
Sandrija Čapkauskienė
Virgilijus Dirma
2019-04-10 F 2019-04-07 6:0 6:0
27 8 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Lukas Teišerskis
Vaida Teišerskienė
2019-04-10 F 2019-04-08 6:3 6:2
28 9 Tauras Macijauskas
Jurga Kavaliauskienė
Eglė Garšvienė
Židrūnas Garšva
2019-04-10 F 2019-04-08 3:6 4:6
29 10 Giedrė Armonienė
Vytis Armonas
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2019-04-10 F 2019-04-09 3:6 3:6
30 11 Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
2019-04-10 F 2019-04-09 0:6 0:6
31 12 Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
Tauras Macijauskas
Jurga Kavaliauskienė
2019-04-10 F 2019-04-10 0:6 0:6
32 13 Tauras Macijauskas
Jurga Kavaliauskienė
Violeta Zabulionienė
Erikas Basakirskas
2019-04-10 F 2019-04-10 6:4 6:3
mixai C1C2C3
33 1 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Petras Paulauskas
Inga Paulauskienė
2019-04-10 F 2019-04-01 6:2 6:2
34 2 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Raimundas Grigaitis
Vida Grigaitienė
2019-04-10 F 2019-04-04 0:6 0:6
35 3 Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
Olivija Gustienė
Rimantas Šernius
2019-04-10 F 2019-04-05 3:6 4:6
36 4 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Eglė Melnikienė
Valdas Bukšnys
2019-04-10 F 2019-03-29 4:6 2:6
37 5 Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
Aidas Valiukevičius
Skaidra Valiukevičienė
2019-04-10 F 2019-04-06 7:5 7:5
38 6 Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
Edgaras Ginkus
Deimantė Guzevičienė
2019-04-10 F 2019-04-06 7:5 7:5
39 7 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
2019-04-10 F 2019-04-06 0:6 0:6
40 8 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Raimonda Šaginienė
Artūras Šaginas
2019-04-10 F 2019-04-06 0:6 0:6
41 9 Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
Aurelija Makarevičienė
Gytis Makarevičius
2019-04-10 F 2019-04-07 3:6 3:6
42 10 Raimundas Grigaitis
Vida Grigaitienė
Olivija Gustienė
Rimantas Šernius
2019-04-10 F 2019-04-07 0:6 3:6
43 11 Raimundas Grigaitis
Vida Grigaitienė
Vaiva Žažeckienė
Edmundas Dvarionas
2019-04-10 F 2019-04-08 7:6 2:6 6:10
44 12 Aurelija Makarevičienė
Gytis Makarevičius
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-04-10 F 2019-04-08 6:7 3:6
45 13 Aurelija Makarevičienė
Gytis Makarevičius
Aušra Kepenė
Giedrius Ratautas
2019-04-10 F 2019-04-09 6:0 6:0
46 14 Aušra Kepenė
Giedrius Ratautas
Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
2019-04-10 F 2019-04-10 6:4 0:6 11:9
mixai D1
47 1 Rokas Masaitis
Laura Masaitė
Lineta Titovienė
Dalius Titovas
2019-04-10 F 2019-03-31 2:6 3:6
48 2 Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
2019-04-10 F 2019-04-04 5:7 6:0 6:10
49 3 Laimis Inokaitis
Erika Inokaitienė
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2019-04-10 F 2019-04-05 6:1 6:2
50 4 Kamilė Norkevičienė
Donatas Norkevičius
Jurgita Gudavičienė
Saulius Gudavičius
2019-04-10 F 2019-04-10 4:6 0:6
51 5 Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
Lineta Titovienė
Dalius Titovas
2019-04-10 F 2019-04-12 0:6 7:5 10:8
52 6 Jurgita Gudavičienė
Saulius Gudavičius
Laimis Inokaitis
Erika Inokaitienė
2019-04-10 F 2019-04-13 7:5 4:6 12:10
moterys A1
53 1 Eglė Chmieliauskaitė
Daiva Zubrutė
Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
2019-04-07 F 2019-04-07 3:6 1:6
54 2 Jurga Vižinienė
Eitvydė Helmienė
Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
2019-04-10 F 2019-04-09 0:6 0:6
55 3 Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
Ligita Mačinskienė
Jolita Rudgalvienė
2019-04-10 F 2019-04-10 3:6 5:7
56 4 Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
2019-04-10 F 2019-04-12 6:1 6:2
moterys B1B2
57 1 Sandrija Čapkauskienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2019-04-10 F 2019-04-01 6:4 6:7 6:10
58 2 Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
Asta Teišerskienė
Audronė Žemeckė
2019-04-10 F 2019-04-02 1:6 4:6
59 3 Lina Vasiliauskienė
Lorita Šalugienė
Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
2019-04-10 F 2019-04-02 1:6 2:6
60 4 Inga Koncevičienė
Gintarė Žilinskienė
Dalia Jarušaitienė
Asta Vaičiulienė
2019-04-10 F 2019-04-03 0:6 0:6
61 5 Inga Koncevičienė
Gintarė Žilinskienė
Aušra Kavaliauskienė
Rūta Šiumbrienė
2019-04-10 F 2019-04-03 0:6 0:6
62 6 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Inga Koncevičienė
Gintarė Žilinskienė
2019-04-10 F 2019-04-03 6:0 6:0
63 7 Dalia Jarušaitienė
Asta Vaičiulienė
Lina Vasiliauskienė
Lorita Šalugienė
2019-04-10 F 2019-04-03 7:6 6:3
64 8 Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
Anželika Partikienė
Vida Grigaitienė
2019-04-10 F 2019-04-05 6:6 4:3 7:10
65 9 Aušra Kavaliauskienė
Rūta Šiumbrienė
Lina Vasiliauskienė
Lorita Šalugienė
2019-04-10 F 2019-04-05 6:4 6:4
66 10 Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
Laima Veželienė
Deimantė Jankauskienė
2019-04-10 F 2019-04-05 6:1 6:7 8:10
67 11 Asta Teišerskienė
Audronė Žemeckė
Anželika Partikienė
Vida Grigaitienė
2019-04-10 F 2019-04-06 6:2 6:3
68 12 Ramunė Bakanovienė
Jurga Kavaliauskienė
Aušra Kavaliauskienė
Rūta Šiumbrienė
2019-04-10 F 2019-04-06 4:6 1:6
69 13 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Vilma Drungienė
Dalė Daunorienė
2019-04-10 F 2019-04-06 6:3 6:2
70 14 Dalia Jarušaitienė
Asta Vaičiulienė
Jūratė Apanskaitė
Nida Kazokienė
2019-04-10 F 2019-04-07 6:7 6:7
71 15 Ramunė Jašinskienė
Jurgita Šlepikienė
Ramunė Bakanovienė
Jurga Kavaliauskienė
2019-04-10 F 2019-04-07 6:2 2:6 10:4
72 16 Raimonda Šaginienė
Silvija Melnikė
Simona Balkevičienė
Vaida Teišerskienė
2019-04-10 F 2019-04-07 4:6 7:5 2:10
73 17 Irina Melinauskienė
Jurgita Steponavičienė
Ramunė Bakanovienė
Jurga Kavaliauskienė
2019-04-10 F 2019-04-08 6:0 6:0
74 18 Eglė Garšvienė
Evelina Šutienė
Ramunė Bakanovienė
Jurga Kavaliauskienė
2019-04-10 F 2019-04-09 3:6 7:6 8:10
moterys C1C2
75 1 Aušra Kepenė
Kristina Frankaitė
Laima Kalasauskienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
2019-04-10 F 2019-04-02 4:6 6:4 10:12
76 2 Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
Dovilė Gustė
Jurgita Miller
2019-04-10 F 2019-04-03 6:2 6:3
77 3 Vaiva Žažeckienė
Inga Gecevičienė
Laima Kalasauskienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
2019-04-10 F 2019-04-05 2:6 4:6
78 4 Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
Eglė Melnikienė
Lina Kirvaitienė
2019-04-10 F 2019-04-06 1:6 2:6
79 5 Vaiva Žažeckienė
Inga Gecevičienė
Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
2019-04-10 F 2019-04-06 2:6 4:6
80 6 Aušra Kepenė
Kristina Frankaitė
Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
2019-04-10 F 2019-04-07 5:7 6:3 10:8
81 7 Neringa Šiumbrienė
Tatjana Kravčenko
Aušra Kepenė
Kristina Frankaitė
2019-04-10 F 2019-04-07 2:6 3:6
82 8 Rasa Uvarovienė
Dovilė Rusonytė
Eglė Melnikienė
Lina Kirvaitienė
2019-04-10 F 2019-04-07 4:6 6:3 5:10
83 9 Rasa Tratulienė
Ieva Ragauskienė
Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
2019-04-10 F 2019-04-07 6:3 6:3
84 10 Neringa Šiumbrienė
Tatjana Kravčenko
Gintarė Žilinskienė
Skaidra Valiukevičienė
2019-04-10 F 2019-04-08 3:6 3:6
85 11 Dovilė Gustė
Jurgita Miller
Rasa Tratulienė
Ieva Ragauskienė
2019-04-10 F 2019-04-08 5:7 6:4 7:10
86 12 Eglė Melnikienė
Lina Kirvaitienė
Dovilė Gustė
Jurgita Miller
2019-04-10 F 2019-04-10 6:4 6:1
vyrai A1A2
87 1 Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
Žydrūnas Levinskas
Kęstutis Liepa
2019-04-10 F 2019-04-01 6:3 6:1
88 2 Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
Vilmantas Šimoniūtis
Deividas Drevinskas
2019-04-10 F 2019-04-01 6:2 6:0
89 3 Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
Mažvydas Beiga
Edmundas Ragauskas
2019-04-10 F 2019-04-04 6:4 4:6 10:8
90 4 Žilvinas Padegimas
Ričardas Poška
Ramūnas Būda
Mindaugas Gedminas
2019-04-10 F 2019-04-04 2:6 3:6
91 5 Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
Mindaugas Neverauskas
Rokas Aukštakalnis
2019-04-10 F 2019-04-04 4:6 4:6
92 6 Gytis Kalvinskas
Vaidas Stiga
Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2019-04-10 F 2019-04-01 3:6 7:5 12:14
93 7 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Vilmantas Šimoniūtis
Deividas Drevinskas
2019-04-10 F 2019-04-05 3:6 6:3 10:6
94 8 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Mažvydas Beiga
Edmundas Ragauskas
2019-04-10 F 2019-04-06 5:7 3:6
95 9 Irmantas Lukštaraupis
Vitalis Uvarovas
Audrius Petrusevičius
Evaldas Domarkas
2019-04-10 F 2019-04-07 6:0 6:0
96 10 Valdas Vėbra
Aurimas Šutas
Mindaugas Neverauskas
Rokas Aukštakalnis
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
97 11 Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
2019-04-10 F 2019-04-08 6:2 6:2
98 12 Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2019-04-10 F 2019-04-09 4:6 1:6
99 13 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Ramūnas Būda
Mindaugas Gedminas
2019-04-10 F 2019-04-09 2:6 4:6
100 14 Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
2019-04-10 F 2019-04-09 6:1 7:6
101 15 Mindaugas Neverauskas
Rokas Aukštakalnis
Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
2019-04-10 F 2019-04-10 7:5 6:4
102 16 Mindaugas Neverauskas
Rokas Aukštakalnis
Vilmantas Šimoniūtis
Deividas Drevinskas
2019-04-10 F 2019-04-10 6:3 6:2
103 17 Stepas Buganauskas
Mindaugas Simanaitis
Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
2019-04-10 F 2019-04-10 4:6 6:7
vyrai B1B2B3
104 1 Vytis Armonas
Darius Veželis
Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
2019-04-10 F 2019-03-31 4:6 3:6
105 2 Valdas Dobilas
Rimantas Sajus
Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
2019-04-10 F 2019-04-01 1:6 1:6
106 3 Gintautas Mėlynauskas
Jonas Kažemėkaitis
Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
2019-04-10 F 2019-04-01 0:6 0:6
107 4 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Saulius Pauža
Darius Vosylius
2019-04-10 F 2019-04-01 6:4 6:3
108 5 Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
Andrius Bakaitis
Alvydas Riauba
2019-04-10 F 2019-04-02 6:0 6:0
109 6 Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
Robertas Kozulis
Nerijus Jaškūnas
2019-04-10 F 2019-04-01 4:6 7:6 10:2
110 7 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Vytenis Zalaga
Julius Makunas
2019-04-10 F 2019-04-02 6:3 6:3
111 8 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
2019-04-10 F 2019-04-03 6:7 4:6
112 9 Darius Miškinis
Robertas Švabas
Kęstutis Baranauskas
Darius Staugaitis
2019-04-10 F 2019-04-03 4:6 1:6
113 10 Robertas Kozulis
Nerijus Jaškūnas
Aivaras Kavaliauskas
Vitalis Uvarovas
2019-04-10 F 2019-04-04 6:2 3:6 10:7
114 11 Tomas Noreika
Valdas Lukšas
Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
2019-04-10 F 2019-04-04 3:6 3:6
115 12 Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
2019-04-10 F 2019-04-04 6:3 6:4
116 13 Andrius Bakaitis
Alvydas Riauba
Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
2019-04-10 F 2019-04-04 0:6 0:6
117 14 Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
Vytis Armonas
Darius Veželis
2019-04-10 F 2019-04-05 7:6 6:3
118 15 Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
2019-04-10 F 2019-04-05 6:0 6:0
119 16 Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
Andrius Bakaitis
Alvydas Riauba
2019-04-10 F 2019-04-05 6:0 6:0
120 17 Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
Židrūnas Garšva
Vitalis Mackevičius
2019-04-10 F 2019-04-05 6:4 6:7 8:10
121 18 Vytenis Zalaga
Julius Makunas
Darius Miškinis
Robertas Švabas
2019-04-10 F 2019-04-05 6:7 7:5 6:10
122 19 Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
Gytis Makarevičius
Giedrius Kovzonas
2019-04-10 F 2019-03-26 6:2 3:6 10:8
123 20 Artūras Pauža
Virginijus Pileckis
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2019-04-10 F 2019-04-05 3:6 5:7
124 21 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Gintautas Mėlynauskas
Jonas Kažemėkaitis
2019-04-10 F 2019-04-06 6:0 6:0
125 22 Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
Vytis Armonas
Darius Veželis
2019-04-10 F 2019-04-06 6:3 5:7 10:7
126 23 Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
2019-04-10 F 2019-04-05 6:0 6:0
127 24 Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
2019-04-10 F 2019-04-07 6:4 4:6 7:10
128 25 Nerijus Vasiliauskas
Giedrius Keršis
Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
2019-04-10 F 2019-04-07 4:6 2:6
129 26 Antanas Gilaitis
Dangis Jurgelevičius
Vytis Armonas
Darius Veželis
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
130 27 Donatas Baronas
Vytautas Aikevičius
Vytis Armonas
Darius Veželis
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
131 28 Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
132 29 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Tomas Noreika
Valdas Lukšas
2019-04-10 F 2019-04-08 6:4 6:4
133 30 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Valdas Dobilas
Rimantas Sajus
2019-04-10 F 2019-04-03 6:4 1:6 10:7
134 31 Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
Antanas Gilaitis
Dangis Jurgelevičius
2019-04-10 F 2019-04-08 6:0 6:0
135 32 Zigmas Labutis
Aurimas Šutas
Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
136 33 Žydrūnas Levinskas
Giedrius Leonavičius
Artūras Pauža
Virginijus Pileckis
2019-04-10 F 2019-04-08 6:1 4:6 5:10
137 34 Vytenis Zalaga
Julius Makunas
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2019-04-10 F 2019-04-04 5:7 3:6
138 35 Vytis Armonas
Darius Veželis
Nerijus Vasiliauskas
Giedrius Keršis
2019-04-10 F 2019-04-09 6:1 7:5
139 36 Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
Kęstutis Stankus
Vidmantas Linonis
2019-04-10 F 2019-04-09 0:0 0:0
140 37 Gytis Makarevičius
Giedrius Kovzonas
Kęstutis Baranauskas
Darius Staugaitis
2019-04-10 F 2019-04-09 1:6 5:7
141 38 Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
2019-04-10 F 2019-04-09 6:0 6:0
142 39 Nerijus Vasiliauskas
Giedrius Keršis
Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
2019-04-10 F 2019-04-10 0:6 0:6
143 40 Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
Rimantas Justinavičius
Audrius Razmas
2019-04-10 F 2019-04-10 6:7 4:6
144 41 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Vytenis Zalaga
Julius Makunas
2019-04-10 F 2019-04-10 3:6 2:6
145 42 Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
Dainius Stundys
Tomas Labanauskas
2019-04-10 F 2019-04-11 1:6 4:6
vyrai C1C2C3
146 1 Artūras Šaginas
Ričardas Milašauskas
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2019-04-10 F 2019-04-02 6:3 4:6 9:11
147 2 Robertas Švabas
Andrius Zabulionis
Paulius Degutis
Žanas Morozovas
2019-04-10 F 2019-04-02 2:6 6:3 10:8
148 3 Tomas Brikmanis
Egidijus Buika
Giedrius Kizala
Darius Vosylius
2019-04-10 F 2019-04-03 6:0 6:0
149 4 Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
Tomas Brikmanis
Egidijus Buika
2019-04-10 F 2019-04-03 0:6 0:6
150 5 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Artūras Šaginas
Ričardas Milašauskas
2019-04-10 F 2019-04-03 6:1 6:3
151 6 Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
Laimis Bagdonas
Darius Raginskis
2019-04-10 F 2019-04-04 4:6 6:1 6:10
152 7 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Robertas Švabas
Andrius Zabulionis
2019-04-10 F 2019-04-04 2:6 6:4 6:10
153 8 Vidas Šilkaitis
Egidijus Žvirblis
Marius Baranauskas
Antanas Krutulis
2019-04-10 F 2019-04-05 1:6 3:6
154 9 Kęstutis Lukauskis
Algirdas Tarasevičius
Artūras Šaginas
Ričardas Milašauskas
2019-04-10 F 2019-04-07 6:0 6:0
155 10 Virgilijus Žukas
Gediminas Retkevičius
Tomas Brikmanis
Egidijus Buika
2019-04-10 F 2019-04-08 1:6 4:6
156 11 Artūras Šaginas
Ričardas Milašauskas
Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
157 12 Irmantas Beržinskas
Darius Vilimas
Marius Baranauskas
Antanas Krutulis
2019-04-10 F 2019-04-08 5:7 5:7
158 13 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Luca Shel Bertazza
Lukas Beinoris
2019-04-10 F 2019-04-08 6:7 4:6
159 14 Paulius Degutis
Žanas Morozovas
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2019-04-10 F 2019-04-07 5:7 6:3 9:11
160 15 Luca Shel Bertazza
Lukas Beinoris
Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
2019-04-10 F 2019-04-08 4:6 4:6
161 16 Rimvydas Beinaris
Valentinas Ruzgys
Tomas Brikmanis
Egidijus Buika
2019-04-10 F 2019-04-10 3:6 4:6
162 17 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Visvaldas Šavelskis
Tomas Baršauskas
2019-04-10 F 2019-04-10 5:7 7:5 7:10
vyrai D1D2D3
163 1 Dainius Balčiūnas
Juras Balčiūnas
Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
2019-04-10 F 2019-03-31 7:5 5:7 4:10
164 2 Valdas Garmus
Evaldas Paulavičius
Darius Bubnys
Arūnas Pakamanis
2019-04-10 F 2019-03-30 4:6 1:6
165 3 Andrius Luinys
Mindaugas Norkus
Darius Augūnas
Saulius Gudavičius
2019-04-10 F 2019-03-31 2:6 0:6
166 4 Donatas Kuktoras
Tomas Andziulis
Šarūnas Vilius
Kazys Raicevičius
2019-04-10 F 2019-04-01 3:6 7:6 3:10
167 5 Giedrius Nagys
Darius Misevičius
Kęstutis Surkevičius
Andrius Gilys
2019-04-10 F 2019-04-01 6:4 6:1
168 6 Edgaras Ginkus
Mindaugas Šilkūnas
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2019-04-10 F 2019-03-28 1:6 3:6
169 7 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Edvinas Rudys
Algirdas Tėvelis
2019-04-10 F 2019-04-01 6:2 3:6 10:2
170 8 Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
2019-04-10 F 2019-04-01 6:1 7:5
171 9 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Vidas Mėlinauskas
Gintautas Mėlynauskas
2019-04-10 F 2019-04-02 6:0 6:0
172 10 Kęstutis Surkevičius
Andrius Gilys
Vidas Mėlinauskas
Gintautas Mėlynauskas
2019-04-10 F 2019-04-02 6:0 6:0
173 11 Vidas Mėlinauskas
Gintautas Mėlynauskas
Daivaras Danielius
Laimis Inokaitis
2019-04-10 F 2019-04-02 0:6 0:6
174 12 Edgaras Orda
Irmantas Beržinskas
Vidas Mėlinauskas
Gintautas Mėlynauskas
2019-04-10 F 2019-04-02 6:0 6:0
175 13 Vidas Mėlinauskas
Gintautas Mėlynauskas
Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
2019-04-10 F 2019-04-02 0:6 0:6
176 14 Daivaras Danielius
Laimis Inokaitis
Kęstutis Surkevičius
Andrius Gilys
2019-04-10 F 2019-04-02 4:6 6:2 10:4
177 15 Redas Mieldažys
Alius Jakušovas
Darius Bubnys
Arūnas Pakamanis
2019-04-10 F 2019-04-03 0:6 0:6
178 16 Giedrius Ratautas
Henrikas Levinas
Vaidas Šleivys
Benius Žostautas
2019-04-10 F 2019-04-02 7:5 6:4
179 17 Darius Bubnys
Arūnas Pakamanis
Mykolas Radvilavičius
Žilvinas Gasiūnas
2019-04-10 F 2019-04-03 6:0 6:0
180 18 Darius Pavasaris
Romas Kalinauskas
Redas Mieldažys
Alius Jakušovas
2019-04-10 F 2019-04-04 6:0 6:0
181 19 Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
Laurynas Bložė
Paulius Petrauskas
2019-04-10 F 2019-04-03 6:2 6:0
182 20 Edgaras Ginkus
Mindaugas Šilkūnas
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2019-04-10 F 2019-04-03 0:6 0:6
183 21 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Arūnas Sinkevičius
Žydrūnas Girdzijauskas
2019-04-10 F 2019-04-03 7:6 2:6 10:8
184 22 Andrius Juozaponis
Gytis Kviedaraitis
Algis Bakutis
Paulius Bitinaitis
2019-04-10 F 2019-04-04 6:0 6:0
185 23 Mykolas Radvilavičius
Žilvinas Gasiūnas
Darius Augūnas
Saulius Gudavičius
2019-04-10 F 2019-04-04 4:6 4:6
186 24 Romanas Bakanovas
Vilius Kriukelis
Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
2019-04-10 F 2019-04-04 2:6 6:4 10:3
187 25 Arūnas Sinkevičius
Žydrūnas Girdzijauskas
Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
2019-04-10 F 2019-04-04 4:6 6:4 7:10
188 26 Rolandas Musneckis
Giedrius Bartaška
Darius Augūnas
Saulius Gudavičius
2019-04-10 F 2019-04-05 2:6 6:4 10:12
189 27 Darius Augūnas
Saulius Gudavičius
Redas Mieldažys
Alius Jakušovas
2019-04-10 F 2019-04-05 6:0 6:0
190 28 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Donatas Kuktoras
Tomas Andziulis
2019-04-10 F 2019-04-05 6:3 7:5
191 29 Andrius Juozaponis
Gytis Kviedaraitis
Giedrius Ratautas
Henrikas Levinas
2019-04-10 F 2019-04-05 7:6 4:6 12:10
192 30 Mantas Agentas
Vaidas Mugauskas
Giedrius Ratautas
Henrikas Levinas
2019-04-10 F 2019-04-06 6:2 7:6
193 31 Andrius Luinys
Mindaugas Norkus
Rolandas Musneckis
Giedrius Bartaška
2019-04-10 F 2019-04-07 3:6 4:6
194 32 Daivaras Danielius
Laimis Inokaitis
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2019-04-10 F 2019-04-07 6:4 6:2
195 33 Mykolas Radvilavičius
Žilvinas Gasiūnas
Valdas Garmus
Evaldas Paulavičius
2019-04-10 F 2019-04-08 0:6 0:6
196 34 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Kęstutis Surkevičius
Andrius Gilys
2019-04-10 F 2019-04-08 6:2 6:2
197 35 Edvinas Rudys
Algirdas Tėvelis
Arūnas Sinkevičius
Žydrūnas Girdzijauskas
2019-04-10 F 2019-04-08 7:6 3:6 10:7
198 36 Šarūnas Vilius
Kazys Raicevičius
Raimundas Grigaitis
Nerius Vaitkus
2019-04-10 F 2019-04-08 6:3 5:4
199 37 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Romanas Bakanovas
Vilius Kriukelis
2019-04-10 F 2019-04-08 6:7 2:6
200 38 Rolandas Musneckis
Giedrius Bartaška
Valdas Garmus
Evaldas Paulavičius
2019-04-10 F 2019-04-10 5:7 3:6

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort